Perfect Clinic - centrum estetické medicíny
Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

 • 47 odpovědí
 • 8 Likes

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

 • 92% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Zeptejte se lékaře

Adresy

Adresa
Kartouzská 204/10
15000 Praha
Praha 5
Česká republika

Adresa
Komenského 519
46005 Liberec
Česká republika

Adresa
Jakubská 2
60200 Brno
Česká republika

Hodnocení (335)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Perfect Clinic - centrum estetické medicíny a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Perfect Clinic - centrum estetické medicíny již získal/a tato hodnocení

Mé velké přání bylo mít po dětech opět pevná prsa

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Zuzi  |  22.6.2017   Spokojený/á

Můj sen se konečně stál skutečnosti a dne 30.3.2017 jsem podstoupila augmentaci u Dr. Pavla Kobzíka v PERFECT CLINIC v Praze. Mé velké přání bylo mít opět pevná prsa. Celému zákroku předcházelo pár konzultací na klinice PERFECT v Brně a také spoustu mých všetečných dotazů. Dříve jsem přemýšlela jen ... Více 

Kulatý implantát pod sval

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
LucieL  |  16.5.2017   Spokojený/á , Celková cena: 73 000 Kč

Dobrý den, podstoupila jsem dne 10.5.2017 zvětšení poprsí u pana doktora Frajera, zatím jsem krátce po zákroku, ale nemám žádné obtíže a bolesti a již teď prsa vypadají skvěle (vložen kulatý implantát 325 ml pod sval). Tudíž musím výkon pana doktora zhodnotit na výbornou jak co se prsou týče tak i j... Více 

 1 Like  |   4 Komentářů

Rhinoplastika od prověřeného lékaře Lukáše Frajera

 |  Operace nosu (Rhinoplastika)
Violet  |  4.5.2017   Spokojený/á , Celková cena: 37 500 Kč

Po úpravě oci, se kteryma jsem mela problem, jsem se rozhodla u stejného lekare podstoupit jeste zakrok na casti obliceje, se kterou jsem problem nemela, slo spise o plezir;), ale vzhledem k tomu, ze diky predeslemu zakroku ziskal moji absolutní duveru, rekla jsem si, ze kdyz vidim, ze jde něco jest... Více 

 1 Like  |   7 Komentářů

Nové bříško od MUDr. Hirňáka

 |  Abdominoplastika (Operace břicha)
Ivana89  |  24.4.2017   Spokojený/á , Celková cena: 56 050 Kč

Je to úžasný doktor má opravdu skvěle ruce a úžasný přístup vřele doporučuji je úžasný a za nové bříško děkuji jemu a celému týmu v Praze sou tam úžasní opravdu super jednani

 3 Likes  |   4 Komentářů

Dokonalý nos od MUDr. Paděry

 |  Operace nosu (Rhinoplastika)
Budejcanda  |  18.4.2017   Spokojený/á , Celková cena: 40 000 Kč

Pan doktor mi delal rhinoplastiku, jsem z Ceskych Budejovic,tak jsem prilis nevedela,co cekat,protoze recenzi nebylo prilis. Pana doktora jsem vybirala skutecne! podle oci. Dalo se jim verit.Velka skoda,protoze,jestli si nekdo zaslouzi chvalu,tak prave MuDr.Padera. Opravdu toho moc nenamluvi na pred... Více 

 2 Likes  |   9 Komentářů

Operace horních i dolních víček v Praze

 |  Operace očních víček (Blefaroplastika)
Anička  |  11.4.2017   Spokojený/á

Zákrok byl nebolestivý, přístup pana doktora úžasně vstřícný a laskavý. V každém pohybu při zákroku jasná profesionalita a preciznost.V krátké době zmizely otoky a modřiny a už po dvou měsících nebyly viditelné žádné jizvy. Moc děkuji.

