Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny Premium

(395 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 21 hodin
IČP nebo IČO 26865831
Perfect Clinic - centrum estetické medicíny Premium
(395 Recenzí)·99% doporučuje

Informace

Perfect Clinic

je špičková soukromá klinika estetické medicíny s pracovišti v Praze, Brně a Liberci. Pod vedením plastických chirurgů MUDr. Romana Kufy a MUDr. Zdeňka Prose vznikl mimořádný tým lékařů, který provádí kompletní škálu estetických plastických operací.

Druhý tým, vedený MUDr. Janem Kučerou, se věnuje miniinvazivním zákrokům estetické dermatologie. Portfolio kliniky zahrnuje také cévní chirurgii, mamologii a v rámci mezioborových návazností klinika spolupracuje také s čelistním a ORL odborníkem.

Protože se Perfect Clinic zajímá o kvalitu života ve všech jeho rozměrech a řadí se k sociálně odpovědným firmám, rozhodla se pro podporu seniorů a založila Nadační fond Perfec Clinic For Seniors.

Široká škála prováděných zákroků

Odborníci Perfect Clinic nabízejí kompletní spektrum klasických operací plastické chirurgie a ošetření estetické a laserové dermatologie. Věnují se miniinvazivním zákrokům a uplatňují nejmodernější metody i technologie v estetické medicíně. Provádí zákroky v oblasti obličeje, prsou, břicha i končetin, nabízejí několik technik liposukce, ale také odstranění varixů nebo chrápání metodou LAOP. Ženy pak mohou v rámci preventivní péče využít i mamologickou péči.

Perfect Clinic svým klientům nabízí vysokou erudici každého pracovníka, maximální komfort a bezpečnost. Díky tomu ručíme za přesnost vstupních informací, skvělé provedení zákroku a zajištění pooperační péče s ojedinělým systémem bezpečnosti pro pacienta. A navíc – klinika podporuje nejen krásu, ale i kvalitu života v každém věku. Z toho důvodu vznikl Nadační fond Perfect Clinic For Seniors.

Perfect Clinic Praha

se nachází v architektonicky propracované budově a zaujímá tři patra. V přízemí s recepcí se nacházejí tři konzultační ambulance, ve druhém patře je pracoviště estetické dermatologie, kde se provádí ambulantní zákroky. V třetím patře jsou k dispozici dva operační sály a luxusní lůžková část. Jednotlivé pokoje v této části jsou vybaveny monitorovací technikou, která zajišťuje nepřetržitý dohled zdravotnického personálu. Tímto ojedinělým způsobem klinika zajišťuje nadstandardní bezpečnost pacienta.

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Praha, Kartouzská ul.

Perfect Clinic Liberec

V září 2011 rozšířila klinika plastická chirurgie Perfect Clinic své působení na Sever Čech a otevřela svou pobočku v Liberci. Klinika plastické chirurgie je vybavena moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací a konzultační ordinací. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci. Operace většího rozsahu jsou pak prováděny v Praze.

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Liberec

Perfect Clinic Brno

Klinika se v roce 2014 rozšířila i do Brna. Sídlí v samotném srdci města - ve třetím patře elegantních prostorů Paláce Chlumeckých. Celé pracoviště je situované do atria budovy se zahradou. Při prvním vstupu osloví designová čekárna s recepcí, dále klinika disponuje operačním sálem a moderní ordinací. Brněnské pracoviště nabízí všechny zákroky a ošetření ambulantního typu, kdy není nutná hospitalizace.

Oddělení plastické chirurgie FN Motol

Lékaři týmu Perfect Clinic pod vedením MUDr. Romana Kufy od roku 2012 působí na novém oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice Motol, kde provádí zákroky celého spektra zdravotní i estetické plastické chirurgie včetně plastických operací hrazených pojišťovnou. Jedná se zejména o korekce vrozených a získaných vad a rekonstrukční operace, jako jsou např. plastiky prsou po jejich ablaci v důsledku onkologického onemocnění.

Kvalita garantovaná jmény

Tým Perfect Clinic je složen z lékařů a specialistů zvučných jmen."Poskytujeme klientům vysoce odborné služby a komfortní servis, ke kterému patří dostatek informací, potřebná péče, individuální a diskrétní přístup i důsledná komunikace. Snažíme se o perfektní služby a chceme, aby se klient cítil perfektně v Perfect Clinic."

