Nové revoluční složení APTOS nití s kyselinou hyaluronovou

1. 4. 2020

Podívejte se na video s MUDr. Martinou Hamadovou, která Vám popíše liftující nitě APTOS, které jsou vyrobeny z kyseliny polymléčná, obsahující navíc kyselinu hyaluronovu a jejich výhody. Vysvětlí Vám průběh a efekt nití APTOS. Výsledkem aplikace liftujících nití APTOS je stimulace kolagenu, hydratace a celkově kvalitnější pleť.

MUDr. Martina Hamadová ,
Aptos

Profhilo - jednoduchá aplikace pro dlouhotrvající přirozené omlazení

25. 3. 2020

V současnosti patří kyselina hyaluronová k základnímu injekčnímu výplňovému materiálu. HA je přirozenou součástí lidského těla. Zde naleznete popis aplikace a efekt výplňového materiálu Profhilo, který obsahuje kombinaci nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou bez obsahu chemického činidla. Výsledný efekt je regenerace kůže, doplňuje se stárnutím způsobená ztrátu elasticity a objemu kůže i podkoží a tím se řeší příčina vrásek.

MUDr. Martina Hamadová ,
IBSA PHARMA s.r.o.

Jaké problémy pleti lze odstranit injekčně aplikovanou kyselinou hyaluronovou?

13. 12. 2018

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní. Jak v těle funguje a proč její nedostatek způsobuje stárnutí pleti? Podívejte se na video s MUDr. Kateřinou Fajkošovou, která Vám odpoví na to, jaké jsou možnosti správné hydratace pleti a jak tělu kyselinu hyaluronovou doplnit. Dermální hydratace pleti pomocí výplní TEOSYAL je cesta, jak zachránit Vaši unavenou pleť.

LIPOELASTIC a.s.
, Esthé Laser Clinic

Aplikace kyseliny hyaluronové pro hlubokou dermální hydrataci

20. 11. 2018

Působí Vaše pleť unaveně a staře? Dermální hydratace pleti pomocí kyseliny hyaluronové je cesta, jak zachránit Vaši unavenou pleť. Vraťte jí ztracenou hydrataci a pružnost! Víte, jaké jsou hlavní výhody dermální výplně kyselinou hyaluronovou? Pro koho je ošetření vhodné, jak často je potřeba ho opakovat a jaké jsou možnosti aplikace? Estetické zákroky stále častěji vyhledávají i muži. Ve videu uvidíte aplikaci dermální výplně TEOSYAL u mladého muže a od MUDr. Kateřiny Fajkošové se dozvíte, jaké problémy mužské pleti lze kyselinou hyaluronovou účinně vyřešit.

LIPOELASTIC a.s.
, Esthé Laser Clinic

Odstranění vrásek a váčků pod očima v Perfect Clinic

8. 8. 2018

Průběh ošetření a výsledek po aplikaci botulotoxinu a injekčních výplní k odstranění unaveného vzhledu obličeje. Paní Alenu trápilo, že vypadá unaveně, má vrásky kolem očí a pytle pod očima, jako kdyby v noci nespala. Na klinice Perfect Clinic v Brně jí MUDr. Pavel Kobzík aplikoval botulotoxin a injekční výplň s kyselinou hyaluronovou pro odstranění nosorentní vrásek, mimických vrásek na čele a vějířků kolem očí. Jak je s výsledkem miniinvazivního omlazení obličeje po 7 dnech od ošetření spokojená? Podívejte se na video ...

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny , MUDr. Pavel Kobzík - Perfect Clinic

Jak dlouho vydrží efekt výplní kyselinou hyaluronovou?

12. 9. 2017

Jak dlouho vydrží efekt vyhlazení vrásek kyselinou hyaluronovou? Liší se trvání efektu dle zvoleného materiálu (zasíťované vs. nezasíťované kyseliny hyaluronové)? Může po několika aplikacích kyseliny hyaluronové dojít ke spontánnímu vypnutí, tedy odtranění vrásky či vrásek? Na toto téma hovoří primářka pražské kliniky Veramedica, MUDr. Věra Terzijská.

MUDr. Věra Terzijská