Grussmann Medic

Grussmann Medic

(2 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Pekařská 358/85, Opava, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 52 hodin
Grussmann Medic
Grussmann Medic
(2 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

 • 397 návštěv profilu

Grussmann Medic je klinika specializující se na léčbu cévních onemocnění, jako jsou křečové žíly a další oběhové problémy. Klinika nabízí individuální terapii křečových i metličkových žil s využitím znalostí a zkušeností, moderních technologií a za současného vytvoření toho nejvyššího komfortu pro pacienta. Ať už si přejete odstranit bolesti či vylepšit svůj estetický vzhled, v Grusmann Medic můžete podstoupit účinné zákroky s minimální bolestivostí.

Na klinice se o vás postará MUDr. Martin Grussmann, zkušený specialista na operace křečových žil. Vystudoval všeobecnou medicínu na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. V roce 1998 získal atestaci I. stupně ve všeobecné chirurgii, v roce 2008 pak v tom samém oboru získal i odbornou způsobilost.

Své profesní zkušenosti sbíral nejprve na chirurgickém oddělení Slezské nemocnice v Opavě, kde působil jako lékař žilní a proktologické poradny. Jeho další kroky vedly do privátní chirurgické ambulance Medpond, kde pracoval mezi lety 2008 a 2013 a privátního Laserového Léčebného Centra (LLC), kde působil jako lékař až do roku 2021. V roce 2020 pak založil svou vlastní kliniku Grussmann Medic s.r.o., která se zaměřuje na cévní a proktologické nemoci.

MUDr. Martin Grussmann je členem České lékařské komory a držitelem licence k výkonu privátní lékařské praxe. Pravidelně se účastní odborných kurzů a kongresů, mimo jiné je držitelem certifikátu pro provádění radiofrekvenčních, mechanonomických a laserových operací žil nebo certifikátu pro léčbu žilním lepidlem.

Lékař svým pacientům nabízí ultrazvukovou diagnostiku, miniinvazivní léčbu křečových žil, zákroky s využitím těch nejmodernějších laserů (např. neoLaser), radiofrekvenčních generátorů (např. Venefit Covidien-Medtronic) a žilních lepidel. Zákroky moderními technologiemi mají pro pacienty několik výhod. Doba nutná pro zotavení se zkracuje, a zároveň se snižuje bolestivost zákroku, v neposlední řadě jsou tato ošetření vysoce účinná. Miniinvazivní estetické zákroky jsou prováděny ambulantně bez nutnosti hospitalizace a celkové narkózy.

Členství:

 • Česká lékařská komora

Rok založení:

 • 2020

Pracovní tým:

 • 1-5 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Centrum

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Ruština
 • Polština

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Doporučuji pana doktora Grussmanna , skvělý přístup a vynikající výsledky operace křečových žil laserem . Tak krásný vzhled nohy jsem už ani nečekala . Swiechová

v 66.letech jsem podstoupil sklerotizaci u Dr.Grussmana. (po opakované léčbě Detralexem a neustupující bolestivotí v obl.stehna) výsledný dojem: velmi příjemné jednání,bez odsezených hodin po čekárnách, výsledný efekt perfektní,+konzultace a pouče...Číst dál

Požádejte: Grussmann Medic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Sklerotizace, Grussmann medic

Dobrý den,

chci poděkovat panu doktorovi Grussmannovi za perfektní zákrok a léčbu křečových žil metodou pěnové sklerotizace, která přinesla ocekavane vysledky. Pan lekar vyhodnocuje celkový stav a cílem je řešit příčinu a ne pouze následky....

Číst dál
Požádejte: Grussmann Medic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (4)

Požádejte: Grussmann Medic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!