Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) České Budějovice

Plastický chirurg lipofilling České Budějovice

Lipofilling je vložení vašeho vlastního tuku na potřebné místo pro zvětšení či korekci. Lipofilling provádí plastický chirurg. Přinášíme seznam 2 plastických chirurgů a 2 klinik České Budějovice. K zákroku lipofilling České Budějovice máme 0 recenzí, bohužel zatím žádný pacient neuvedl cenu. Buďte první, pomozte ostatním s rozhodováním.

MUDr. Pavel Kurial
Plastická chirurgie – Hluboká nad Vltavou, České Budějovice
14 let praxe
Reakce: 96%, do 1 dne
4.8
50 recenzí
Cena od
23 000 Kč
Cena do
92 000 Kč
Derma Medical Clinic
Praha, Hradec Králové, Ostrava, České Budějovice, Plzeň, Brno, Liberec, Karlovy Vary, Ústí nad Labem
Reakce: 100%, do 1 dne
Následují výsledky pro zákrok Lipofilling z okolí města České Budějovice
MEDICOM Clinic
 123 km  Praha, Brno, Ústí nad Labem, Jihlava
Reakce: 99%, do 1 dne
4.9
542 recenzí
Cena od
15 000 Kč
Cena do
30 000 Kč
MUDr. Tomáš Albrecht
Chirurgie –  43 km  Jindřichův Hradec
25 let praxe
Cena od
20 000 Kč
Cena do
60 000 Kč
MUDr. Lukáš Procházka
Plastická chirurgie –  93 km  Jihlava
Reakce: 94%, do 1 dne
4.9
112 recenzí
Cena od
5 500 Kč
Cena do
11 500 Kč

Specialista lipofilling České Budějovice:

Měl by ovládat liposukci i zvětšení tukem Váš tuk je tzv. autologní implantát, je to váš vlastní tuk, váš materiál, což je výhoda. Před lipofilingem je třeba, aby lékař provedl liposukci - odsátí tuku. Takže se zbavíte problémových partií a ještě materiál využijete ke zvětšení prsou, zvětšení rtů a dalším korekcím. Proto je nutné vybírat specialistu, který skvěle ovládá liposukci i případné zvětšení prsou vlastním tukem, případně jiné vámi vybrané partie. Tuk lze použít na zvětšení rtů, omlazení hřbetů rukou, dekoltu, zvětšení prsou, či gluteoplastiku BBL.

Jak najít odborníka na lipofilling České Budějovice

Měl by vás vždy upozornit, že lipofilling přináší řadu výhod. Jednou z nich je, že výplně tukem mají delší životnost. Vydrží déle, než výplně kyselinou hyaluronovou. Kyselina hyaluronová se během 6-12 měsíců vstřebá. Dále by si vás měl prohlédnout a případně upřesnit, zda je u vás lipofilling vhodný. Nelze jej provádět u příliš hubených lidí. Jak už jsme zmínili, pro možnost lipofilingu je třeba odsátí tuku. Když není kde brát, nelze získat tuk pro případně další zákroky zvětšení prsou vlastním tukem atd.

Lipofilling České Budějovice

Pro lepší dostupnost, možnost navštěvovat plastického chirurga kvůli konzultacím a pooperačním kontrolám, vybírejte lékaře z okolí vašeho domova. Bydlíte-li v regionu České Budějovice, najděte si u nás odborníka na lipofilling České Budějovice. Cena by neměla být hlavním hodnotícím kritériem při výběru odborníka. V případě, že nemůžete zákrok uhradit najednou, zvolte lipofilling na splátky.

Doktor ve Vašem okolí