Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
LaserPlastic
LaserPlastic

LaserPlastic

 • 3 odpovědí
 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Platnéřská 11
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika

Hodnocení (35)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás LaserPlastic a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


LaserPlastic již získal/a tato hodnocení

Odstranění ohně z obličeje díky laseru

 |  Laserové odstranění rozšířených žilek
Kolajda  |  12.1.2018
  Spokojený/á

Dobry den,dcera mela od narozeni ohen nad okem i vicku,dekzjeme moc pani doktorce Faltove za uzasny pristup vzdy mile jednani a za to,ze ohen je pryc a dceri se jiz nesmeji ve skole .Dekujeme moc za vse.

 3 Likes  |   5 Komentářů

Co zákrok, to skvělý výsledek

 |  Liposukce laserová - laser MPX
Monte  |  11.12.2017
  Spokojený/á

Vážení přátelé. S paní doktorkou Moidlovou jsem se seznámil při odstraňování tetování, kdy pracovala ještě pro jinou společnost. Ve společnosti Laser Plastic jsem absolvoval operaci očních víček u pana doktora Sukopa k absolutní spokojenosti . Profesionální přístup jak pana doktora tak všeho obsluhu... Více 

 2 Likes  |   1 Komentář

Zmenšení prsou od Mudr. Dřevínkové

 |  Zmenšení prsou
ZuzanaV  |  8.11.2017
  Spokojený/á

Jsem moc spokojena se zákrokem, který provedla MUDr. Eva Dřevínková a nejen to, moc oceňuji i její přístup k pacientům. Pozitivní naladění paní doktorky je velmi nakažlivé, což už samo je půl úspěchu. Moc děkuji. Zuzana V.

 2 Likes  |   4 Komentářů

Nejlepší hodnocení pro MUDr. Dřevínkovou

 |  Operace horních víček
Rišulka  |  9.8.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 11 900 Kč

Dobrý den, ráda bych ještě touto formou poděkovala paní MUDr. Dřevínkové a současně i sestřičce Daniele, úžasnému tandemu s naprosto perfektním provedením zákroku i vřelé komunikaci a laskavému přístupu k pacientovi. Jsem z výsledku nadšená, mnoho mých známých mi potvrdilo, že výsledek je nádherný a... Více 

 2 Likes  |   1 Komentář

52 let, Plastika očních víček

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
Martinaa  |  24.7.2017
  Spokojený/á

Již při vstupu na kliniku se cítíte velmi příjemně a to díky personálu. Před zákrokem se dozvíte vše, co vás čeká. Pan docent Sukop a sestřička Maruška jsou naprosto vyjímeční lidé, kteří se zaslouží o to, aby byl zákrok perfektní a, věřte mi, zcela bezbolestný. Již po týdnu od zákroku vám zůstane m... Více 

 1 Like  |   2 Komentářů

Laserová liposukce tři partie u MUDr. Tománka

 |  Laserová liposukce
Štěpánka H.  |  20.7.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 65 000 Kč

Laserová liposukce s MuDr. Tománkem, 3. partie. Něco málo o mé postavě, nikdy jsem nebyla obézní, ale postava ani přes cvičení nebyla dokonalá. Můj problém byli stehna a přetékající boky přes kalhoty. A tento problém laserová liposukce úplně vyřešila, boky mi nepřetékají a stehna změnili tvar (podst... Více 

 2 Likes  |   13 Komentářů

Výplně vrásek kolem úst

 |  Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
lucie  |  21.6.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 7 000 Kč

Ahoj,chodim na vyplne vrasek kolem ust k mudr. Faltove a velika spokojenost s pani doktorkou,zadne vpichy nejsou videt,ani modrinky,nic..cena 7000 je i s anestetikem,pokud to vydrzite je to 6000 ale vydrzet se to da.jinak lidi nemyslete si,ze je to nejaky zazrak co vas zbavi vrasek uplne,pouze zjemn... Více 

