Modelace těla liposukcí a přenos tuku do prsou

24. 4. 2020

Katku po těhotenství a kojení trápila změna postavy. Špíčky se objevily tam, kde dříve nebyly a vzdorovaly cvičení i dietě. Prsa naopak ztratila na objemu. Proto se rozhodla pro liposukci přístrojem Body Jet a pro transfer získaného vlastního tuku do prsů. Jak je s výsledkem spokojená a za jak dlouho od operace byl vidět finální výsledek? Podívejte se na video …

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

Lipotransfer - Přenos tuku na Klinice YES VISAGE

16. 3. 2016

Video z PROMĚNY: PRSA, BOKY, BŘÍŠKO. Mnoho žen tyto partie zvláště v létě v plavkách trápí. Výherkyně soutěže LENKA (28) z Plzně podstoupila LIPOTRANSFER. Lenku trápily tukové „boule“ nazevních stehnech i přestože hodně cvičí. Přála si liposukci. Lenka uvítala možnost odebraný tuk přenést do prsou a lehce je dotvarovat. Tam se tuk aplikoval drobnými vpichy, nevznikly tak žádné jizvy. Jednalo se o výrazný úbytek tuku na zevních stehnech a trochu také v oblasti bříška a zároveň lehké zvětšení prsou, kdy šlo spíše o benefit celého výkonu liposukce než prvoplánové zvětšení. Více o Liposukci a možnosti Lipotransferu se můžete doptat na konzultaci, příp na webu Kliniky YES VISAGE.

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Lipofilling aneb omlazení obličeje tukem

3. 12. 2013

Přenos vlastního tuku je podle vedoucího lékaře Perfect Clinic Romana Kufy metoda, která má budoucnost: „ Vlastní tuk doplnil a v některých případech zcela nahradil výplňové materiály, ponejvíce obličejové. Má nesporné výhody -- je to tělu přirozený materiál a je cenově příznivější." Nejčastěji se aplikuje tam, kde je třeba doplnit objem nebo konturovat nějakou asymetrickou oblast.

MUDr. Roman Kufa - Perfect Clinic , Perfect Clinic - centrum estetické medicíny