MUDr. Adam Kopecký, Ph.D., FEBO
MUDr. Adam Kopecký, Ph.D., FEBO

MUDr. Adam Kopecký, Ph.D., FEBO Premium

(11 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Úzká 6, Olomouc, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 61 hodin
MUDr. Adam Kopecký, Ph.D., FEBO
MUDr. Adam Kopecký, Ph.D., FEBO Premium
(11 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 3432 návštěv profilu

Jsem atestovaný oční lékař (česká i evropská atestační zkouška), který se jako jeden z mála zaměřuje výhradně na problematiku okuloplastické chirurgie. Jako jediný lékař v Česku a na Slovensku jsem úspěšně složil Evropskou atestaci z okuloplastické chirurgie (estetika, víčka, slzné cesta, očnice)

Okuloplastická chirurgie je superspecializace očního lékařství, do které patří estetická chirurgie víček, diagnostika a rekonstrukční chirurgie víček, diagnostika a operativa očnice a slzných cest. Kromě více jak devítileté zkušenosti v této problematice jsem se vzdělával a nadále vzdělávám na četných zahraničních stážích (Kanada, Německo, Velká Británie, Rakousko, USA) a kurzech, kde je okuloplastická chirurgie plně rozvinutou subspecializací oftalmologů. Jsem jediný plně v České republice působící lékař, který je členem prestižní organizace ESOPRS - Evropské společnosti oční plastické a rekonstrukční chirurgie a zároveň jediný lékař v České republice s atestací v této problematice - tuto atestaci mohou skládat pouze ti oční lékaři, kteří prokážou dostatečně velkou frekvenci a rozsah chirurgických výkonů (včetně estetiky) a zároveň prokazují pravidelné dobré výsledky v oblasti výzkumu.

Okuloplastické chirurgii se věnuji jako jeden z mála oftalmologů na plný úvazek - tím, že pracuji nejen v privátním sektoru, ale také ve velké univerzitní nemocnici, tak neprovádím pouze základní estetické výkony jako blefaroplastiku, ale i složité rekonstruční výkony, operace dětí a participuji i na multioborových operacích.

Výkony okuloplastické chirurgie provádím v té nejvyšší kvalitě a podle nejvyšších a nejmodernějších postupů - kromě klasické blefaroplastiky horních a dolních víček (vč. přístupu přes spojivku) provádím i operace v oblasti periokulární krajiny, která do této problematiky zapadá (např. browlift, midfacelift). Kromě estetické chirurgie je ale nedílnou součástí mojí praxe i chirurgie rekonstrukční - mezi ni patří operace ptózy, ektropia, entropia, onkologická onemocnění víček, rehabilitační chirurgie u lagoftalmu (nedovírání oční štěrbiny), stavy po těžkých traumatech, popáleninách, rehabilitační chirurgie u pacientů s endokrinní orbitopatií, operace očnice, slzných cest a také dětská okuloplastická problematika, včetně neprůchodnosti slzných kanálků či vrozených poruch postavení víček.

Tím, že se kromě estetické chirurgie věnuji i rekonstrukční chirurgii, mám dostatečnou rutinu v různých složitějších výkonech a proto mohu i u estetických operací zvolit náročnější postupy a metody, aniž bych neúměrně zvyšoval riziko výkonu, a zároveň tak dosáhnul co nejlepšího výsledku bez kompromisů. Zároveň se skutečně a aktivně podílím na vědeckovýzkumné činnosti, díky čemuž mám, ve spojitosti s mým členstvím v ESOPRS, přístup k nejkvalitnějším kurzům a poznatkům v této problematice.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká lékařská komora

Zkušenost:

 • 29 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Hlavní zákroky

Recenze (11)

5.0
11 Recenzí · 100 % doporučuje
Operace očních víček

Zvednutím obočí mi pan doktor Kopecký odstranil převislá horní víčka. Při poslední návštěvě jsem si domluvila termín konzultace na úpravu dolních víček. Pana doktora Adama Kopeckého můžu jen doporučit. Velice příjemné a přitom profesionální chování,...Číst dál

Operace dolních víček

MUDr. Kopeckého jsem si vybrala ke konzultaci a případné operaci DV na základě recenzí a shlédnutí fotografií jeho práce. Měla jsem za sebou již jednu operaci a následně i korekci výkonu na jiném pracovišti a výsledek byl neuspokojivý. Pan doktor mi...Číst dál

Operace horních víček

S operaci jsem velmi spokojená, pan doktor je velmi příjemný a výborný odborník . Jsem ráda, že jsem se k tomuto zákroku odhodlala. Všem služby pana doktora doporučuji.

Operace horních víček

Profesionální,lidský přístup MUDr.Kopeckeho!!!Mužu jen doporučit!!!

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Adam Kopecký, Ph.D., FEBO o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (16)

Požádejte: MUDr. Adam Kopecký, Ph.D., FEBO o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (2)

Požádejte: MUDr. Adam Kopecký, Ph.D., FEBO o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!