• 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Platnéřská 11
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika

Hodnocení (33)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás LaserPlastic a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


LaserPlastic již získal/a tato hodnocení

Zmenšení prsou od Mudr. Dřevínkové

 |  Zmenšení prsou
ZuzanaV  |  8.11.2017
  Spokojený/á

Jsem moc spokojena se zákrokem, který provedla MUDr. Eva Dřevínková a nejen to, moc oceňuji i její přístup k pacientům. Pozitivní naladění paní doktorky je velmi nakažlivé, což už samo je půl úspěchu. Moc děkuji. Zuzana V.

Nejlepší hodnocení pro MUDr. Dřevínkovou

 |  Operace horních víček
Rišulka  |  9.8.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 11 900 Kč

Dobrý den, ráda bych ještě touto formou poděkovala paní MUDr. Dřevínkové a současně i sestřičce Daniele, úžasnému tandemu s naprosto perfektním provedením zákroku i vřelé komunikaci a laskavému přístupu k pacientovi. Jsem z výsledku nadšená, mnoho mých známých mi potvrdilo, že výsledek je nádherný a... Více 

 1 Like  |   1 Komentář

52 let, Plastika očních víček

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
Martinaa  |  24.7.2017
  Spokojený/á

Již při vstupu na kliniku se cítíte velmi příjemně a to díky personálu. Před zákrokem se dozvíte vše, co vás čeká. Pan docent Sukop a sestřička Maruška jsou naprosto vyjímeční lidé, kteří se zaslouží o to, aby byl zákrok perfektní a, věřte mi, zcela bezbolestný. Již po týdnu od zákroku vám zůstane m... Více 

 1 Like  |   2 Komentářů

Laserová Liposukce tři partie

 |  Laserová liposukce
Štěpánka H.  |  20.7.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 65 000 Kč

Laserová liposukce s MuDr. Tománkem, 3. partie. Něco málo o mé postavě, nikdy jsem nebyla obézní, ale postava ani přes cvičení nebyla dokonalá. Můj problém byli stehna a přetékající boky přes kalhoty. A tento problém laserová liposukce úplně vyřešila, boky mi nepřetékají a stehna změnili tvar (podst... Více 

 2 Likes  |   9 Komentářů

Výplně vrásek kolem úst

 |  Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
lucie  |  21.6.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 7 000 Kč

Ahoj,chodim na vyplne vrasek kolem ust k mudr. Faltove a velika spokojenost s pani doktorkou,zadne vpichy nejsou videt,ani modrinky,nic..cena 7000 je i s anestetikem,pokud to vydrzite je to 6000 ale vydrzet se to da.jinak lidi nemyslete si,ze je to nejaky zazrak co vas zbavi vrasek uplne,pouze zjemn... Více 

 2 Likes  |   2 Komentářů

Úžasné

 |  Laserová liposukce
Registrovaný uživatel  |  22.3.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 50 000 Kč

Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Martinu Tománku za odvedení skvělé práce. Všem  doporučuji.  Pan MUDr. Tománek měl velmi profesionální a příjemné chování. Pane doktore, pokud máte možnost si toto přečíst, chce Vám moc poděkovat Natalia Matsuyeva Se zákrokem i přístupem pana doktora jsem moc spokoj... Více 

 1 Komentář

Odstranění pihy

 |  Odstranění znamének, kožních výrůstků
Registrovaný uživatel  |  29.5.2014
  Spokojený/á

Byla jsem s dcerou na zákroku u paní MUDr. Frösslové. K zákroku sice nedošlo, ale paní doktorka byla úžasná. Při přípravě dcery na zákrok si všimla kožních změn na její kůži a místo zákroku pro jistotu zvolila krevní odběry, kdy následně byla zjištěna borelióza. Díky paní doktorce se dcera ihned zač... Více 

Korekce jizvy

 |  Korekce jizev
rvladislav  |  24.4.2014
  Spokojený/á

Hezký den. Absolvoval jsem u paní MUDr. Lenky Faltové ošetření a korekci jizvy na temeni hlavy po úrazu. S přístupem paní doktorky (konzultace, možnosti řešení a samotné zákroky), veškerého personálu a prostředím kliniky jsem navýsost spokojen a mohu vyjádřit pouze kladné hodnocení. Soudím, že stejn... Více 

