Pacientka Monika: Omlazení obličeje biorevitalizací Profhilo® a výplněmi Aliaxin®

19. 6. 2020

Paní Moniku trápila povislá víčka a povadlá pleť s výraznými vráskami, které jejímu obličeji dávaly unavený, smutný výraz. U víček pomohla chirugie, pro komplexní omlazení pleti prim. MUDr. Miroslav Veliký zvolil kombinaci přípravku Profhilo® pro celkové oživení a omlazení pleti s aplikací výplní Aliaxin® pro korekci hlubších rýh kolem úst a také odstranění kuřáckých vrásek. Jak je s výsledkem spokojená Monika? Jak na její proměnu reaguje její okolí? Více již ve videu …

IBSA PHARMA s.r.o.
, Plastická a estetická chirurgie Poděbrady - prim. MUDr. Veliký ,
IBSA PHARMA s.r.o.

Komplexní omlazení tváře Fotona 4D

27. 2. 2020

MUDr. Hana Smutková, primářka dermatologie kliniky Asklepion, vysvětluje, jak probíhá ošetření obličeje pomocí laserového přístroje Fotona. Nejhlubší vrstva je dostupná zevnitř úst a posléze se třikrát ošetří tvář. Metoda nabízí výrazné zlepšení stavu pleti: zaměřuje se na lifting, konturing i barevné sjednocení pleti.

Asklepion , Prim. MUDr. Hana Smutková

Vyhlazení vrásek od Ottlens (estetická klinika Šumperk)

25. 4. 2019

Krátké video, které zachycuje vyhlazení vrásek přístrojem Synergy+ .Vyhlazení provádí specialisté v šumperské estetické klinice Ottlens. Jde o hloubkové čištění pleti pomocí hydrabraze s pomocí volby jednoho ze čtyř čistících sér, které nejlépe vyhovuje konkrétnímu klientovi - séra pro sensitivní, vysušenou, aknistickou či mastnou pokožku. Oxygenoterapie kombinovaná s využitím speciálního krému a aktivních tablet. Radiofrekvence zajišťuje hloubkové prohřátí pleti spojené s obnovou kolagenu a elastinu. Výsledkem je vypnutí pleti. Ultrazvukové zapravení výživového séra či kyseliny hyaluronové způsobuje trvalý efekt ošetření. Séra mají rejuvenační, bělící či hydratační efekt.

MUDr. Lenka Ottová , OTTLENS s. r. o.

Jaký efekt můžete očekávat od omlazení pleti laserem

12. 12. 2018

Laserová rejuvenace dokáže vrátit pokožce ztracenou pružnost a odstranit vrásky tam, kde botulotoxin na jednotlivé vrásky již nestačí. Jaký efekt od omlazení pleti laserem můžete očekávat a jak laserová rejuvenace funguje zjistíte ve videu s MUDr. Kateřinou Fajkošovou, vedoucí dermatoložkou Esthé Laser Clinic.

Esthé Laser Clinic ,
MUDr. Kateřina Fajkošová