Nové revoluční složení APTOS nití s kyselinou hyaluronovou

1. 4. 2020

Podívejte se na video s MUDr. Martinou Hamadovou, která Vám popíše liftující nitě APTOS, které jsou vyrobeny z kyseliny polymléčná, obsahující navíc kyselinu hyaluronovu a jejich výhody. Vysvětlí Vám průběh a efekt nití APTOS. Výsledkem aplikace liftujících nití APTOS je stimulace kolagenu, hydratace a celkově kvalitnější pleť.

MUDr. Martina Hamadová ,
Aptos

Profhilo - jednoduchá aplikace pro dlouhotrvající přirozené omlazení

25. 3. 2020

V současnosti patří kyselina hyaluronová k základnímu injekčnímu výplňovému materiálu. HA je přirozenou součástí lidského těla. Zde naleznete popis aplikace a efekt výplňového materiálu Profhilo, který obsahuje kombinaci nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou bez obsahu chemického činidla. Výsledný efekt je regenerace kůže, doplňuje se stárnutím způsobená ztrátu elasticity a objemu kůže i podkoží a tím se řeší příčina vrásek.

MUDr. Martina Hamadová ,
IBSA PHARMA s.r.o.

Jaké problémy pleti lze odstranit injekčně aplikovanou kyselinou hyaluronovou?

13. 12. 2018

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní. Jak v těle funguje a proč její nedostatek způsobuje stárnutí pleti? Podívejte se na video s MUDr. Kateřinou Fajkošovou, která Vám odpoví na to, jaké jsou možnosti správné hydratace pleti a jak tělu kyselinu hyaluronovou doplnit. Dermální hydratace pleti pomocí výplní TEOSYAL je cesta, jak zachránit Vaši unavenou pleť.

LIPOELASTIC a.s.
, Esthé Laser Clinic

Aplikace kyseliny hyaluronové pro hlubokou dermální hydrataci

20. 11. 2018

Působí Vaše pleť unaveně a staře? Dermální hydratace pleti pomocí kyseliny hyaluronové je cesta, jak zachránit Vaši unavenou pleť. Vraťte jí ztracenou hydrataci a pružnost! Víte, jaké jsou hlavní výhody dermální výplně kyselinou hyaluronovou? Pro koho je ošetření vhodné, jak často je potřeba ho opakovat a jaké jsou možnosti aplikace? Estetické zákroky stále častěji vyhledávají i muži. Ve videu uvidíte aplikaci dermální výplně TEOSYAL u mladého muže a od MUDr. Kateřiny Fajkošové se dozvíte, jaké problémy mužské pleti lze kyselinou hyaluronovou účinně vyřešit.

LIPOELASTIC a.s.
, Esthé Laser Clinic

Odstranění vrásek a váčků pod očima v Perfect Clinic

8. 8. 2018

Průběh ošetření a výsledek po aplikaci botulotoxinu a injekčních výplní k odstranění unaveného vzhledu obličeje. Paní Alenu trápilo, že vypadá unaveně, má vrásky kolem očí a pytle pod očima, jako kdyby v noci nespala. Na klinice Perfect Clinic v Brně jí MUDr. Pavel Kobzík aplikoval botulotoxin a injekční výplň s kyselinou hyaluronovou pro odstranění nosorentní vrásek, mimických vrásek na čele a vějířků kolem očí. Jak je s výsledkem miniinvazivního omlazení obličeje po 7 dnech od ošetření spokojená? Podívejte se na video ...

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny , MUDr. Pavel Kobzík - Perfect Clinic