Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny Premium

(432 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
3 adresy v Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 7 hodin
IČP nebo IČO 26865831
Perfect Clinic - centrum estetické medicíny Premium
(432 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

Perfect Clinic

je špičková soukromá klinika estetické medicíny s pracovišti v Praze, Brně a Liberci. Pod vedením plastických chirurgů MUDr. Romana Kufy a MUDr. Zdeňka Prose vznikl mimořádný tým lékařů, který provádí kompletní škálu estetických plastických operací.

Druhý tým, vedený MUDr. Věrou Terzijskou, se věnuje miniinvazivním zákrokům estetické dermatologie. Portfolio kliniky zahrnuje také cévní chirurgii, mamologii a v rámci mezioborových návazností klinika spolupracuje také s čelistním a ORL odborníkem.

Protože se Perfect Clinic zajímá o kvalitu života ve všech jeho rozměrech a řadí se k sociálně odpovědným firmám, rozhodla se pro podporu seniorů a založila Nadační fond Perfec Clinic For Seniors.

Široká škála prováděných zákroků

Odborníci Perfect Clinic nabízejí kompletní spektrum klasických operací plastické chirurgie a ošetření estetické a laserové dermatologie. Věnují se miniinvazivním zákrokům a uplatňují nejmodernější metody i technologie v estetické medicíně. Provádí zákroky v oblasti obličeje, prsou, břicha i končetin, nabízejí několik technik liposukce, ale také odstranění varixů nebo chrápání metodou LAOP. Ženy pak mohou v rámci preventivní péče využít i mamologickou péči.

Perfect Clinic svým klientům nabízí vysokou erudici každého pracovníka, maximální komfort a bezpečnost. Díky tomu ručíme za přesnost vstupních informací, skvělé provedení zákroku a zajištění pooperační péče s ojedinělým systémem bezpečnosti pro pacienta. A navíc – klinika podporuje nejen krásu, ale i kvalitu života v každém věku. Z toho důvodu vznikl Nadační fond Perfect Clinic For Seniors.

Perfect Clinic Praha

se nachází v architektonicky propracované budově a zaujímá tři patra. V přízemí s recepcí se nacházejí tři konzultační ambulance, ve druhém patře je pracoviště estetické dermatologie, kde se provádí ambulantní zákroky. V třetím patře jsou k dispozici dva operační sály a luxusní lůžková část. Jednotlivé pokoje v této části jsou vybaveny monitorovací technikou, která zajišťuje nepřetržitý dohled zdravotnického personálu. Tímto ojedinělým způsobem klinika zajišťuje nadstandardní bezpečnost pacienta.

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Praha, Kartouzská ul.

Perfect Clinic Liberec

Vzáří 2011 rozšířila klinika plastická chirurgie Perfect Clinic své působení na Sever Čech a otevřela svou pobočku v Liberci. Klinika plastické chirurgie je vybavena moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací a konzultační ordinací. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci. Operace většího rozsahu jsou pak prováděny v Praze.

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Liberec

Perfect Clinic Brno

Klinika se v roce 2014 rozšířila i do Brna. Sídlí v samotném srdci města - ve třetím patře elegantních prostorů Paláce Chlumeckých. Celé pracoviště je situované do atria budovy se zahradou. Při prvním vstupu osloví designová čekárna s recepcí, dále klinika disponuje operačním sálem a moderní ordinací. Brněnské pracoviště nabízí všechny zákroky a ošetření ambulantního typu, kdy není nutná hospitalizace.

Oddělení plastické chirurgie FN Motol

Lékaři týmu Perfect Clinic pod vedením MUDr. Romana Kufy od roku 2012 působí na novém oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice Motol, kde provádí zákroky celého spektrazdravotní i estetické plastické chirurgie včetně plastických operacíhrazených pojišťovnou. Jedná se zejména o korekce vrozených a získaných vad a rekonstrukční operace, jako jsou např. plastiky prsou po jejich ablaci v důsledku onkologického onemocnění.

