MUDr. Martin Šorma
MUDr. Martin Šorma

MUDr. Martin Šorma Premium

(52 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jiřího Potůčka 250, Poliklinika Trnová, Pardubice, Pardubický kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Martin Šorma
MUDr. Martin Šorma Premium
(52 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 18204 návštěv profilu

MUDr. Martin Šorma se narodil 4. 2. 1963. Po absolvování Lékařské fakulty v Hradci Králové v roce 1988 nastoupil na chirurgické oddělení Nemocnice v Havlíčkově Brodě. V roce 1990 přešel na Oddělení plastické chirurgie Chirurgické kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde v roce 1991 získal atestaci z všeobecné chirurgie.

Atestaci z plastické chirurgie si MUDr. Martin Šorma dodělal v roce 1997. Před a v době atestace již působil v soukromé nemocnici Sanus v Hradci Králové jako primář Oddělení plastické chirurgie.

Licence a členství:

Stal se členem evropské společnosti European Workshop of Advanced Plastic Surgery, dále působí jako člen České společnosti estetické chirurgie a České společnostiplastické chirurgie.

Licenci České lékařské komory získal v roce 2000. Od toho samého roku vykonává praxi na soukromé klinice v Pardubicích a v Hradci Králové.

Publikace a přednášky

Během své praxe plastického chirurga působí a přednáší na sympoziích v zahraničí i v České republice. Dále se věnuje publikační činnosti. Jako spoluautor přispívá do různých odborných časopisů.

MUDr. Martin Šorma se na klinikách věnuje plastickým operacím prsu, liposukci a abdominoplastice. Na klinice v Pardubicích je možné podstoupit celou řadu zákroků pro odstranění vrásek a také ošetření intimních partií. (např. labioplastika).

V roce 2003 začal MUDr. Martin Šorma provozovat soukromé zařízení v Pardubicích. Klinika se nachází v ulici Rokycanova 2798. Jedná se o polikliniku VEKTOR, kde je v současné době přesunuta ambulanca pana doktora. Na pracovišti vás čekají moderně vybavené operační sály, ambulance a pooperační pokoje s nejlepší péčí kvalifikovaného personálu. Vše je vybaveno novou a moderní technologií. Díky tomu je možné provádět velké množství různých estetických a plastických operací v lokální i celkové anestezii.

Smlouva s pojišťovnami

Klinika je soukromá, ale přesto má smlouvy s různými zdravotními pojišťovnami v regionu. Díky tomu je možné nabídnout pacientům i drobná chirurgická ošetření a zákroky, které jsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. Nejčastěji je možné na pojišťovnu provádět odstranění podkožních malých nádorů a odstranění kožních znamének.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Recenze (52)

5.0
52 Recenzí · 100 % doporučuje

Vše ok.pan příjemný vše proběhlo jak má

Operace očních víček

Na zákrok jsem šla z toho důvodu, že má víčka nevypadala tak, jak bych si představovala. Po zákroku jsem velmi spokojená. Děkuji velmi panu doktorovi, že plně splnil má očekávání. Děkují moc. E.M.

Vše proběhlo ok Spokojená a ráda, že jsem se k zákroku rozhodla.

Naprostá spokojenost, perfektní výsledek :)

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):
Nádherná prsa s Motivou
Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Martin Šorma o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (38)

Odstranění vrásek u doktora Šormy

Podstoupila jsem u pane doktora Šormy několik drobných estetických zákroků v obličejové části. Jednalo se o odstranění vrásek. Při každém zákroku byl přístup Lékaře i personálu naprosto profesionální, příjemné jednání i prostředí. Byla jsem...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (2)

Požádejte: MUDr. Martin Šorma o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (3)

Cena otoplastiky a hrazení pojišťovnou
Odpověď odborníka · 12. 1. 2012

Dobrý den.

Pro úhradu operace odstálých bolců je skutečně rozhodující datum narození. Nad 10 let věku již považuje zdravotní pojišťovna všechny operace za kosmetické. Cena operace v našem zařízení je 9900,-Kč.

S pozdravem

MUDr. Martin...

Číst dál
Kdy operovat, délka hojení
Odpověď odborníka · 29. 6. 2009

Dobrý den. Zákrok je možno provést celoročně, ale cca 2-3 týdny po zákroku jsou bradavky kryté zvláštním obvazem, takže není vhodný pobyt v plavkách či opalovačkách. Doporučuji provést na podzim. Po zákroku je nutné šetření v době od 1 do 5...

Číst dál

Článek (1)

Požádejte: MUDr. Martin Šorma o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!