Odstranění výrůstku mé dcery

Odstranění znamének, kožních výrůstků
darina  |  24.1.2014
  Spokojený/á

Dobrý den, dnes jsem byla na zákroku u paní primářky MUDr. Marty Moidlové se svojí čtyřletou dcerou. Přestože se naše návštevy u lékařů obvykle neobejdou bez pláče, v Laserplastic to byl zcela jiný případ. Paní primářka si přišla s dcerou nejdříve popovídat, seznámit se a mezitím shlédla, o ... Více 

Anonymous

Odstranění tetování na klinice LaserPlastic

Laserové odstranění tetování a pigmentací
Anonymous
Anonymous  |  2.9.2013
  Spokojený/á

Na kliniku LaserPlastic jsem šla z důvodu odstranění tetování. Paní doktorka byla příjemná, usměvavá, představila se a podala mi ruku. Pak jsme šli do její ordinace, kde mi zákrok nejdříve pečlivě vysvětlila.Byla velice upřímná a poskytla mi veškeré informace, o které jsem žádala. Byla jsem přístupe... Více 


Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

Moderní postupy kliniky LaserPlastic pomáhají nejen zlepšit vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí.

Více o nás

Více než 17 let jsme tu pro Vás - Klinika LaserPlastic

O klienty pečuje tým špičkových lékařských odborníků, jejich asistentů a zdravotních sester. Cílem všech je nejen dokonalé odvedení odborné práce, ale i duševní pohoda klientů během výkonu a individualní přístup ke každému pacientovi.

Samozřejmostí je zvyšování kvalifikace všech pracovníků formou zahraničních stáží a kongresů s prezentací vlastních výsledků. Moderní postupy kliniky LaserPlastic pomáhají zlepšit nejen vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí. Na Vaši návštěvu kliniky v romantickém prostředí historického centra staré Prahy se těší Prim.MUDr. Marta Moidlová.

Akreditace kliniky

Klinika je akreditována pro zaškolování lékařů v aplikaci botulotoxinu a injekčních inplantátů. Česká laserová společnost udělila našemu pracovišti rovněž akreditaci pro práci s operačními vysokovýkonnými lasery.

Klinika LaserPlastic je národní referenční pracoviště pro Ultherapii.

NOVINKY:

Kryolipolýza - hubnutí pomocí mrazu

Kryolipolýza představuje vysoce efektivní a pro organismus velmi šetrnou metodu redukce tukové tkáně. Jedná se o metodu řízeného ochlazování tukových buněk na vybrané části těla, která vede k velmi efektivní redukci podkožního tuku. Nabízíme vám jedinečnou bezbolestnou možnost získání vaší vysněné postavy.
Jak funguje kryolipolýza?
Principem kryolipolýzy je ochlazení tukových buněk přes pokožku, aniž by došlo k poškození ostatních podkožních struktur. Při kryolipolýze jsou užívány teploty v rozmezí +10ºC až -10 ºC. Toto ochlazování vede ke krystalizaci tuků v tukových buňkách.
Tato nová metoda není na rozdíl od klasické liposukce (odsátí tuku invazivní operační metodou) bolestivá a pacienta nijak neomezuje. Ihned po zákroku se tedy může věnovat běžným denním aktivitám. Celý zákrok trvá přibližně 60 až 90 minut.

Radiofrekvence - omlazení pleti, obličeje

Přístroj nové generace Endymed využívá nejnovější technologie s 3D efektem, které působí až do hlubokých vrstev pokožky. Díky tomu vám zajistí perfektní vypnutí pokožky.
Endymed je vhodný pro obličejové aplikace, kdy garantuje silný vypínací efekt. Je ideální také pro ošetření sluncem poškozené kůže, redukci vrásek, odstranění hyperpigmentací, jizviček po akné a celkové vyhlazení a zlepšení textury pokožky.
Kromě vypnutí vrásek na pleti se přístroj Endymed postará i o bezbolestné vylepšení vaší postavy. Pomůže vám odstranit pomerančovou kůži - celulitidu - i menší tukové váčky.  Zvládne také vypnutí kůže rizikových partií, jako jsou paže, kolena, dekolt, vnitřní stehna či břicho.

Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace

Sportujete, zdravě jíte, ale pořád se nemůžete zbavit tuku nebo celulitidy určitých partií?
Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších metod, kterou lze tělo zbavit přebytečného tuku. Tato technika je určena především těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářků dietou ani cvičením a nechtějí podstoupit liposukci.
Dají se zmenšit téměř všechny partie těla, nejčastěji se však používá k redukci malých tukových uloženin, např. podbradku, oblast boků, ale i břicha, vnitřní strany stehen, u mužů též oblasti prsou, dále k odstranění zbytků tukové tkáně po liposukci a ke zmírnění celulitidy. Tato metoda také zvyšuje pevnost a elasticitu kůže.

Robotická transplantace vlasů

Nabízíme vám unikátní metodu robotické transplantace vlasů. Jedná se o automatizovanou FUE metodu, která v mnohém překonává dosud známé transplantační metody. Přináší s sebou velké výhody pro pacienta i lékaře.
Francouzská společnost MEDICAMAT, která se už 30 let specializuje designem, výrobou a mezinárodní distribucí patentovaných lékařsko-chirurgických přístrojů, spojila své síly s předními světovými odborníky právě v oblasti transplantace vlasů a vytvořila přístroj - robota PUNCH HAIR MATIC ®, na použití automatizované FUE-TRANS-F.E.R. metody transplantace vlasů. Přístroj je více nežli rok využívám především v USA, Francii a Itálii. Tuto metodu provádíme jako jediná klinika v celé České republice.
Punch hair matic na transplantaci vlasůJedná se o ambulantní zákrok, který je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií.
Výhody automatizované FUE metody pro transplantaci vlasů

 • zákrok je vykonáván ambulantně, minimálně invazivní a bezbolestný
 • zabere polovinu času oproti běžně používaným metodám transplantace vlasů
 • provádí se v lokální anestezii, bez použití skalpelu a bez následné tvorby jizev
 • téměř žádné riziko infekcí
 • minimální riziko bolesti z poškozených nervů
 • minimální riziko krvácení
 • velmi krátká rekonvalescence - řádově ve dnech (3-5 dní)
 • nové vlasy začnou růst do 2 - 3 měsíců
 • menší omezení pacienta v souvislosti s výkonem
Léčba hemangionů

Podívejte se na video na téma: Nezhoubné nádory - hemangiomy.

Nově u nás metoda PRP (Platelet Rich Plasma)


REGENERACE A PŘIROZENÁ REVITALIZACE OŠETŘOVANÝCH TKÁNÍ
SPECIÁLNĚ UPRAVENOU VLASTNÍ KREVNÍ PLASMOU
-tato metoda je využívaná k redukci vrásek obličeje, okolí očí, horního rtu, v oblasti čela, k redukci jizev a léčbě chronických ran
-po aplikaci vlastní plasmy dochází k vypnutí pokožky, jejímu zjemnění a projasnění prakticky ihned po aplikaci
-aplikovaná vlastní plasma je připravena odstředěním vlastní  žilní krve, doplněna dalšími speciálními látkami a  poté ihned aplikována
 -léčba PRP je časově nenáročná, minimálně bolestivá a  šetrná k pokožce
-je používána vlastní pacientova krev, která po celou dobu  úpravy neopustí speciální aplikační set, takže riziko
 znečištění krve je nulové