Kvalita garantovaná jmény

Tým Perfect Clinic je složen z lékařů a specialistů zvučných jmen."Poskytujeme klientům vysoce odborné služby a komfortní servis, ke kterému patří dostatek informací, potřebná péče, individuální a diskrétní přístup i důsledná komunikace. Snažíme se o perfektní služby a chceme, aby se klient cítil perfektně v Perfect Clinic."

MUDr. Roman Kufa, vedoucí lékař

Klinika byla otevřena v lednu roku 2010 v Praze 5. V té době lékaři Roman Kufa a Zdeněk Pros začali budovat špičkový tým, který rozšiřoval spektrum prováděných zákroků.

Později byly otevřené další dvě pobočky, v Brně a Liberci. Obě pobočky jsou vybavené moderním zákrokovým sálem pro výkon ambulantních výkonů a též konzultační ambulancí. Jejich prostory, pojaté v jednotném designu Perfect Clinic, nabízí klientům veškeré pohodlí a komfort.

V roce 2016 klinika rozšířila své služby o miniinvazivní estetickou a laserovou dermatologii, na které se specializuje čistě ženský tým pod odborným vedením MUDr. Věry Terzijské.

  • Ke konzultaci na klinice je možné se objednat jak telefonicky, emailem nebo osobně.
  • Konzultace trvá obvykle hodinu a je placená.
  • Během osobní konzultace s lékařem se zájemce o estetický zákrok dozví veškeré potřebné informace k možnostem řešení jeho problému, má možnost se doptat na vše, co mu není jasné a případně si rovnou dohodne i termín zákroku.
  • Vše obdrží také v písemné podobě.

Spojte se s námi na Facebooku

První návštěva zdarma:

  • Ne

Platební metody:

  • PayPal

Zákroky

Dermatologie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (432)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pan doktor mi řekl, že mi zákrok ( abdominoplastika) změní život a měl pravdu. Moc děkuji, cítím se výborně a jizva je tak tenká, že o ní nevím.

Třetí týden po operaci horních víček. Děkuji pane doktore za perfektně odvedenou práci. Je radost se ráno podívat do zrcadla. Pana doktora Paděru všem doporučuji .

O zákroku jsem uvažovala velmi dlouho. Zmenšení a modelace prsou bylo již několik let téma č.1. Na doporučení od kamarádky jsem se spojila s Perfect clinik a p.Frajera si vyžádala. Top přístup celého personálu jak v Brně tak v Praze na klinice. Zák...Číst dál

Pro operaci jsem se rozhodla z důvodu povislého břicha. Před operaci jsem se nemohla už na sebe dívat, byl to velký handicap, neboť jsem povislou kůži nosila v kalhotách a pořád jsem si musela stahovat tričko, aby to nešlo vidět. Operace jsem se vůbe...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Perfect Clinic - centrum estetické medicíny o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (45)

Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (319)

Videa (60)

Požádejte: Perfect Clinic - centrum estetické medicíny o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (18)

V jakém věku na laserový resurfacing 
Odpověď odborníka · 7. 8. 2017

Dobrý den. Ošetření frakčním laserem je vhodnější u zralejší pleti v případě indikace plošného omlazení, vypnutí kůže a výbrusu vrásek, nejčastěji ve věku nad 40-45 let a více. Jizvy po akné, neštovicích nebo po úrazech či operacích ošetřujeme...

Číst dál
Cena laserového resurfacingu
Odpověď odborníka · 3. 8. 2017

Cena ošetření celého obličeje se většinou pohybuje od 10 do 12 tisíc korun. Efekt laserového resurfacingu je unikátní v možnosti celkového plošného zpevnění a vypnutí pokožky už po jednom ošetření a samozřejmě se může následně kombinovat s...

Číst dál
Průběh ošetření C02 laserem - resurfacing
Odpověď odborníka · 27. 7. 2017

Cca 1 hodinu před ošetřením nanášíme lokální anestetický krém, který zmírní bolestivost a pálení během ošetření. U citlivějších klientů lze předem a po zákroku nasadit celkově tablety proti bolesti, případně proti otokům. Hned po zákroku ošetřenou...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (63)