 4 Komentářů

33 let, Augmentace a splnění mého snu

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Veronikaaa1983  |  17.3.2017   Spokojený/á , Celková cena: 90 000 Kč

Augmentaci jsem podstoupila 24.2.2017 a jsem konečně šťastná a sebevědomá žena! Mudr. Hirňák odvedl skvělou práci! Stejně tak musím pochválit i přístup a chování celého personálu kliniky.. Připadala jsem si jako na báječné dovolené! Z nevzhledných jedniček mám konečně krásné plné trojky (anatomický ... Více 

 4 Likes  |   13 Komentářů

Zvětšení horního rtu

 |  Zvětšení rtů - PermaLip
Tereza  |  10.3.2017   Spokojený/á

Chtěla jsem decentní a hlavně trvalé zvětšení horního rtu. Po diskuzi s panem doktorem jsem si vybrala permalip a nemuzu si výsledek vynachválit! Velmi přirozené zvětšení. Skutečný odborník s velmi lidským chováním!

 1 Like  |   3 Komentářů

Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

Pokud je krása uměním, vy jste její inspirací

Uvítání

Perfect Clinic

je špičková soukromá klinika estetické medicíny s pracovišti v Praze, Brně a Liberci. Pod vedením plastických chirurgů MUDr. Romana Kufy a MUDr. Zdeňka Prose vznikl mimořádný tým lékařů, který provádí kompletní škálu estetických plastických operací.

Druhý tým, vedený MUDr. Věrou Terzijskou, se věnuje miniinvazivním zákrokům estetické dermatologie. Portfolio kliniky zahrnuje také cévní chirurgii, mamologii a v rámci mezioborových návazností klinika spolupracuje také s čelistním a ORL odborníkem.

Protože se Perfect Clinic zajímá o kvalitu života ve všech jeho rozměrech a řadí se k sociálně odpovědným firmám, rozhodla se pro podporu seniorů a založila Nadační fond Perfec Clinic For Seniors.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Široká škála prováděných zákroků

Odborníci Perfect Clinic nabízejí kompletní spektrum klasických operací plastické chirurgie a ošetření estetické a laserové dermatologie. Věnují se miniinvazivním zákrokům a uplatňují nejmodernější metody i technologie v estetické medicíně. Provádí zákroky v oblasti obličeje, prsou, břicha i končetin, nabízejí několik technik liposukce, ale také odstranění varixů nebo chrápání metodou LAOP. Ženy pak mohou v rámci preventivní péče využít i mamologickou péči. 

Profesní filozofie

Perfect Clinic svým klientům nabízí vysokou erudici každého pracovníka, maximální komfort a bezpečnost. Díky tomu ručíme za přesnost vstupních informací, skvělé provedení zákroku a zajištění pooperační péče s ojedinělým systémem bezpečnosti pro pacienta. A navíc – klinika podporuje nejen krásu, ale i kvalitu života v každém věku. Z toho důvodu vznikl Nadační fond Perfect Clinic For Seniors. 

Naše klinika

Perfect Clinic Praha

se nachází v architektonicky propracované budově a zaujímá tři patra. V přízemí s recepcí se nacházejí tři konzultační ambulance, v druhém patře je pracoviště estetické dermatologie, kde se provádí ambulantní zákroky. V třetím patře jsou k dispozici dva operační sály a luxusní lůžková část. Jednotlivé pokoje v této části jsou vybaveny monitorovací technikou, která zajišťuje nepřetržitý dohled zdravotnického personálu. Tímto ojedinělým způsobem klinika zajišťuje nadstandardní bezpečnost pacienta. 

 

praha1 Praha2 Praha3 Praha4 Praha5 Praha6 Praha7 Praha8 Praha9 Praha10

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Praha, Kartouzská ul.

Perfect Clinic Liberec

9. září 2011 rozšířila klinika plastická chirurgie Perfect Clinic své působení na Sever Čech a otevřela svou pobočku v Liberci. Klinika plastické chirurgie je vybavena moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací a konzultační ordinací. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci. Operace většího rozsahu jsou pak prováděny v Praze.

liberec1 liberec2 liberec3 liberec4 liberec5

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Liberec

Perfect Clinic Brno

V září 2014 došlo k rozšíření kliniky do Brna - klinika sídlí v krásných prostorách třetího patra Paláce Chlumeckých v samém centru města. Je situována do zahradního atria budovy, disponuje operačním sálem, ordinací a designovou čekárnou s recepcí. V nabídce kliniky je veškerá ambulantní forma plastických estetických operací a zákroků, jež nevyžaduje hospitalizaci.

