MUDr. Kamila Šormová

MUDr. Kamila Šormová Premium

(164 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Kotíkovská 1628/11, Plzeň, Plzeňský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Pracovní doba: Konzultace probíhají každý čtvrtek, vždy v čase od 10:30 do 13h, i bez předchozího objednání.
Evidenční číslo v ČLK 5136672167
MUDr. Kamila Šormová Premium
(164 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 13660 návštěv profilu

MUDr. Kamila Šormová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Studium úspěšně zakončila v roce 1991 promocí. O tři roky později si dodělala atestaci I. stupně z všeobecné chirurgie. V roce 1999 na své konto připsala i atestaci z plastické chirurgie. Své zkušenosti a odbornou praxi získává v zahraničí i v České republice. V roce 1999 otevřela svou vlastní praxi AESTHGERY v Plzni.

Je držitelkou diplomu za celoživotní vzdělávání lékařů (obor plastická chirurgie). Dále vlastní certifikát Společnosti estetické chirurgie. Své zkušenosti předává na mezinárodních i celostátních sympóziech o estetické a plastické chirurgii.

Stala se členkou Lékařské společnosti J. E. Purkyně, členem EWAPS (European Workshop of Advanced Plastic Surgery) a ISAPS (International Society of aesthetic plastic Surgery).

Praxe a zkušenosti

MUDr. Kamila Šormová má bohatou praxi a zkušenosti díky působení na Chirurgickém oddělení v Plzni, Nemocnice MUDr. Mulače (1991-1994). Dále pracovala v Plzni ve Fakultní nemocnici - Oddělení plastické chirurgie (1994-1999). Od roku 1999 své zkušenosti plastické a estetické specialistky předává ve své soukromé praxi AESTHGERY v Plzni.

Stáže v České republice i v zahraničí

Vzdělání v oboru získávala i díky tuzemským i celosvětovým stážím. Pracovala na University of BC v Kanadě, na Uni-Klinik v Erlangenu, či na Patricia A. Clugston v Kanadě. Své stáže v České republice absolvovala na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Praze i v Brně. Dále pracovala i v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou. Samozřejmě nechybí ani účast na mezinárodních vědeckých sympóziích plastické a estetické chirurgie.

Mezi nejčastějšími zákroky, které MUDr. Šormová provádí, jsou plastiky prsou, facelifty, liposukce, ale také nechybí ani intimní zákroky, abdominoplastika, gynekomastie, korekce očních víček, plastika nosu. Spektrum nabízených zákroků je široké a MUDr. Šormová se každému klientovi snaží vyjít vstříc.

MUDr. Kamila Šormová působí ve své soukromé praxi AESTHGERY v Plzni, která se nachází u komplexu nemocnice Privamed (není součástí nemocnice).

Klinika disponuje operačními sály a jednolůžkovým a dvoulůžkovým pozákrokovým pokojem. Zařízení je dobře dostupné a k dispozici je přilehlé parkoviště.

Pracoviště je certifikováno TÜV SÜD Management Service GmBH.

Konzultace probíhají každý čtvrtek, vždy v čase od 10:30 do 13h i bez předchozího objednání, jde o otevřené konzultační hodiny.

Dosažená odbornost:

 • Atestovaný plastický chirurg

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 1997

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Němčina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Zákroky:

 • Kompletní spektrum výkonů estetické plastické chirurgie. Mezi nejžádanější patří operace prsů, rhinoplastika, operace očních víček a liposukce.

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • Konzultace probíhají každý čtvrtek, vždy v čase od 10:30 do 13h, i bez předchozího objednání.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500Kč (konzultaci je možné uhradit v hotovosti či kartou)

Platební metody:

 • Platba kartou

Recenze (164)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Na této klinice jsem podstoupila plastiku prsou s modelací. Paní doktorka byla úžasná,velice milá, ochotná. Celý personál a tedy i pobyt zde byl příjemný zážitek. S výsledkem jsem nadmíru spokojená, veliká pochvala paní doktorce. Mohu dále jen doporu...Číst dál

U paní doktorky jsem podstoupila několik estetických zákroků se skvělým výsledkem. Její práce je až putíčkařsky precizní. Dokonce i svého muže jsem přesvědčila ke korekci horních víček a pochvaluje si jakk moc se mu ulevilo. Moc děkuji za nadstanda...Číst dál

Podstoupila jsem operaci prsou a vřele můžu doporučit těm, kteří upřednostňují přirozenost ženského těla.Operace proběhla v naprostém pořádku a personál, který se o mě staral byl nad očekávání velmi vstřícný.Paní doktorka velmi rychle reaguje na vše...Číst dál

Po úpravě horních víček a zároveň po liposukci podbradku na této klinice mě přátelé říkají, že jsem nějak omládla. Ne každému říkám, čím to je. Těm, co chtějí vědět nebo poznají víc, vřele paní doktorku Šormovou a její tým doporučuji. Dobrá práce!

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Kamila Šormová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (75)

Úžasná modelace prsou bez implantátu

Ve 44 letech jsem se konečně rozhodla nechat si upravit poprsí. Protože jsem již měla dřívější vynikající zkušenost s paní doktorkou Kamilou Šormovou, nepochybovala jsem o výběru lékaře. Opět jsem neudělala chybu. Mám dokonale pevná a mladistvá...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (507)