MUDr. Lenka Horáčková

MUDr. Lenka Horáčková

Žádné recenze
Ohodnotit
Na Pěšinách 42, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 6 hodin
MUDr. Lenka Horáčková
MUDr. Lenka Horáčková
Žádné recenze

Informace

  • 734 návštěv profilu

MUDr. Lenka Horáčková se ve své praxi specializuje především na oblast dermatovenerologie, korektivní dermatologie a transplantace vlasů.

Má za sebou stovky zdařilých transplantací vlasů.

CLINICAL HAIR&HEALTH používá jako jediná v České republice inovativní metodu FUE za pomoci robotického přístroje ARTAS a NeoGraft 2.0.

Systém ARTAS je vybaven množstvím senzorů, díky kterým dokáže odebírat vlasové štěpy precizněji než člověk, čímž se výrazně snižuje pravděpodobnost jejich poškození. U ostatních (ručních) metod transplantace dochází k poškození až 30 % štěpů. Roboticky asistovaná metodapoškodí maximálně 3 %.

Další významnou výhodu představuje výrazně kratší délka zákroku i rekonvalescence. Výsledek navíc působí přirozeně a je trvalý.

NeoGraft 2.0 je nemodernější systém pro manuální sázení štěpů. Při zákroku provedeném robotickými systémy probíhá několikanásobná kontrola štěpů, a proto může Clinical garantovat doživotní záruku transplantovaných vlasů.

Dosažené vzdělání:

MUDr. Lenka Horáčková úspěšně dokončila v roce 1984 studium na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1989 zdárně složila atestační zkoušku I. stupně z dermatovenerologie.

V roce 1992 získala licenci udělenou Českou lékařskou komorou k provádění lékařské praxe a zároveň soukromé lékařské praxe v oboru dermatovenerologie.

Pracovní zkušenosti:

Záhy po promoci, ve stejném roce, nastoupila do Oblastní nemocnice Kladno, a.s., kde zůstala do roku 1988. Od roku 1993 do roku 1994 působila na dermatovenerologickém oddělení v Ústřední vojenské nemocnici Praha ve Střešovicích.

V současné době působí v CLINICAL HAIR&HEALTHY Praha. Pacienti ji vyhledávají díky více než dvacetileté praxi v oboru transplantace vlasů. Od roku 2018 se věnuje výhradně robotické transplantaci vlasů.

Stáže, kurzy, školení a další vzdělávání:

Od roku 1990 se začala zúčastňovat stáží, které probíhaly na Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. V roce 1996 se MUDr. Lenka Horáčková začala zabývat problematikou týkající se transplantace vlasů. Během svého působení absolvovala také řadu kurzů a školení, například o aplikaci kolagenních transplantátů, lékařském peelingu či korektivní dermatologii.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Dermatologie

Obrázky (1)

Požádejte: MUDr. Lenka Horáčková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Padání vlasů a prořídlá místa
Odpověď odborníka · 15. 2. 2022

Dobrý den, nevím, zda je Váš problém stále aktuální, ale pokud byste chtěl znát názor i jiného odborníka, než u kterého jste byl, navštivte naše trichologické vyšetření. Podle toho, co popisujete, bude nejspíš problém řešitelný. Pokud rostou...

Číst dál
Požádejte: MUDr. Lenka Horáčková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!