Kompletní ceník zákroků kliniky LaserPlastic

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operace břicha) Od 38 500 Kč
   Lipoabdominoplastika
   Miniabdominoplastika
   Reoperace břicha
Akustická rázová vlna AWT Od 950 Kč
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy
Anti aging
Body lifting - odstranění přebytečné kůže
Chemický peeling Od 1 200 Kč
   Glykolový peeling Od 1 200 Kč
   TCA peel Od 1 200 Kč
Chirurgické zvětšení penisu
Chirurgie ruky
Digitální dermatoskop - diagnostika znamének Od 500 Kč
Dupuytrenova kontraktura
Estetické operace přednoží
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Od 38 600 Kč
Frakční laserový resurfacing Od 15 000 Kč Do 21 000 Kč
   Laserový peeling
   Profrakční laser
Injekční lipolýza Od 2 500 Kč
Injekční výplně Od 1 100 Kč
   Aplikace vlastního tuku (Body-Jet, Harvest-Jet, J-AFT, Renuvia)
   Esthelis
   Juvéderm®
   Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) Od 12 000 Kč
   Pix´L kanyla Od 1 100 Kč
   Princess
   Restylane® Od 7 800 Kč
   Skinbooster – Vital Injector
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
   Výplně X-HA3®
Kavitace ultrazvuková
Korekce jizev Chirurgická korekce jizev Od 450 Kč
Kryolipolýza Od 5 000 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Od 800 Kč
Laserová neinvazivní lipolýza
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing Od 2 200 Kč Do 8 250 Kč
   Fraxel® Laser
   Laserová léčba akné Od 2 200 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 600 Kč
   Laserové odstranění pocení - Smartlipo
   Laserové odstranění rozšířených žilek konečná cena závisí na... Od 600 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací Od 600 Kč
   Léčba biostimulačním laserem Od 300 Kč
   Odstranění jizev laserem Od 4 000 Kč
   Omlazení pokožky (Yag laser)
Léčba akné
Léčba celulitidy
   Akustická rázová vlna D-ACTOR 200 Od 650 Kč
Léčba hemangiomů Od 400 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Chirurgická léčba nadměrného pocení
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem Od 10 000 Kč
   Odstranění nadměrného pocení nohou
Léčba křečových žil (varixů) konečná cena závisí na... Od 1 200 Kč
   Laserová operace křečových žil Od 10 000 Kč
   Odstranění křečových žil metodou CHIVA
   Sklerotizace (skleroterapie) Od 1 200 Kč
Léčba vypadávání vlasů
   Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie
   Vlasová mezoterapie
Lifting tváří
Liposukce
   Aplikace vlastního tuku
   Laserová liposukce Od 20 000 Kč
   Liposukce klasická
   Liposukce laserová - laser MPX
   Liposukce laserová - SmartLipo Od 30 000 Kč
   Liposukce radiofrekvenční
   Liposukce tumescentní Od 13 000 Kč Do 26 000 Kč
   Liposukce ultrazvuková (Vaser Lipo) Od 950 Kč Do 7 500 Kč
   Liposukce vibrační Od 13 000 Kč Do 26 000 Kč
Liposukce Venušina pahorku
Liquid facelift
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 350 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) Od 2 500 Kč
Mikrodermabraze
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) Od 4 000 Kč Do 10 000 Kč
Modelace prsou (Breast-lift) Od 35 800 Kč
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Neinvazivní lifting
   Exilis (Neinvazivní lifting)
   Ulthera (Neinvazivní lifting) Od 8 000 Kč Do 35 000 Kč
   Ultraformer Od 9 000 Kč
Niťový lifting
   Facelift - Mezonitě
Obličejové implantáty
Obřízka Od 14 000 Kč
Odstranění chrápání laserem Od 11 500 Kč
Odstranění jizev po akné
Odstranění pigmentových skvrn Od 600 Kč
Odstranění podbradku Od 2 800 Kč
   Liposukce brady
Odstranění strií
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 2 200 Kč Do 7 700 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků Od 1 200 Kč Do 2 500 Kč
   Odstranění kožních výrůstků s plastikou jizvy
Operace asymetrie prsou
Operace brady - Profiloplastika
Operace čela (Forehead lift)
Operace čela endoskopickou metodou
Operace gynekomastie uvedená cena nezahrnuje... Od 26 300 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) Od 16 600 Kč
   Reoperace nosu
Operace obočí (Brow lift)
Operace očních víček (Blefaroplastika) Od 12 900 Kč
   Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách)
   Operace dolních víček Od 14 900 Kč
   Operace horních víček Od 12 900 Kč
Operace uší (Otoplastika) Od 15 900 Kč
Plastická operace krku
Plastická operace paží Od 36 800 Kč
Plastická operace stehen Od 36 800 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) Od 15 500 Kč
Úprava vpáčených bradavek Od 15 000 Kč
Prodlužování řas
Propichování a nastřelování náušnic Od 550 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)
   Plazma terapie RegenPlazma
Radiofrekvenční lipolýza
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) Od 1 250 Kč
Regenerace kůže s využitím plazmy – přístroj Portrait Od 6 600 Kč
Septoplastika (operace nosní přepážky) Od 16 600 Kč
Tekutý facelift
Transplantace řas
Transplantace obočí
Transplantace vlasů 1 štěp Od 96 Kč
Trichologické vyšetření konzultace + odborné vyšetření Od 2 000 Kč
Ultrazvuková neinvazivní lipolýza
   UltraContour Od 950 Kč
Výměna implantátu
Vyhlazení vrásek
Vyjmutí implantátu
Zkrácení šourku Od 12 000 Kč
Zmenšení prsou Od 38 800 Kč
Zvětšení a modelace hýždí a boků
Zvětšení prsou (Augmentace) Od 48 500 Kč
   Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky)
   Zvětšení prsou vlastním tukem (J-AFT, Body-Jet, trvalý autologní tukový implantát)
   Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou)
Zvětšení rtů (Augmentace) Od 16 200 Kč
   Lifting rtů
   Zvětšení rtů tukem (lipofilling) Od 16 200 Kč
Zákroky Gynekologie Info Ceny od* Ceny do*
Antikoncepce
Klimakterium a menopauza
Nádory děložního čípku
Očkování proti karcinomu děložního čípku
Screening karcinomu děložního čípku
Vyšetřovací metody v gynekologii
Vyšetřovací metody v mamologiii
   Mamografie
Zákroky Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling Od 1 200 Kč
   Glykolový peeling Od 1 200 Kč
Frakční laserový resurfacing Od 15 000 Kč Do 21 000 Kč
Injekční výplně Od 1 100 Kč
   Juvéderm®
   Princess
   Restylane® Od 7 800 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
   Výplně X-HA3®
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Od 800 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing Od 2 200 Kč Do 8 250 Kč
   Laserová léčba akné Od 2 200 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 600 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek konečná cena závisí na... Od 600 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací Od 600 Kč
   Léčba biostimulačním laserem Od 300 Kč
   Odstranění jizev laserem Od 4 000 Kč
Léčba bradavic (verrucae) Od 600 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) Od 2 500 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 2 200 Kč Do 7 700 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků Od 1 200 Kč Do 2 500 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) Od 1 250 Kč
Zákroky Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Cvičení po porodu
Zákroky Těhotenství a porodnictví Info Ceny od* Ceny do*
Fyziologický porod
Rizikové těhotenství
Vyšetření NT + biochemický screening v 1.trimestru
Vyšetřovací metody v porodnictví
Zákroky Ortopedie Info Ceny od* Ceny do*
Laserová sprcha Od 300 Kč Do 500 Kč
Zákroky Chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Léčba křečových žil (varixů) konečná cena závisí na... Od 1 200 Kč
   Laserová operace křečových žil Od 10 000 Kč
   Odstranění křečových žil metodou CHIVA
Zákroky Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Nutriční poradenství (výživové poradenství) Od 800 Kč
Zákroky ORL - Ušní, nosní, krční Info Ceny od* Ceny do*
Odstranění chrápání chirurgicky Od 11 500 Kč

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Video

Fotky před/po

Fotky před/po

Články

Články

Krása z kliniky

26.10.2012

V určitém věku samotné kosmetické výrobky na udržení mladistvého vzhledu nestačí. Nastává proto čas využít laserovou či estetickou... Více 

Bezbolestná depilace

19.6.2012

Víte, jaký je základní rozdíl mezi často zaměňovanými pojmy epilace a depilace? Která ze zmíněných metod zničí chloupek i s vlasovou... Více 

Odpovědi v diskuzích
 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď