Estetická klinika Hradec Králové

Estetická klinika Hradec Králové

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Tomkova 181/9, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Estetická klinika Hradec Králové
Estetická klinika Hradec Králové
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Estetická klinika Hradec Králové se zaměřuje na poskytování služeb a ošetření v oblasti estetické medicíny. Naším mottem je zejména dosažení přirozeného vzhledu, zvýraznění Vaší individuální krásy a rysů. Využíváme nejnovější postupy a moderní technologie, díky nimž Vám můžeme poskytovat zákroky a ošetření nejvyšší úrovně. Jednotlivé techniky a ošetření často kombinujeme pro dosažení výraznějšího efektu. Lékaři naší kliniky se pravidelně vzdělávají, účastní se českých i mezinárodních kongresů,  odborných kurzů a stáží. Vedoucí lékařka MUDr. Michaela Tomanová se estetické medicíně a antiagingu věnuje již od roku 2003. 

Před všemi zákroky je důležitá konzultace, která obsahuje vysvětlení možností jednotlivých ošetření, jejich postup, výsledný efekt a stanovení ceny. Některé konzultace jsou možné on-line ev. po telefonu. U všech zákroků a ošetření je důležitá  volba kvalitního a bezpečného materiálu, metoda a technika aplikace, individuální přístup a zejména odbornost, zkušenost a estetické cítění lékaře.

Mezi poskytovaná ošetření naší klinikou patří například aplikace výplní, které se využívají pro vyhlazení vrásek, dodání objemu, omlazení pokožky a konturování  obličeje. Při tomto zákroku se používají tělu vlastní látky - kyselina hyaluronová a hydroxyapatit vápenatý, které se aplikují drobnými jehličkami nebo kanylami (tupými jehlami). Dále poskytujeme aplikaci botulotoxinu, kterou lze řešit drobné i hlubší vrásky v určitých oblastech. Botulotoxin vrásky vyhladí a zamezí jejich dalšímu prohlubování. Pokud toužíte po faceliftu bez použití skalpelu, skvělým řešením je niťový lifting. Aplikací liftujících nití a nití APTOS lze pozvednout kontury a docílit efektu faceliftu. Pro regeneraci, revitalizaci a celkové omlazení pokožky jsou vhodné metody plazmaterapie a mezoterapie. Podrobné informace o jednotlivých zákrocích si můžete přečíst na našem webu. 

Naše prostory jsme navrhli tak, abyste se u nás cítili příjemně. Klinika se nachází v centru Hradce Králové na Velkém náměstí – adresa Tomkova 181/9 v prvním patře.

Chcete udělat radost svým nejbližším? Darujte dárkový poukaz na ošetření v naší klinice.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English
  • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Botulotoxin

Nechala jsem si aplikovat botox na vrásky čele, které mě dlouho trápily. Zákrok nebolel a neměla jsem žádné modřinky. Výsledek se mi moc líbí, vrásky se hezky vyhladily. Kliniku moc doporučuji, od první konzultace až po samotné ošetření bylo vše napr...Číst dál

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

S péčí na klinice jsem moc spokojená, chtěla jsem zvýraznit horní ret a zminimalizovat asymetrie rtů. Paní doktorka byla moc milá a opravdový profík. Mohu říci, že tento zákrok byl na rozdíl od předchozích zákroků jinde nebolestivý, po výkonu jsem ne...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.