Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 1. 2017 · Aktualizováno: 25. 1. 2019

Vanquish - neinvazivní metoda liposukce

Stojí to za to
Průměrná cena: 10.000 Kč

O lékaři

Klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic
2 adresy v Karlovarský kraj, Praha (kraj)...
Hodnocení:
Vanquish - neinvazivní metoda liposukce
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Obešla jsem již několik klinik s prosbou, aby mi pomohli s přebytečmným spodním bříškem. I když jsem se svěřila do rukou zkušených lékařům a nechala u nich veliké peníze, efekt byl hezký přímo po zákroku, za měsíc však spodní bříško bylo zpět. Nutno podotknout, že se jednalo o neinvazivní zákroky. S tímto mým problémem mi ale pomohla až paní Řehořková v Petra Clinic, musím říct, že jejich přístroje jsou opravdu špičkové, stejně jako přístup a informovanost při první konzultaci. Jsem 4 měsíce po ošetření radiofrekvenčním přístrojem Vanquish a bříško zůstalo takové, jako po ošetření a to pozor - byla jsem zde jen jednou. Teď už vím, co na mě funguje. Kdybych měla opět problémy s přebytečným tukem, aťjiž v jiné partii, opět se ráda svěřím do jejich rukou.

4

Komentáře (4)

Dobrý den, není to nic nenávistného, je to prostě holý fakt. Tenkrát po vašem nepřijatelném chování jsem si řekla, že bych měla varovat ostatní důvěřivé ženy. Proto jsem v té době svou zkušenost několikrát napsala. Nepíši "od té doby", ale napsala jsem to v té době. Protože od té doby, milá paní, jste mi vy a vaše nepříliš košer podnikání mnoho let naprosto "ukradená". Těch asi 8 let se opravdu nebavím tím, že bych vysedávala na netu a psala "hejty". Dokonce jsem na ten nemilý zážitek dávno zapomněla. K první reakci po tolika letech mě přiměla chvála na jakousi kúru jedné vaší klientky na tomto fóru. Ta možná s vámi byla spokojená, nevylučuji to, pokud je příspěvek autentický. Mně se bohužel opět vybavily tisíce korun vyhozené oknem a vaše hrubé jednání a to mě přimělo podělit se o svou zkušenost s vaším byznysem ještě jednou. To je celé. Bude fajn, když podpoříte serióznost svého podnikání tím, že nebudete závazně slibovat něco, co nemůžete splnit. To pro dobro dalších klientek, protože já s vámi rozhodně a trvale nehodlám mít nic společného.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Kryoradiofrekvence

Hrozně ráda bych poděkovala paní Petře a jejím děvčatům za profesionální přístup, zvednuté sebevědomí a hlavně centimetry dole! Absolvovala jsem kombinaci kryoradiofrekvence a jako bonus jsem ještě dostala laserovou gelovou masku na vypnutí...

Číst dál
Liposukce Body tite

Na klinice Aesthevita jsem byla na liposukci body tite, kdy jsem si nechala odebrat tuk z boků, které ač jsem se snažila sebe víc, tak mi nešly dolů a to jsem cvičila a cvičila. Teď už postava vypadá mnohem lépe a hlavně souměrně :). Takže moc...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.