MUDr. Lenka Horáčková

MUDr. Lenka Horáčková

Žádné recenze
Ohodnotit
Na Pěšinách 42, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lenka Horáčková
MUDr. Lenka Horáčková
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Lenka Horáčková se ve své praxi specializuje především na oblast dermatovenerologie, korektivní dermatologie a transplantace vlasů.

Má za sebou stovky zdařilých transplantací vlasů.

CLINICAL HAIR&HEALTH používá jako jediná v České republice inovativní metodu FUE za pomoci robotického přístroje ARTAS a NeoGraft 2.0.

Systém ARTAS je vybaven množstvím senzorů, díky kterým dokáže odebírat vlasové štěpy precizněji než člověk, čímž se výrazně snižuje pravděpodobnost jejich poškození. U ostatních (ručních) metod transplantace dochází k poškození až 30 % štěpů. Roboticky asistovaná metodapoškodí maximálně 3 %.

Další významnou výhodu představuje výrazně kratší délka zákroku i rekonvalescence. Výsledek navíc působí přirozeně a je trvalý.

NeoGraft 2.0 je nemodernější systém pro manuální sázení štěpů. Při zákroku provedeném robotickými systémy probíhá několikanásobná kontrola štěpů, a proto může Clinical garantovat doživotní záruku transplantovaných vlasů.

Dosažené vzdělání:

MUDr. Lenka Horáčková úspěšně dokončila v roce 1984 studium na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1989 zdárně složila atestační zkoušku I. stupně z dermatovenerologie.

V roce 1992 získala licenci udělenou Českou lékařskou komorou k provádění lékařské praxe a zároveň soukromé lékařské praxe v oboru dermatovenerologie.

Pracovní zkušenosti:

Záhy po promoci, ve stejném roce, nastoupila do Oblastní nemocnice Kladno, a.s., kde zůstala do roku 1988. Od roku 1993 do roku 1994 působila na dermatovenerologickém oddělení v Ústřední vojenské nemocnici Praha ve Střešovicích.

V současné době působí v CLINICAL HAIR&HEALTHY Praha. Pacienti ji vyhledávají díky více než dvacetileté praxi v oboru transplantace vlasů. Od roku 2018 se věnuje výhradně robotické transplantaci vlasů.

Stáže, kurzy, školení a další vzdělávání:

Od roku 1990 se začala zúčastňovat stáží, které probíhaly na Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. V roce 1996 se MUDr. Lenka Horáčková začala zabývat problematikou týkající se transplantace vlasů. Během svého působení absolvovala také řadu kurzů a školení, například o aplikaci kolagenních transplantátů, lékařském peelingu či korektivní dermatologii.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Padání vlasů a prořídlá místa
Odpověď odborníka · 15. 2. 2022

Dobrý den, nevím, zda je Váš problém stále aktuální, ale pokud byste chtěl znát názor i jiného odborníka, než u kterého jste byl, navštivte naše trichologické vyšetření. Podle toho, co popisujete, bude nejspíš problém řešitelný. Pokud rostou...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.