 

brno1 brno2 brno3 brno4 brno5

Oddělení plastické chirurgie FN Motol

Lékaři týmu Perfect Clinic pod vedením MUDr. Romana Kufy od roku 2012 působí na novém oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice Motol, kde provádí zákroky celého spektra zdravotní i estetické plastické chirurgie včetně plastických operací hrazených pojišťovnou. Jedná se zejména o korekce vrozených a získaných vad a rekonstrukční operace, jako jsou např. plastiky prsou po jejich ablaci v důsledku onkologického onemocnění.

 
Kvalita garantovaná jmény

Tým Perfect Clinic je složen z lékařů a specialistů zvučných jmen.
"Poskytujeme klientům vysoce odborné služby a komfortní servis, ke kterému patří dostatek informací, potřebná péče, individuální a diskrétní přístup i důsledná komunikace. Snažíme se o perfektní služby a chceme, aby se klient cítil perfektně v Perfect Clinic."

MUDr. Roman Kufa, vedoucí lékař

Historie kliniky

Klinika byla otevřena v lednu roku 2010 v Praze 5. V té době lékaři Roman Kufa a Zdeněk Pros začali budovat špičkový tým, který rozšiřoval spektrum prováděných zákroků.

Později byly otevřené další dvě pobočky, v Brně a Liberci. Obě pobočky jsou vybavené moderním zákrokovým sálem pro výkon ambulantních výkonů a též konzultační ambulancí. Jejich prostory, pojaté v jednotném designu Perfect Clinic, nabízí klientům veškeré pohodlí a komfort.

V roce 2016 klinika rozšířila své služby o miniinvazivní estetickou a laserovou dermatologii, pod odborných vedením MUDr. Věry Terzijské. 

Konzultace u nás

 • Ke konzultaci na klinice je možné se objednat jak telefonicky, emailem nebo osobně.
 • Konzultace trvá obvykle hodinu a je placená.
 • Během osobní konzultace s lékařem se zájemce o estetický zákrok dozví veškeré potřebné informace k možnostem řešení jeho problému, má možnost se doptat na vše, co mu není jasné a případně si rovnou dohodne i termín zákroku.
 • Vše obdrží také v písemné podobě. 