 2 Likes  |   4 Komentářů

Úžasné

 |  Laserová liposukce
Registrovaný uživatel  |  22.3.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 50 000 Kč

Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Martinu Tománku za odvedení skvělé práce. Všem  doporučuji.  Pan MUDr. Tománek měl velmi profesionální a příjemné chování. Pane doktore, pokud máte možnost si toto přečíst, chce Vám moc poděkovat Natalia Matsuyeva Se zákrokem i přístupem pana doktora jsem moc spokoj... Více 

 1 Komentář

Odstranění pihy

 |  Odstranění znamének, kožních výrůstků
Registrovaný uživatel  |  29.5.2014
  Spokojený/á

Byla jsem s dcerou na zákroku u paní MUDr. Frösslové. K zákroku sice nedošlo, ale paní doktorka byla úžasná. Při přípravě dcery na zákrok si všimla kožních změn na její kůži a místo zákroku pro jistotu zvolila krevní odběry, kdy následně byla zjištěna borelióza. Díky paní doktorce se dcera ihned zač... Více 

Korekce jizvy

 |  Korekce jizev
rvladislav  |  24.4.2014
  Spokojený/á

Hezký den. Absolvoval jsem u paní MUDr. Lenky Faltové ošetření a korekci jizvy na temeni hlavy po úrazu. S přístupem paní doktorky (konzultace, možnosti řešení a samotné zákroky), veškerého personálu a prostředím kliniky jsem navýsost spokojen a mohu vyjádřit pouze kladné hodnocení. Soudím, že stejn... Více 


Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

Moderní postupy kliniky LaserPlastic pomáhají nejen zlepšit vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí.

Více o nás

Více než 17 let jsme tu pro Vás - Klinika LaserPlastic

O klienty pečuje tým špičkových lékařských odborníků, jejich asistentů a zdravotních sester. Cílem všech je nejen dokonalé odvedení odborné práce, ale i duševní pohoda klientů během výkonu a individualní přístup ke každému pacientovi.

Samozřejmostí je zvyšování kvalifikace všech pracovníků formou zahraničních stáží a kongresů s prezentací vlastních výsledků. Moderní postupy kliniky LaserPlastic pomáhají zlepšit nejen vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí. Na Vaši návštěvu kliniky v romantickém prostředí historického centra staré Prahy se těší Prim.MUDr. Marta Moidlová.

Akreditace kliniky

Klinika je akreditována pro zaškolování lékařů v aplikaci botulotoxinu a injekčních inplantátů. Česká laserová společnost udělila našemu pracovišti rovněž akreditaci pro práci s operačními vysokovýkonnými lasery.

Klinika LaserPlastic je národní referenční pracoviště pro Ultherapii.

NOVINKY:

Kryolipolýza - hubnutí pomocí mrazu

Kryolipolýza představuje vysoce efektivní a pro organismus velmi šetrnou metodu redukce tukové tkáně. Jedná se o metodu řízeného ochlazování tukových buněk na vybrané části těla, která vede k velmi efektivní redukci podkožního tuku. Nabízíme vám jedinečnou bezbolestnou možnost získání vaší vysněné postavy.
Jak funguje kryolipolýza?
Principem kryolipolýzy je ochlazení tukových buněk přes pokožku, aniž by došlo k poškození ostatních podkožních struktur. Při kryolipolýze jsou užívány teploty v rozmezí +10ºC až -10 ºC. Toto ochlazování vede ke krystalizaci tuků v tukových buňkách.
Tato nová metoda není na rozdíl od klasické liposukce (odsátí tuku invazivní operační metodou) bolestivá a pacienta nijak neomezuje. Ihned po zákroku se tedy může věnovat běžným denním aktivitám. Celý zákrok trvá přibližně 60 až 90 minut.

