MUDr. Ilona Pajerová

MUDr. Ilona Pajerová

(7 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Francouzská 29, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Ilona Pajerová
MUDr. Ilona Pajerová
(7 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Ilona Pajerová je specialistkou v oboru chirurgie. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kterou zakončila promocí v roce 1989. provozuje vlastní ambulanci estetické medicíny. Toto zařízení pak najdeme v Praze, konkrétně v části Praha 2. Ambulance estetické medicíny MUDr. Ilony Pajerové nabízí celou škálu zákroků z oblasti estetické medicíny.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Mezi nejoblíbenější zákroky, které jsou zde prováděny, patří například odstranění drobných kožních problémů. Dále také aplikace injekčních kožních implantátů za účelem vyplnění vrásek a jizev, případně pro zvětšení rtů. Mezi takové látky patří například kyselina hyaluronová či kolagen. V ordinaci probíhá také aplikace botulotoxinu. Tento zákrok je velmi efektivní při odstraňování vrásek, zároveň však dokáže výrazně omezit pocení. Dalším z oblíbeným zákroků je pak chemický peeling, který je také vhodný k vyhlazení vrásek či odstranění pigmentací.Zmínit lze také vyšetření a terapii se zaměřením na žilní systém dolních končetin. V tomto případě je řeč především o léčbě varixů (křečových žil) či metliček. Mezi další zákroky, které nabízí MUDr. Pajerová, je odstranění drobných kožních výrůstků, ošetření chemickým peelingem, který dokáže zjemnit póry, vrásky a různé pigmentace pleti. Kromě těchto zákroků je též možné po telefonické konzultaci zprostředkovat kontakt na další odborníky, kteří se zabývají dalšími zákroky plastické chirurgie.

Naše ordinace

MUDr. Ilona Pajerová poskytuje ve své samostatné ordinaci v Praze na Vinohradech ambulantní péči všem, kteří si přejí zlepšit svůj vzhled, odstranit známky stárnutí či drobné nedokonalosti pleti, léčit křečové žíly a metličky na nohou. Lékařka má letitou praxi a je profesionálkou ve svém oboru, je pro ni důležitá především spokojenost samotného pacienta. Objednat se k MUDr. Pajerové můžete na telefonním čísle, preferovaná doba objednávání je mezi osmou a devátou hodinou ranní. Pokud preferujete email a nemáte urgentní dotaz, můžete též využít emailové schránky.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (7)

5.0
7 Recenzí · 100 % doporučuje

Chtěla bych velmi doporučit paní doktorku, která je opravdovým profesionálem ve svém oboru. Její ordinaci navštěvuji již třetím rokem a nikdy jsem nedocházela zklamaná. Naopak se na každou návštěvu moc těším! Určitě bych rada vyzdvihla milý osobní př...Číst dál

Paní doktorka. Jsme vám moc děkujeme za vaši práci odborníka!!! Za tolik let co jsme s vamy, vidíme jenom profesionální úroven a perfektní péče o naší zdravi a krásu!!! Přejeme vám hodně zdraví a štěstí!!! Yelena a Natalie.

100% spokojenost s MUDr. Pajerovou při každé návštěvě

Pravidelná aplikace injekčních výplní

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.