aestea - klinika estetické plastické chirurgie

aestea - klinika estetické plastické chirurgie

(8 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Pražská 27, Plzeň, Plzeňský kraj
IČP nebo IČO 29156891
aestea - klinika estetické plastické chirurgie
aestea - klinika estetické plastické chirurgie
(8 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

AESTEA - Klinika estetické plastické chirurgie

Privátní klinika aestea byla založena v roce 2002 a nachází se v Plzni v prvním patře budovy v areálu OFTA.

Tým vysoce kvalifikovaných pracovníků, jehož vedoucím lékařem je MUDr. Jiří Šolc, má k dispozici moderní přístrojové vybavení. Lůžkové oddělení disponuje deseti nadstandardními lůžky. Kompletní servis zajišťuje zaškolený odborný personál.

Zákroky hrazené pojišťovnami

Klinika aestea nemá uzavřenou smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou České republiky, tudíž není úhrada, a to ani z části, ze strany ZP uskutečnitelná.

Prováděné zákroky:

 • dolní končetiny (stehna) - korekce (lifting), liposukce
 • intimní partie - korekce genitálií (úprava asymetrie)
 • hýždě - korekce (vyzdvihnutí poklesu), liposukce
 • boky - liposukce
 • břicho - korekce (odstranění nadbytku kůže), liposukce
 • prsa - zvětšení, modelace a zmenšení prsou
 • paže - korekce (odstranění přebytečné kůže), liposukce
 • hlava a krk - facelifting, aplikace botulotoxinu a výplní, plastická operace očních víček, korekce uší, liposukce podbradku

Ubytování

Pracoviště disponuje pěti dvoulůžkovými pokoji a rovněž klientům umožňuje ubytování s doprovodem někoho blízkého.

Nadstandardní vybavení zahrnuje elektricky polohovatelná lůžka, televizor se satelitním přijímačem, také lednici na každém pokoji, samostatnou klimatizaci, koupelnu s WC a sprchovým koutem. Samozřejmostí je vlídný a odborný personál.

Proč si vybrat kliniku aestea?

Klinice záleží na klientovi, přistupuje k němu s individuálním zájmem a snahou poskytnout mu jak po lidské, tak samozřejmě po odborné stránce tu nejlepší zdravotní péči.

Samozřejmostí je komfort, který jde ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi a medicínskými postupy. Operační sál disponuje moderními přístroji, jako je například Warm Touch (zajišťuje tepelný komfort klienta během operace) nebo Kendal SCD kompresor (využívá se ke snížení rizika tromboembolie během zákroku a po něm).

Klinika aestea má více než dvacetiletou tradici, má za sebou přes osm tisíc úspěšných zákroků a v týmu sedm vysoce erudovaných lékařů.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Hlavní zákroky

Liposukce

Při liposukcích (klasických i velkoobjemových, u pacientek s lipedémem) používáme tzv. super-wet techniku, při které se k infiltraci používá stejný roztok jako u tumescenční liposukce, avšak v menším množství, které je přibližně stejné jako množství tuku, který je liposukcí odstraněn. Ve spolupráci s laboratoří BIOCEN Laboratories jsme pro pacienty vyvinuli speciální gel AESTEA POST-LIPO COMPLEX TREATMENT, který komplexně zlepšuje a urychluje proces hojení po liposukci.

Plastická chirurgie

Jediná klinika v ČR, která se specializuje na velkoobjemové liposukce u pacientek s lipedémem. Při zákroku je možné odstát až 10 l čistého tuku. Tento typ liposukce může provádět jen dostatečně početný, dobře vyškolený a zkušený operační tým - vždy operují 2-3 chirurgové současně. Významná redukce tukové tkáně upraví nejen estetickou disproporci postavy, ale též redukuje bolesti. Pacientky se tak mohou vrátit k aktivnímu pohybu, což výrazně zlepšuje jejich kvalitu života.

Recenze (8)

5.0
8 Recenzí · 100 % doporučuje

Lipedém mi velmi komplikoval život. Po dlouhé dietě, léčbě lymfodrenážemi a kompresí jsem se rozhodla udělat radikální krok a podstoupit operaci. Prošla jsem spoustu recenzí a zpětné vazby pacientek, a klinika Aestea byla v České republice jediná, kt...Číst dál

Kompletní příběh (Liposukce):
Léčba lipedému na jedničku
Facelift

Facelifting (face lift) jsem podstoupila pro svoje sebevědomí

Registrovaný uživatel

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kam na liposukci lipodému?
Odpověď odborníka · 11. 9. 2019

Vážená paní. Klinika aestea v Plzni se specializuje na liposukce, přičemž velká část našich pacientek trpí lipedémem a obrací se na nás právě proto, že, stejně jako my, spatřuje ve velkoobjemové liposukci šanci na výrazné zlepšení tohoto onemocnění....

Číst dál

Lékaři z pracoviště

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.