Radiofrekvence - omlazení pleti, obličeje

Přístroj nové generace Endymed využívá nejnovější technologie s 3D efektem, které působí až do hlubokých vrstev pokožky. Díky tomu vám zajistí perfektní vypnutí pokožky.
Endymed je vhodný pro obličejové aplikace, kdy garantuje silný vypínací efekt. Je ideální také pro ošetření sluncem poškozené kůže, redukci vrásek, odstranění hyperpigmentací, jizviček po akné a celkové vyhlazení a zlepšení textury pokožky.
Kromě vypnutí vrásek na pleti se přístroj Endymed postará i o bezbolestné vylepšení vaší postavy. Pomůže vám odstranit pomerančovou kůži - celulitidu - i menší tukové váčky.  Zvládne také vypnutí kůže rizikových partií, jako jsou paže, kolena, dekolt, vnitřní stehna či břicho.

Injekční lipolýza - krásné křivky bez operace

Sportujete, zdravě jíte, ale pořád se nemůžete zbavit tuku nebo celulitidy určitých partií?
Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších metod, kterou lze tělo zbavit přebytečného tuku. Tato technika je určena především těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářků dietou ani cvičením a nechtějí podstoupit liposukci.
Dají se zmenšit téměř všechny partie těla, nejčastěji se však používá k redukci malých tukových uloženin, např. podbradku, oblast boků, ale i břicha, vnitřní strany stehen, u mužů též oblasti prsou, dále k odstranění zbytků tukové tkáně po liposukci a ke zmírnění celulitidy. Tato metoda také zvyšuje pevnost a elasticitu kůže.

Robotická transplantace vlasů

Nabízíme vám unikátní metodu robotické transplantace vlasů. Jedná se o automatizovanou FUE metodu, která v mnohém překonává dosud známé transplantační metody. Přináší s sebou velké výhody pro pacienta i lékaře.
Francouzská společnost MEDICAMAT, která se už 30 let specializuje designem, výrobou a mezinárodní distribucí patentovaných lékařsko-chirurgických přístrojů, spojila své síly s předními světovými odborníky právě v oblasti transplantace vlasů a vytvořila přístroj - robota PUNCH HAIR MATIC ®, na použití automatizované FUE-TRANS-F.E.R. metody transplantace vlasů. Přístroj je více nežli rok využívám především v USA, Francii a Itálii. Tuto metodu provádíme jako jediná klinika v celé České republice.
Punch hair matic na transplantaci vlasůJedná se o ambulantní zákrok, který je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií.
Výhody automatizované FUE metody pro transplantaci vlasů

 • zákrok je vykonáván ambulantně, minimálně invazivní a bezbolestný
 • zabere polovinu času oproti běžně používaným metodám transplantace vlasů
 • provádí se v lokální anestezii, bez použití skalpelu a bez následné tvorby jizev
 • téměř žádné riziko infekcí
 • minimální riziko bolesti z poškozených nervů
 • minimální riziko krvácení
 • velmi krátká rekonvalescence - řádově ve dnech (3-5 dní)
 • nové vlasy začnou růst do 2 - 3 měsíců
 • menší omezení pacienta v souvislosti s výkonem
Léčba hemangionů

Podívejte se na video na téma: Nezhoubné nádory - hemangiomy.

Nově u nás metoda PRP (Platelet Rich Plasma)


REGENERACE A PŘIROZENÁ REVITALIZACE OŠETŘOVANÝCH TKÁNÍ
SPECIÁLNĚ UPRAVENOU VLASTNÍ KREVNÍ PLASMOU
-tato metoda je využívaná k redukci vrásek obličeje, okolí očí, horního rtu, v oblasti čela, k redukci jizev a léčbě chronických ran
-po aplikaci vlastní plasmy dochází k vypnutí pokožky, jejímu zjemnění a projasnění prakticky ihned po aplikaci
-aplikovaná vlastní plasma je připravena odstředěním vlastní  žilní krve, doplněna dalšími speciálními látkami a  poté ihned aplikována
 -léčba PRP je časově nenáročná, minimálně bolestivá a  šetrná k pokožce
-je používána vlastní pacientova krev, která po celou dobu  úpravy neopustí speciální aplikační set, takže riziko
 znečištění krve je nulové

