MUDr. Kamila Šormová

MUDr. Kamila Šormová Premium

(159 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Kotíkovská 1628/11, Plzeň, Plzeňský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Pracovní doba: Konzultace probíhají každý čtvrtek, vždy v čase od 10:30 do 13h, i bez předchozího objednání.
Evidenční číslo v ČLK 5136672167
MUDr. Kamila Šormová Premium
(159 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 11816 návštěv profilu

MUDr. Kamila Šormová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Studium úspěšně zakončila v roce 1991 promocí. O tři roky později si dodělala atestaci I. stupně z všeobecné chirurgie. V roce 1999 na své konto připsala i atestaci z plastické chirurgie. Své zkušenosti a odbornou praxi získává v zahraničí i v České republice. V roce 1999 otevřela svou vlastní praxi AESTHGERY v Plzni.

Je držitelkou diplomu za celoživotní vzdělávání lékařů (obor plastická chirurgie). Dále vlastní certifikát Společnosti estetické chirurgie. Své zkušenosti předává na mezinárodních i celostátních sympóziech o estetické a plastické chirurgii.

Stala se členkou Lékařské společnosti J. E. Purkyně, členem EWAPS (European Workshop of Advanced Plastic Surgery) a ISAPS (International Society of aesthetic plastic Surgery).

Praxe a zkušenosti

MUDr. Kamila Šormová má bohatou praxi a zkušenosti díky působení na Chirurgickém oddělení v Plzni, Nemocnice MUDr. Mulače (1991-1994). Dále pracovala v Plzni ve Fakultní nemocnici - Oddělení plastické chirurgie (1994-1999). Od roku 1999 své zkušenosti plastické a estetické specialistky předává ve své soukromé praxi AESTHGERY v Plzni.

Stáže v České republice i v zahraničí

Vzdělání v oboru získávala i díky tuzemským i celosvětovým stážím. Pracovala na University of BC v Kanadě, na Uni-Klinik v Erlangenu, či na Patricia A. Clugston v Kanadě. Své stáže v České republice absolvovala na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Praze i v Brně. Dále pracovala i v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou. Samozřejmě nechybí ani účast na mezinárodních vědeckých sympóziích plastické a estetické chirurgie.

Mezi nejčastějšími zákroky, které MUDr. Šormová provádí, jsou plastiky prsou, facelifty, liposukce, ale také nechybí ani intimní zákroky, abdominoplastika, gynekomastie, korekce očních víček, plastika nosu. Spektrum nabízených zákroků je široké a MUDr. Šormová se každému klientovi snaží vyjít vstříc.

MUDr. Kamila Šormová působí ve své soukromé praxi AESTHGERY v Plzni, která se nachází u komplexu nemocnice Privamed (není součástí nemocnice).

Klinika disponuje operačními sály a jednolůžkovým a dvoulůžkovým pozákrokovým pokojem. Zařízení je dobře dostupné a k dispozici je přilehlé parkoviště.

Pracoviště je certifikováno TÜV SÜD Management Service GmBH.

Konzultace probíhají každý čtvrtek, vždy v čase od 10:30 do 13h i bez předchozího objednání, jde o otevřené konzultační hodiny.

Dosažená odbornost:

 • Atestovaný plastický chirurg

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 1997

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Němčina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Zákroky:

 • Kompletní spektrum výkonů estetické plastické chirurgie. Mezi nejžádanější patří operace prsů, rhinoplastika, operace očních víček a liposukce.

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • Konzultace probíhají každý čtvrtek, vždy v čase od 10:30 do 13h, i bez předchozího objednání.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500Kč (konzultaci je možné uhradit v hotovosti či kartou)

Platební metody:

 • Platba kartou

Recenze (159)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Po dlouhem zvazovani jsem se v 51 letech ze zdravotnich a estetickych duvodu rozhodla pro redukci prsu. Vybrala jsem si kliniku AESTHGERY v miste meho bydliste a se zakrokem jsem byla 100% spokojena. Profesionalni pristup a peclivost pani Mudr. Somr...Číst dál

Operaci horních víček jsem zvažovala dva roky,ale bála jsem se jak samotného zákroku,tak toho,jak budu po operaci vypadat.Dnes lituju, že jsem zákrok nepodstoupila hned.Paní doktorka ví co dělá, sestřičky na sále jsou usměvavé,zákrok v plné narkóze,...Číst dál

Jsem přesně půl roku po liposukci břicha, boků a stehen. Po třech měsících byl výsledek úžasný, ale dnes? No to je naprostá pecka, mám tělíčko jako ve 20ti, i ve 44 letech se kůže nádherně vypnula a je bez jediné nerovnosti. Paní doktorka je naprosto...Číst dál

Uzasny pristup k detskemu pacientovi. Naprosta spokojenost od konzultace, pres operaci az k pooperacni peci. Jestli jeste nekdy, tak urcite sem.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Kamila Šormová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (68)

Úžasná modelace prsou bez implantátu

Ve 44 letech jsem se konečně rozhodla nechat si upravit poprsí. Protože jsem již měla dřívější vynikající zkušenost s paní doktorkou Kamilou Šormovou, nepochybovala jsem o výběru lékaře. Opět jsem neudělala chybu. Mám dokonale pevná a mladistvá...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (500)