MUDr. Patrik Havlán, MBA

MUDr. Patrik Havlán, MBA

Žádné recenze
Ohodnotit
Slavojova 445/2, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1166906191
MUDr. Patrik Havlán, MBA
MUDr. Patrik Havlán, MBA
Žádné recenze

Informace

Vítám Vás na mém profilu, jsem MUDr. Patrik Havlán a rád bych zde v krátkosti představil sebe a svoji práci. Můžeme se spolu potkat ve dvou soukromých klinikách v Praze - Laserderm a Esthesianebo na dermatologických konzultacích v různých soukromých firmách, případně v internetové poradně. Dermatologii se věnuji od roku 2017 a vybral jsem si ji, protože je to jednoduše nejlepší obor. Patří mezi nejprestižnější disciplíny v celé medicíně. Umožňuje nám nahlédnout jak do psychiky pacienta, tak poznat a léčit jeho fyzické kožní problémy a ve finále můžete pracovat i rukama při všech možných estetických procedurách.

Můj přístup je silně proklientský, rád věnuji pacientovi i delší množství času než je běžné, abych měl jistotu, že všechno vyjde podle představ a očekávání pacienta a moje práce je kompletní a precizní. Jsem k pacientům hodně empatický a jejich spokojenost po zákroku je pro mě na prvním místě. Na obou klinikách, na kterých pracuji, je domácí prostředí a velmi přátelská a pohodová atmosféra, moderní lasery a všechny tradičně i netradičně používané injekční materiály a látky.

Specializuji se na veškeré spektrum dermatovenerologie. Z kosmetických zákroků provádím ošetření všemi typy laserů k odstranění výrůstků a znamének, terapii akné, omlazení pokožky, odstranění pigmentace a ochlupení. Dále často aplikuji výplňové materiály, botulotoxina provádímmezoterapiia plazmaterapii.

Vystudoval jsem Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni, moje kariéra začala v Ústřední vojenské nemocnici, další zkušenosti jsem získával na klinikách Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a Všeobecné fakultní nemocnice. První atestaci z dermatovenerologie jsem složil v roku 2021. Působil jsem na estetické klinice Beautyshape na Praze 2, na Klinice preventivní dermatologie, v soukromých kožních ambulancích ve Středočeském kraji a v laboratořích BIOCEV Akademie věd.

Jsem členem několika domácích a zahraničních společností - Česká lékařská komora, Česká dermatovenerologická společnost ČLS JEP, Aesthetic Multispecialty Society, Medical Dermatology Society, Canadian Association of Medical Aesthetics, International Dermoscopy Society.Mám za sebou mnoho kurzů na aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů a kurzů niťového liftingu a v oboru se neustále vzdělávám dál, abych svým pacientům poskytl jen tu nejlepší péči.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.