LaserPlastic

LaserPlastic

(24 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Platnéřská 11, Praha, Praha (kraj)
LaserPlastic
LaserPlastic
(24 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Na klinice LaserPlastic jsme tu pro Vás více než 22 let!

Na klinice LaserPlastic se o klienty stará tým vysoce erudovaných lékařů, zdravotních sester a asistentů lékařů. Jejich cílem je kvalitní zdravotní péče, také individuální a osobní přístup ke každému klientovi.

Pracovníci kliniky se snaží neustále vzdělávat a zlepšovat své dovednosti, a to například na odborných zahraničních stážích či kongresech. Samozřejmostí je zde využití moderních léčebných postupů, jež vylepšují vzhled a zvyšují sebevědomí klientů.

LaserPlastic se nachází v historickém centru Prahy.

Akreditace

Klinika vlastní akreditaci pro školení lékařů v aplikaci injekčních implantátů a botulotoxinu, také akreditaci pro práci s vysokovýkonnými laserovými přístroji.

LaserPlastic je národním referenčním pracovištěm pro Ultherapii.

Mezi naše novinky patří kryolipolýza - hubnutí pomocí mrazu

Kryolipolýza je velmi šetrnou a efektivní procedurou, která redukuje tukovou tkáň. Tato procedura funguje na principu ochlazování buněk tuku, čímž dochází ke zmínění redukci.

Omlaďte svou pleť pomocí radiofrekvence

Přístroj Endymed se dostane až do hlubokých vrstev pokožky, protože využívá technologie s 3D efektem. Jistým výsledkem je perfektní vypnutí pokožky. Mezi další využití přístroje patří také ošetření kůže poškozené sluncem, odstranění hyperpigmentací a jizviček po akné, používá se také při redukci vrásek, a celkovém vyhlazení a zlepšení textury pokožky. Díky tomuto přístroji si můžete také bezbolestně vylepšit postavu.

Získejte krásné křivky bez plastické operace díky injekční lipolýze

Jde o novější metodu, jež zbavuje tělo nadbytečného tuku. Vhodná především pro klienty, kteří se nemohou tuku zbavit cvičením ani dietou. Metoda je aplikovatelná na téměř veškeré partie na těle.

Robotická transplantace vlasů

Transplantace vlasů, kterou u nás můžete najít, je automatizovaná FUE metoda. Tato inovativní metoda v mnohém překonává transplantační metody, které jsme doposud znali. Výhody, které s sebou přináší, mají dopad pro pacienta i lékaře.

Mezi tyto výhody FUE metody zařazujeme například to, že zákrok může být vykonáván ambulantně a je pro tělo minimálně invazivní a také bezbolestný. Tato metoda je i časově méně náročná a může být prováděna v lokální anestezii. Po zákroku vám nezůstanou jizvy, protože je prováděn bez skalpelu, čímž klesá i riziko infekcí. Rekonvalescence je po této metodě krátká (3-5 dní) a na růst nových vlasů se můžete těšit už do 2 - 3 měsíců.

Můžete u nás také najít metodu Platelet Rich Plasma (PRP)

Metodou PRP můžete dosáhnout regeneraci a přirozenou revitalizaci tkání díky speciálně upravené vlastní krevní plazmě.

Hlavní využití této metody je redukce obličejových vrásek, vrásek v okolí očí, kolem úst, a také redukce jizev a léčba chronických ran.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Recenze (24)

4.9
24 Recenzí · 100 % doporučuje
Liposukce

12.5.2023 jsem podstoupila liposukci podbradku v Laserplastic. Přístup všech-sestřičky, lékaři úplně top. Na chvíli jsem si mohla sundat kompresi a už teď jsou vidět výsledky. Konečně se nebudu bát, v jaké poloze mám hlavu, aby mi to nedělalo tu o...Číst dál

Kompletní příběh (Neinvazivní liposukce):
Laserem asistovaná liposukce podbradku
Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (14)

Předkožka se mi lepí k žaludu

Ahoj. Často se mi stává, že se mi predkozka jakoby "přilepí" k žaludu a pak s ni jde dost spatne pracovat. Pokud použiji krém či lubrikant vse je v pořádku. Volili by jste obrizku či jak se vyhnout nepříjemným pocitům. K tomu mě trápí i krátká...

Číst dál
Laserová liposukce, MUDr. Tománek

Před týdnem jsem podstoupila laserovou liposukci na klinice LaserPlastic u MUDr. Martina Tománka. Zákrok proběhl bez komplikací ve velice příjemném prostředí kliniky. Bolesti nejsou velké, trochu nepohodlí působí stahovací prádlo, které se nosí...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (324)