Aestea - Klinika estetické plastické chirurgie / Privatklinik der ästhetisch-plastischen Chirurgie

Aestea - Klinika estetické plastické chirurgie / Privatklinik der ästhetisch-plastischen Chirurgie

Napište nám

Recenze (33)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Aestea - Klinika estetické plastické chirurgie / Privatklinik der ästhetisch-plastischen Chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Aestea - Klinika estetické plastické chirurgie / Privatklinik der ästhetisch-plastischen Chirurgie již získal/a tuto recenzi

Spokojený/á

Pana doktora mohu jen a jen doporučit. Profesionální vystupování. Milá komunikace. Sestřičky jsou také velmi milé a ochotné.

Anonym

Anonymous 20.6.2013
Spokojený/á

Vřele doporučuji, jen a je chválím a děkuji.

Anonym

Anonymous 27.8.2011
Spokojený/á

Zdravim,chci jen touto cestou podekovat a podelit se o jen ty nejlepsi zkusenosti s panem Mudr.Jirim Solcem.Byla jsem u nej na augmentaci prsou.Ani nevim,jak slovy svou spokojenost vyjadrit.Je to profik,super jednani.......S vysledkem operace jsem nadmiru spokojena i s klinikou aestea,sestrami,medickami,taky super jednani,ochota.Vsem vrele doporucuji.Noskova Více 

Profil - Aestea - Klinika estetické plastické chirurgie / Privatklinik der ästhetisch-plastischen Chirurgie

Více o nás

Klinika

Privátní klinika v Plzni založená roku 2002. Tým vysoce kvalifikovaných pracovníků pod vedením MUDr. Jiřího Šolce disponuje moderním přístrojovým vybavením. Na lůžkovém oddělení je deset nadstandardních lůžek a kompletní servis zajištěný zaškoleným personálem.

 

Zákroky hrazené pojišťovnami

Klinika Aestea nemá smlouvu s žádnou ze zdravotních pojišťoven ČR a proto není úhrada ani částečná ze strany pojišťoven možná.

Ubytování

Klinika disponuje 5 dvoulůžkovými pokoji, umožňuje ubytování s doprovodem někoho blízkého. Nadstandardní vybavení zahrnuje elektricky polohovatelná lůžka, televizor se sat.přijímačem, lednici na každém pokoji, samostatnou klimatizaci, koupelnu s WC a sprchovým koutem. Samozřejmostí je vlídný a odborný personál.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Liposukce
   Liposukce tumescentní
Odstranění podbradku
   Liposukce brady
Operace gynekomastie

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Sokolovská 82
323 00 Plzeň
Česká republika