MUDr. David Štěpán

MUDr. David Štěpán

(12 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Podpěrova 6, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. David Štěpán
MUDr. David Štěpán
(12 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Dovolte mi Vás přivítat na profilu našeho pracoviště. Věřím, že zde naleznete potřebné základní informace. Internet však nemůže nahradit osobní kontakt. Zavolejte, objednejte se k osobní konzultaci nebo se třeba jen telefonicky zeptejte. Rádi se vám budeme věnovat.

Naše pracoviště nabízí pacientům služby nejen z oboru plastické chirurgie, ale také diagnostiky a léčby kožních pigmentací.

 • Zákroky plastické chirurgie v celé šíři oboru, jak výkony v režimu jednodenní chirurgie, v ambulantní narkóze, tak i výkony v anestezii celkové s hospitalizací.
 • Nabízíme kosmetické i léčebně preventivní zákroky.
 • Zákroky hrazené zdravotními pojišťovnami.
 • Posuzování nebezpečnosti, diagnostika a léčba kožních pigmentací s využitím unikátního počítačového dermatoskopu (jedním z mála v ČR). Léčbu zajišťují dermatologové-specialisté.

Úvahy o každém alespoň trochu závažnějším zákroku by měly začít osobním rozhovorem s lékařem - konzultací. Je nepraktické a nevýhodné, když si klient sám na internetu nastuduje nejlepší způsob řešení svého problému, pro ten se rozhodne a zajímá se v podstatě už jen o termín a o cenu.

Většinou se zjistí, že opomněl drobný detail a že je všechno jinak. Doporučuji zásadně nejdříve konzultaci s atestovaným plastických chirurgem a potom se teprve na základě všech informací rozhodovat k zákroku. Těmi podstatnými informacemi pro pacienta je jakého výsledku lze dosáhnout, s jakými riziky a za jako cenu, a to nejen finanční.

Na našem pracovišti najdete kolektiv plastických chirurgů a dermatologů. Nejdříve asi přijdete do styku s některou ze dvou zdravotních sestřiček, která se bude snažit podat vám základní informace a domluví se s vámi na všem dalším.

Vzdělání

Lékařská fakulta univerzity T.G. Masaryka, fakulta lékařská, ukončeno promocí 1983.

Praxe

MUDr. David Štěpán působil v letech 1983-1986 v Úrazové nemocnici Brno. V roce 1986 dokončil atestaci z všeobecné chirurgie a nastoupil na Kliniku plastické a estetické chirurgie v Brně, kde působil do roku 1993. V roce 1991 si dodělal atestaci z plastické chirurgie a o dva roky později začal pracovat na Klinice rekonstrukční chirurgie a popálenin v Brně. Od roku 1992 je vedoucím lékařem Centra diagnostiky a léčby patologických kožních pigmentací. Na pozici vedoucího lékaře nastoupil v roce 1995 do První privátní kliniky Laurea, kde působil do roku 2006. Od té doby pracuje jako plastický chirurg v soukromé praxi.

Členství:

MUDr. David Štěpán je členem mnoha společností (EWAPS, International Society of Reconstructive Microsurgery, Společnost estetické i plastické chirurgie, Společnost chirurgie ruky a dalších).

Studijní pobyty a odborné stáže

Své zkušenosti sbíral na prestižních stážích: Klinika plastické chirurgie Národního institutu pro výzkum a léčbu rakoviny (Janov), Privátní praxe plastické chirurgie MUDr. Kluzaka (Hamburk), stáže v Rakousku, Německu a také na Klinice plastické a rekonstrukční chirurgie v Curychu.

Účast na mezinárodních kongresech
 • 1989 Budapešť

 • 1994 Basilej

 • 1996 Nice

 • 1997 Salzburg

 • 1998 Orvieto – Itálie

 • 1999 Ženeva

 • 2002 Kassel - Německo

 • 2004 Bonn

 • Vídeň 2005

 • Rio de Janiero

Je obvyklé a dobré začít úvahy o plánovaném zákroku objednáním na konzultaci. Na konzultaci se lze z organizačních důvodů objednat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557 a stojí 400Kč. V případě provedení zákroku je konzultace zdarma (cena konzultace se započítává do ceny zákroku).

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Recenze (12)

4.9
12 Recenzí · 100 % doporučuje

Pana doktora mohu jen doporučit, vše mi bylo vysvětleno, zákrok byl bezbolestny, bezproblemove, rychlé hojení a výsledek 100%👍

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (9)

Operace víček se nepovedla

Jsem byla na operaci horních očních víček. Dr. Š. rozhodně NEDOPORUĆUJI ! Operace se nepovedla a korekce není možná. Po zákroku mě viděli další tři plastičtí chirurgové a byli zděšeni, dokonce si mě fotili a nechtěli věřit, že operaci prováděl...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (27)

Videa (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (42)

Jizvy po liposukci
Odpověď odborníka · 24. 8. 2017
Jizvy se zahojí do 14 dní. Jsou asi 5 max. 10 mm dlouhé, nejsou zvlášť patrné, ale bez nich je liposukce nemožná. MUDr. David Štěpán
Liposukce zad a zadní části paží
Odpověď odborníka · 31. 7. 2017
Liposukce zad a paží má obecně horší výsledky než například liposukce břicha. Tumescenční liposukce se liší způsobem znecitlivění ale obecně ne kvalitou výsledku. MUDr. David Štěpán
Množství odsátého tuku při liposukci
Odpověď odborníka · 27. 7. 2017

Závisí to na pooperačním zajištění operovaného. Pro pochopení lze říci, že při liposukci v celkové anestezii, v nemocnici, s následným pobytem na jednotce intenzivní péče, lze odsát opravdu mnoho. Na druhé straně ambulantně, v místním znecitlivění...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.