Kompletní ceník zákroků kliniky LaserPlastic

 

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operace břicha) dle rozsahu a operační... Od 38 500 Kč
   Lipoabdominoplastika
   Miniabdominoplastika
   Reoperace břicha
Akustická rázová vlna AWT Od 950 Kč
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy
Anti aging
Body lifting - odstranění přebytečné kůže
Chemický peeling Od 1 200 Kč
   Glykolový peeling Od 1 200 Kč
   TCA peel
Chirurgie ruky
Digitální dermatoskop - diagnostika znamének 1-3 znaménka, každé další +... Od 500 Kč
Dupuytrenova kontraktura
Estetické operace přednoží
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Od 38 600 Kč
Frakční laserový resurfacing Od 15 000 Kč Do 21 000 Kč
   Laserový peeling Od 5 500 Kč
   Profrakční laser
Injekční lipolýza
Injekční výplně Od 1 100 Kč
   Aplikace vlastního tuku (Body-Jet, Harvest-Jet, J-AFT, Renuvia)
   Esthelis
   Juvéderm®
   Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) Od 60 000 Kč
   Pix´L kanyla
   Princess
   Restylane® Od 7 800 Kč
   Skinbooster – Vital Injector Od 6 500 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
   Výplně X-HA3®
Kavitace ultrazvuková
Korekce jizev Chirurgická korekce jizev Od 4 600 Kč
Kryolipolýza Od 4 000 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků 1 - 20 Od 70 Kč
Laserová neinvazivní lipolýza
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing Od 2 200 Kč Do 8 250 Kč
   Fraxel® Laser
   Laserová léčba akné Od 2 200 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 1 200 Kč
   Laserové odstranění pocení - Smartlipo
   Laserové odstranění rozšířených žilek dle rozsahu a počtu... Od 2 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací Od 500 Kč
   Léčba biostimulačním laserem Od 300 Kč
   Odstranění jizev laserem Od 4 000 Kč
   Omlazení pokožky (Yag laser)
Léčba akné
Léčba celulitidy
   Akustická rázová vlna D-ACTOR 200 Od 650 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Chirurgická léčba nadměrného pocení
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem
   Odstranění nadměrného pocení nohou
Léčba křečových žil (varixů)
   Laserová operace křečových žil Od 20 900 Kč Do 24 900 Kč
   Miniflebektomie varixů
   Odstranění křečových žil metodou CHIVA
   Radiofrekvenční ablace křečových žil Od 124 900 Kč Do 28 900 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) dle rozsahu náročnosti,... Od 1 500 Kč Do 3 500 Kč
Léčba vypadávání vlasů
   Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie
   Vlasová mezoterapie 1 sezení Od 3 500 Kč
Lifting tváří
Liposukce např. podbradek (Body... Od 15 000 Kč
   Aplikace vlastního tuku
   Laserová liposukce Od 25 000 Kč
   Liposukce klasická např. podbradek (Body... Od 15 000 Kč
   Liposukce laserová - laser MPX Od 25 000 Kč
   Liposukce laserová - SmartLipo Od 25 000 Kč
   Liposukce radiofrekvenční Od 25 000 Kč
   Liposukce tumescentní např. podbradek (Body... Od 15 000 Kč
   Liposukce ultrazvuková (Vaser Lipo) Od 950 Kč
   Liposukce vibrační Od 13 000 Kč
Liposukce Venušina pahorku
Liquid facelift
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 400 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) Od 2 500 Kč
Mikrodermabraze
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) Od 4 000 Kč Do 10 000 Kč
Modelace prsou (Breast-lift) Od 35 800 Kč
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) bez ceny prsních implantátů Od 35 800 Kč
Neinvazivní lifting
   Exilis (Neinvazivní lifting)
   Ulthera (Neinvazivní lifting) Od 7 000 Kč
   Ultraformer Od 9 000 Kč
Niťový lifting
   Facelift - Mezonitě Od 4 000 Kč Do 15 000 Kč
Obličejové implantáty
