Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny Premium

(436 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
3 adresy v Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 11 hodin
IČP nebo IČO 26865831
Perfect Clinic - centrum estetické medicíny Premium
(436 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

Perfect Clinic

je špičková soukromá klinika estetické medicíny s pracovišti v Praze, Brně a Liberci. Pod vedením plastických chirurgů MUDr. Romana Kufy a MUDr. Zdeňka Prose vznikl mimořádný tým lékařů, který provádí kompletní škálu estetických plastických operací.

Druhý tým, vedený MUDr. Věrou Terzijskou, se věnuje miniinvazivním zákrokům estetické dermatologie. Portfolio kliniky zahrnuje také cévní chirurgii, mamologii a v rámci mezioborových návazností klinika spolupracuje také s čelistním a ORL odborníkem.

Protože se Perfect Clinic zajímá o kvalitu života ve všech jeho rozměrech a řadí se k sociálně odpovědným firmám, rozhodla se pro podporu seniorů a založila Nadační fond Perfec Clinic For Seniors.

Široká škála prováděných zákroků

Odborníci Perfect Clinic nabízejí kompletní spektrum klasických operací plastické chirurgie a ošetření estetické a laserové dermatologie. Věnují se miniinvazivním zákrokům a uplatňují nejmodernější metody i technologie v estetické medicíně. Provádí zákroky v oblasti obličeje, prsou, břicha i končetin, nabízejí několik technik liposukce, ale také odstranění varixů nebo chrápání metodou LAOP. Ženy pak mohou v rámci preventivní péče využít i mamologickou péči.

Perfect Clinic svým klientům nabízí vysokou erudici každého pracovníka, maximální komfort a bezpečnost. Díky tomu ručíme za přesnost vstupních informací, skvělé provedení zákroku a zajištění pooperační péče s ojedinělým systémem bezpečnosti pro pacienta. A navíc – klinika podporuje nejen krásu, ale i kvalitu života v každém věku. Z toho důvodu vznikl Nadační fond Perfect Clinic For Seniors.

Perfect Clinic Praha

se nachází v architektonicky propracované budově a zaujímá tři patra. V přízemí s recepcí se nacházejí tři konzultační ambulance, ve druhém patře je pracoviště estetické dermatologie, kde se provádí ambulantní zákroky. V třetím patře jsou k dispozici dva operační sály a luxusní lůžková část. Jednotlivé pokoje v této části jsou vybaveny monitorovací technikou, která zajišťuje nepřetržitý dohled zdravotnického personálu. Tímto ojedinělým způsobem klinika zajišťuje nadstandardní bezpečnost pacienta.

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Praha, Kartouzská ul.

Perfect Clinic Liberec

Vzáří 2011 rozšířila klinika plastická chirurgie Perfect Clinic své působení na Sever Čech a otevřela svou pobočku v Liberci. Klinika plastické chirurgie je vybavena moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací a konzultační ordinací. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci. Operace většího rozsahu jsou pak prováděny v Praze.

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Liberec

Perfect Clinic Brno

Klinika se v roce 2014 rozšířila i do Brna. Sídlí v samotném srdci města - ve třetím patře elegantních prostorů Paláce Chlumeckých. Celé pracoviště je situované do atria budovy se zahradou. Při prvním vstupu osloví designová čekárna s recepcí, dále klinika disponuje operačním sálem a moderní ordinací. Brněnské pracoviště nabízí všechny zákroky a ošetření ambulantního typu, kdy není nutná hospitalizace.

Oddělení plastické chirurgie FN Motol

Lékaři týmu Perfect Clinic pod vedením MUDr. Romana Kufy od roku 2012 působí na novém oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice Motol, kde provádí zákroky celého spektrazdravotní i estetické plastické chirurgie včetně plastických operacíhrazených pojišťovnou. Jedná se zejména o korekce vrozených a získaných vad a rekonstrukční operace, jako jsou např. plastiky prsou po jejich ablaci v důsledku onkologického onemocnění.

Kvalita garantovaná jmény

Tým Perfect Clinic je složen z lékařů a specialistů zvučných jmen."Poskytujeme klientům vysoce odborné služby a komfortní servis, ke kterému patří dostatek informací, potřebná péče, individuální a diskrétní přístup i důsledná komunikace. Snažíme se o perfektní služby a chceme, aby se klient cítil perfektně v Perfect Clinic."

MUDr. Roman Kufa, vedoucí lékař

Klinika byla otevřena v lednu roku 2010 v Praze 5. V té době lékaři Roman Kufa a Zdeněk Pros začali budovat špičkový tým, který rozšiřoval spektrum prováděných zákroků.

Později byly otevřené další dvě pobočky, v Brně a Liberci. Obě pobočky jsou vybavené moderním zákrokovým sálem pro výkon ambulantních výkonů a též konzultační ambulancí. Jejich prostory, pojaté v jednotném designu Perfect Clinic, nabízí klientům veškeré pohodlí a komfort.

V roce 2016 klinika rozšířila své služby o miniinvazivní estetickou a laserovou dermatologii, na které se specializuje čistě ženský tým pod odborným vedením MUDr. Věry Terzijské.

  • Ke konzultaci na klinice je možné se objednat jak telefonicky, emailem nebo osobně.
  • Konzultace trvá obvykle hodinu a je placená.
  • Během osobní konzultace s lékařem se zájemce o estetický zákrok dozví veškeré potřebné informace k možnostem řešení jeho problému, má možnost se doptat na vše, co mu není jasné a případně si rovnou dohodne i termín zákroku.
  • Vše obdrží také v písemné podobě.

Spojte se s námi na Facebooku

První návštěva zdarma:

  • Ne

Platební metody:

  • PayPal

Zákroky

Operace intimních partií

Recenze (436)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pan doktor je úžasný a sympatický člověk, je empatický profesionál, který vše vysvětlí, peče je vynikající, v případě komplikací se snažil maximálně pomoci, komunikace vynikající i přes email, nebo mobil. Výsledek předčil má očekávání. Nemluvě o všec...Číst dál

Podstoupila abdominoplastiku se suturou diastazy přímých svalu břišních s liposukci břicha a boku dne 2.1.2023 udělali mě předoperační vyšetření, protože tak jsme spolu byli domluveni a následně ten samý den mě udělali operaci. Personal velmi skvělý...Číst dál

Kompletní příběh (Abdominoplastika):
Abdominoplastika, Mudr. Roman Kufa

V září 2022 jsem podstoupila plastiku břicha u pana doktora Lukáše Frajera, který odvedl perfektní práci. Od začátku až do konce vstřícný a profesionální personál. Klinikou jsem nadšená! Maximální spokojenost!!!

Nedávno jsem u pana doktora Fikera podstoupila augmentaci prsou. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Pan doktor si zaslouží samou chválu, nejen, že je velmi šikovný, zároveň je moc milý, ochotný, profesionální.. Jsem ráda, že mě operoval právě on.

Zobrazit další recenze
Požádejte: Perfect Clinic - centrum estetické medicíny o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (51)

Nespokojenost s provedením labioplastiky

Ráda by jsem vyjádřila názor, na tuhle kliniku. Před operaci v celkové narkóze, kdy jsem byla na konzultaci po velmi dobré známosti, jsem se během konzultace nedozvěděla nic , pouze termín výkonu. Nikdo si mě neprohlidl , nezeptal se mě na nic...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (323)

Videa (55)