Estetická klinika Hradec Králové

Estetická klinika Hradec Králové

(2 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Tomkova 181/9, Hradec Králové, Královéhradecký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Estetická klinika Hradec Králové
Estetická klinika Hradec Králové
(2 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

 • 799 návštěv profilu

Estetická klinika Hradec Králové se zaměřuje na poskytování služeb a ošetření v oblasti estetické medicíny. Naším mottem je zejména dosažení přirozeného vzhledu, zvýraznění Vaší individuální krásy a rysů. Využíváme nejnovější postupy a moderní technologie, díky nimž Vám můžeme poskytovat zákroky a ošetření nejvyšší úrovně. Jednotlivé techniky a ošetření často kombinujeme pro dosažení výraznějšího efektu. Lékaři naší kliniky se pravidelně vzdělávají, účastní se českých i mezinárodních kongresů,  odborných kurzů a stáží. Vedoucí lékařka MUDr. Michaela Tomanová se estetické medicíně a antiagingu věnuje již od roku 2003. 

Před všemi zákroky je důležitá konzultace, která obsahuje vysvětlení možností jednotlivých ošetření, jejich postup, výsledný efekt a stanovení ceny. Některé konzultace jsou možné on-line ev. po telefonu. U všech zákroků a ošetření je důležitá  volba kvalitního a bezpečného materiálu, metoda a technika aplikace, individuální přístup a zejména odbornost, zkušenost a estetické cítění lékaře.

Mezi poskytovaná ošetření naší klinikou patří například aplikace výplní, které se využívají pro vyhlazení vrásek, dodání objemu, omlazení pokožky a konturování  obličeje. Při tomto zákroku se používají tělu vlastní látky - kyselina hyaluronová a hydroxyapatit vápenatý, které se aplikují drobnými jehličkami nebo kanylami (tupými jehlami). Dále poskytujeme aplikaci botulotoxinu, kterou lze řešit drobné i hlubší vrásky v určitých oblastech. Botulotoxin vrásky vyhladí a zamezí jejich dalšímu prohlubování. Pokud toužíte po faceliftu bez použití skalpelu, skvělým řešením je niťový lifting. Aplikací liftujících nití a nití APTOS lze pozvednout kontury a docílit efektu faceliftu. Pro regeneraci, revitalizaci a celkové omlazení pokožky jsou vhodné metody plazmaterapie a mezoterapie. Podrobné informace o jednotlivých zákrocích si můžete přečíst na našem webu. 

Naše prostory jsme navrhli tak, abyste se u nás cítili příjemně. Klinika se nachází v centru Hradce Králové na Velkém náměstí – adresa Tomkova 181/9 v prvním patře.

Chcete udělat radost svým nejbližším? Darujte dárkový poukaz na ošetření v naší klinice.

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Ruština

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ano

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Nechala jsem si aplikovat botox na vrásky čele, které mě dlouho trápily. Zákrok nebolel a neměla jsem žádné modřinky. Výsledek se mi moc líbí, vrásky se hezky vyhladily. Kliniku moc doporučuji, od první konzultace až po samotné ošetření bylo vše napr...Číst dál

S péčí na klinice jsem moc spokojená, chtěla jsem zvýraznit horní ret a zminimalizovat asymetrie rtů. Paní doktorka byla moc milá a opravdový profík. Mohu říci, že tento zákrok byl na rozdíl od předchozích zákroků jinde nebolestivý, po výkonu jsem ne...Číst dál

Požádejte: Estetická klinika Hradec Králové o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!