MUDr. Kamila Šormová

MUDr. Kamila Šormová

Premium
(195 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Kotíkovská 1628/11, Plzeň, Plzeňský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Pracovní doba: Konzultace probíhají každý čtvrtek, vždy v čase od 10:30 do 13h, i bez předchozího objednání.
Evidenční číslo v ČLK 5136672167
MUDr. Kamila Šormová Premium
(195 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 25673 návštěv profilu

MUDr. Kamila Šormová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Studium úspěšně zakončila v roce 1991 promocí. O tři roky později si dodělala atestaci I. stupně z všeobecné chirurgie. V roce 1999 na své konto připsala i atestaci z plastické chirurgie. Své zkušenosti a odbornou praxi získává v zahraničí i v České republice. V roce 1999 otevřela svou vlastní praxi AESTHGERY v Plzni.

Je držitelkou diplomu za celoživotní vzdělávání lékařů (obor plastická chirurgie). Dále vlastní certifikát Společnosti estetické chirurgie. Své zkušenosti předává na mezinárodních i celostátních sympóziech o estetické a plastické chirurgii.

Stala se členkou Lékařské společnosti J. E. Purkyně, členem EWAPS (European Workshop of Advanced Plastic Surgery) a ISAPS (International Society of aesthetic plastic Surgery).

Praxe a zkušenosti

MUDr. Kamila Šormová má bohatou praxi a zkušenosti díky působení na Chirurgickém oddělení v Plzni, Nemocnice MUDr. Mulače (1991-1994). Dále pracovala v Plzni ve Fakultní nemocnici - Oddělení plastické chirurgie (1994-1999). Od roku 1999 své zkušenosti plastické a estetické specialistky předává ve své soukromé praxi AESTHGERY v Plzni.

Stáže v České republice i v zahraničí

Vzdělání v oboru získávala i díky tuzemským i celosvětovým stážím. Pracovala na University of BC v Kanadě, na Uni-Klinik v Erlangenu, či na Patricia A. Clugston v Kanadě. Své stáže v České republice absolvovala na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Praze i v Brně. Dále pracovala i v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou. Samozřejmě nechybí ani účast na mezinárodních vědeckých sympóziích plastické a estetické chirurgie.

Mezi nejčastějšími zákroky, které MUDr. Šormová provádí, jsou plastiky prsou, facelifty, liposukce, ale také nechybí ani intimní zákroky, abdominoplastika, gynekomastie, korekce očních víček, plastika nosu. Spektrum nabízených zákroků je široké a MUDr. Šormová se každému klientovi snaží vyjít vstříc.

MUDr. Kamila Šormová působí ve své soukromé praxi AESTHGERY v Plzni, která se nachází u komplexu nemocnice Privamed (není součástí nemocnice).

Klinika disponuje operačními sály a jednolůžkovým a dvoulůžkovým pozákrokovým pokojem. Zařízení je dobře dostupné a k dispozici je přilehlé parkoviště.

Pracoviště je certifikováno TÜV SÜD Management Service GmBH.

Konzultace probíhají každý čtvrtek, vždy v čase od 10:30 do 13h i bez předchozího objednání, jde o otevřené konzultační hodiny.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Mezinárodní společnost pro estetickou a plastickou chirurgii (The International Society of Aesthetic Plastic Surgery) (ISAPS)
 • Česká lékařská komora
 • Česká společnost plastické chirurgie
 • Společnost estetické chirurgie

Zkušenost:

 • 25 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • Platba kartou
 • Převodem

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (195)

5.0
195 Recenzí · 100 % doporučuje
Zmenšení prsou

Pro zmenšení prsou jsem se rozhodovala několik let. Vždycky (už od puberty) mě trápila velká a těžká prsa a zejména v posledních létech i bolesti zad a krční páteře. Po konzultaci s paní doktorkou jsem byla hned rozhodnutá a zákrok byl naplánovaný ve...Číst dál

Labioplastika

Paní doktorka je úžasná, stejně tak všichni ostatní. Všechno bylo a je nad moje očekávání. Naprosto doporučuji vybrat si právě tohle místo, kde se o vás postaraji ti nejlepší

Abdominoplastika

Milý a empatický přístup nejenom paní doktorky, ale celého jejího úžasného týmu vám dodá v den operace odvahu, pokud ji potřebujete. Krásně a profesionálně provedený zákrok vám dodá sebevědomí na celý život. V padesáti letech, po třech dětech mám opě...Číst dál

Zvětšení prsou

Konzultace byla obsáhlá, dozvěděla jsem se vše. Měla jsem s čím srovnávat. Jinde to tak nefunguje. S vyšetřeními před operací pomohou na klinice, popř. doporučí kam zajít. V den operace Vás přivítá příjemný personál a ubytuje. Parkovat lze hned p...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Kamila Šormová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (83)

Mudr. Kamila Šormová

Po kojení dvou dětí už prsa nebyla pěkná,pevná, plná....po zákroku mám opět krásný plný dekolt. Prádlo se nakupuje výborně, jizvicky minimální a to jsem teprve 3 měsíce po zákroku. Veliká spokojenost,moc doporučuji všem,kteří zvažuji operaci....

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (457)