Obřízka Od 14 000 Kč
Odstranění chrápání laserem
Odstranění jizev po akné
Odstranění pigmentových skvrn Od 600 Kč
Odstranění podbradku
   Liposukce brady
Odstranění strií
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 2 200 Kč Do 7 700 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků Od 1 200 Kč
   Odstranění kožních výrůstků s plastikou jizvy
Operace asymetrie prsou
Operace brady - Profiloplastika
Operace čela (Forehead lift)
Operace čela endoskopickou metodou
Operace gynekomastie Od 26 300 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) Od 16 600 Kč
   Reoperace nosu
Operace obočí (Brow lift)
Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách)
   Operace dolních víček Od 14 900 Kč
   Operace horních víček Od 12 900 Kč
Operace uší (Otoplastika) Od 15 900 Kč
Plastická operace krku
Plastická operace paží Od 36 800 Kč
Plastická operace stehen Od 36 800 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) Od 15 500 Kč
Úprava vpáčených bradavek Od 15 000 Kč
Prodlužování řas
Propichování a nastřelování náušnic
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) 1 ošetření Od 5 000 Kč
   Plazma terapie RegenPlazma
Radiofrekvenční lipolýza
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) Od 5 500 Kč
Regenerace kůže s využitím plazmy – přístroj Portrait
Septoplastika (operace nosní přepážky) Od 16 600 Kč
Tekutý facelift
Transplantace řas
Transplantace obočí
Transplantace vlasů 1 štěp Od 95 Kč
Trichologické vyšetření
Ultrazvuková neinvazivní lipolýza
   UltraContour Od 950 Kč
Výměna implantátu
Vyhlazení vrásek
Vyjmutí implantátu
Zkrácení šourku Od 14 000 Kč
Zmenšení prsou Od 38 800 Kč
Zvětšení a modelace hýždí a boků
Zvětšení prsou (Augmentace) cena s implantáty, bez... Od 48 500 Kč Do 90 500 Kč
   Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky)
   Zvětšení prsou vlastním tukem (J-AFT, Body-Jet, trvalý autologní tukový implantát)
   Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou)
Zvětšení rtů (Augmentace) různé techniky Od 16 200 Kč
   Lifting rtů
   Zvětšení rtů tukem (lipofilling)
Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling Od 1 200 Kč
   Glykolový peeling Od 1 200 Kč
Frakční laserový resurfacing Od 15 000 Kč Do 21 000 Kč
Injekční výplně Od 1 100 Kč
   Juvéderm®
   Princess
   Restylane® Od 7 800 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
   Výplně X-HA3®
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků 1 - 20 Od 70 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing Od 2 200 Kč Do 8 250 Kč
   Laserová léčba akné Od 2 200 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 1 200 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek dle rozsahu a počtu... Od 2 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací Od 500 Kč
   Léčba biostimulačním laserem Od 300 Kč
   Odstranění jizev laserem Od 4 000 Kč
Léčba bradavic (verrucae) Od 600 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) Od 2 500 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 2 200 Kč Do 7 700 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků Od 1 200 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) Od 5 500 Kč
Ortopedie Info Ceny od* Ceny do*
Laserová sprcha Od 300 Kč Do 500 Kč
Chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Léčba křečových žil (varixů)
   Laserová operace křečových žil Od 20 900 Kč Do 24 900 Kč
Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Nutriční poradenství (výživové poradenství) Od 800 Kč
ORL - Ušní, nosní, krční Info Ceny od* Ceny do*
Odstranění chrápání chirurgicky Od 11 500 Kč

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.