MUDr. Roman Kufa, vedoucí lékař

Klinika byla otevřena v lednu roku 2010 v Praze 5. V té době lékaři Roman Kufa a Zdeněk Pros začali budovat špičkový tým, který rozšiřoval spektrum prováděných zákroků.

Později byly otevřené další dvě pobočky, v Brně a Liberci. Obě pobočky jsou vybavené moderním zákrokovým sálem pro výkon ambulantních výkonů a též konzultační ambulancí. Jejich prostory, pojaté v jednotném designu Perfect Clinic, nabízí klientům veškeré pohodlí a komfort.

V roce 2016 klinika rozšířila své služby o miniinvazivní estetickou a laserovou dermatologii, na které se specializuje čistě ženský tým pod odborným vedením MUDr. Jana Kučery.

  • Ke konzultaci na klinice je možné se objednat jak telefonicky, emailem nebo osobně.
  • Konzultace trvá obvykle hodinu a je placená.
  • Během osobní konzultace s lékařem se zájemce o estetický zákrok dozví veškeré potřebné informace k možnostem řešení jeho problému, má možnost se doptat na vše, co mu není jasné a případně si rovnou dohodne i termín zákroku.
  • Vše obdrží také v písemné podobě.

Spojte se s námi na Facebooku

První návštěva zdarma:

  • Ne

Platební metody:

  • PayPal

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Recenze (395)

4.9
průměrné hodnocení
99 % doporučuje

Včera jsem byl u pana doktora Frajera na operaci obřízky. Objednán jsem byl na 16:00, od 16:30 na něj čekala evidentně nějaká známa a já se cejtil jak kdybych jim překážel. Na řadu jsem šel v 17:15. Nikdo se mi neomluvil. Během toho, co jsem ležel na...Číst dál

MUDr. Lukáš Frajer · 5. 10. 2023

Vážený pane, velmi nás mrzí Váš pocit. Celou situaci jsme řešili s panem doktorem, který by Vám rád sdělil svůj pohled v rámci pooperační kontroly. Vzhledem k tomu, že jste absolvoval již třetí operaci v této oblasti a poslední z nich na naší klinice, bylo cílem operatéra zachovat kromě estetické stránky i stánku funkční. Již na předoperační konzultaci Vám bylo vysvětleno, že z tohoto důvodu nelze zcela zaručit, že dosáhneme výsledku, který přesně požadujete. Odmítnutí Framykoinu má také své důvody, je to antibiotická mast, která se používá při léčbě lokálních infekcí a ne jako antiseptická mast, která se má používat na rány bezprostředně po operaci. Rádi bychom Vás pozvali na pooperační kontrolu, kde se Vám pan doktor bude věnovat a bude moci uvést na pravou míru i další Vaše nepříjemné pocity získané při zákroku. Vše má své důvody a jistě se dají vysvětlit. Věříme, že po úplném zahojení budete s provedeným zákrokem spokojen, je ještě brzy na to hodnotit výsledky v této fázi.

Byla jsem u pana doktora na reoperaci nosu, protože jsem s ním nebyla po operaci na jiné klinice spokojená. Jsem neskutečně šťastná, že jsem se svěřila do rukou právě jemu, protože to, co z původního nosu dokázal udělat, je neuvěřitelný! Pan Kufa je...Číst dál

Podstoupila jsem u pana doktora vypln rtu a brady kyselinou hyaluronovou, s vysledkem jsem naprosto spokojena, pan doktor byl velmi profesionalni a mily. Rozhodne doporucuji :)

Dobrý den, před 3mi lety jsem podstoupila zakrok augmentaci prsou 285ml pod sval i pres to ,ze jsem hubena vyska 165 ,54kg tenka kuze.Po par mesicich se mi zacali v prsou delat propadliny tak jsem si domluvila konzultaci.Pan doktor mi řekl ,ze je to...Číst dál

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny · 16. 6. 2023

Vážená klientko,

Co se týče popisu problému, tak se opravdu může stát, že pokud je klientka velmi štíhlá a má tenkou kůži, bude implantát trochu vidět, resp. bude patrné mírné vlnění implantátu i přesto, že je umístěný pod svalem. S tím se bohužel nedá nic dělat a není to chyba operatéra. U takto malé velikosti implantátů se standardně nepoužívá odlehčený implantát, ten je vhodný pouze u větších velikostí, kdy je rozdíl ve váze více markantní. Navíc by toto použití nijak neřešilo popisovaný problém.

S úctou
Perfect Clinic

Zobrazit další recenze
Požádejte: Perfect Clinic - centrum estetické medicíny o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (52)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (420)