Zajímavosti

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastika (Operace břicha) od 45 900 Kč
   Lipoabdominoplastika
   Miniabdominoplastika od 33 000 Kč
Body lifting - odstranění přebytečné kůže
Chemický peeling od 1 200 Kč
Chirurgie ruky
Dupuytrenova kontraktura od 9 500 Kč
Endotine – implantáty (alternativa browliftu, foreheadliftu, faceliftu, neckliftu) od 33 750 Kč
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Minifacelift od 28 500,- od 52 500 Kč
Injekční výplně
   Aplikace vlastního tuku (Body-Jet, Harvest-Jet, J-AFT, Renuvia) od 16 000 Kč
   Lipofilling, Lipografing, Lipotransfer (přenos a aplikace vlastního tuku) od 10 000 Kč
   Restylane®
   Skinbooster – Vital Injector 1ml od 7 500 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové od 6 500 Kč
Korekce jizev
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Laserové odstranění kožních výrůstků
   Laserové odstranění pocení - Smartlipo od 25 000 Kč
Léčba celulitidy
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení) od 12 500 Kč
   Chirurgická léčba nadměrného pocení od 20 000 Kč
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem
Léčba křečových žil (varixů) od 15 000 Kč
   Laserová operace křečových žil Ambulantní flebektomie od 1... od 25 000 Kč
   Miniflebektomie varixů
   Radiofrekvenční ablace křečových žil
   Sklerotizace (skleroterapie) od 2 000 Kč
Léčba vypadávání vlasů
   Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie
   Vlasová mezoterapie od 1 500 Kč do 3 000 Kč
Lifting tváří od 27 000 Kč
Liposukce od 30 500 Kč
   Aplikace vlastního tuku od 10 000 Kč
   Laserová liposukce od 19 000 Kč do 25 000 Kč
   Laserová liposukce - SlimLipo od 1 900 Kč do 25 000 Kč
   Liposukce klasická
   Liposukce tumescentní od 14 000 Kč
   Liposukce vibrační
Liposukce Venušina pahorku
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) od 2 500 Kč
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) od 3 000 Kč
Miniinvazivní modelace velkých stydkých pysků od 15 900 Kč
Miniinvazivní zvětšení a modelace hýždí
Minilifting - Lifestyle lift od 32 000 Kč
Modelace prsou (Breast-lift) od 44 000 Kč
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů) od 77 000 Kč
Mužská augmentace prsou
Niťový lifting
   Facelift - 3D kanylové nitě dle počtu a typu zvolených... od 4 000 Kč do 41 800 Kč
   Facelift Silhouette Lift od 24 700 Kč
Obličejové implantáty od 35 500 Kč
Obřízka od 18 500 Kč
Odstranění chrápání laserem od 11 500 Kč
Odstranění kruhů pod očima
   Odstranění kruhů pod očima vlastním tukem
Odstranění podbradku od 14 000 Kč
Odstranění pseudogynekomastie
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu od 1 280 Kč do 3 840 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků od 950 Kč
Operace asymetrie prsou
Operace brady - Profiloplastika od 23 000 Kč
Operace čela (Forehead lift) od 29 500 Kč
Operace čela endoskopickou metodou od 29 000 Kč
Operace gynekomastie od 28 000 Kč
Operace nosu (Rhinoplastika) od 34 000 Kč
Operace obočí (Brow lift) od 16 750 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) od 12 000 Kč
   Operace dolních víček od 13 000 Kč
   Operace horních víček od 12 000 Kč
Operace transsexuálů
Operace uší (Otoplastika) od 16 000 Kč
Operační řešení neprůchodnosti slzných cest
Oxygenoterapie
Plastická operace hýždí od 65 400 Kč
Plastická operace krku od 37 500 Kč
Plastická operace paží od 30 000 Kč
Plastická operace stehen od 42 000 Kč
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) od 18 500 Kč
Úprava vpáčených bradavek od 14 600 Kč
Propichování a nastřelování náušnic
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) od 5 000 Kč
   Plazma terapie RegenPlazma
Rekonstrukce prsního dvorce - 1ks od 7 000 Kč
Rekonstrukce prsního dvorce - 2ks od 10 000 Kč
Rekonstrukce prsu od 24 500 Kč
Septoplastika (operace nosní přepážky) od 34 500 Kč
Syndrom karpálního tunelu od 5 700 Kč
Výměna implantátu od 63 200 Kč
Vrozené vady ruky
Vyhlazení vrásek od 2 640 Kč
Vyjmutí implantátu
Zmenšení prsou od 48 000 Kč
Zvětšení a modelace hýždí a boků od 60 000 Kč
Zvětšení prsou (Augmentace) od 65 400 Kč
   Zvětšení prsou implantáty B-lite
   Zvětšení prsou vlastním tukem (J-AFT, Body-Jet, trvalý autologní tukový implantát) od 55 900 Kč
   Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou) od 60 000 Kč
   Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky)
Zvětšení rtů (Augmentace) od 15 000 Kč
   Zvětšení rtů - PermaLip od 18 500 Kč
   Zvětšení rtů tukem (lipofilling) od 11 400 Kč
Zákroky Chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Chirurgie hrudní stěny Operace vpáčeného hrudníku... od 60 000 Kč
Zákroky Praktické lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Infuze vitamínu C
Zákroky ORL - Ušní, nosní, krční Info Ceny od* Ceny do*
Odstranění chrápání chirurgicky
Zákroky Gynekologie Info Ceny od* Ceny do*
Vyšetřovací metody v mamologiii
   Mamografie
   Ultrazvukové vyšetření prsu

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Video

Fotky před/po

Fotky před/po

Články

Články

Dva muži a jedna láska

14.7.2016

Perfect Clinic získala své dobré renomé díky silnému týmu plastických chirurgů. Sedm statečných tvoří páteř kliniky. Hlava může být ale... Více 

Facelift Silhouette Lift

22.10.2015

Jde o miniinvazivní zákrok, který mladším věkovým kategoriím nabízí řešení prvních projevů stárnutí obličeje s efektem srovnatelným s... Více 

Plazmaterapie

13.5.2015

Plazmaterapie je miniinvazivní metoda, pomocí které docílíme regenerace a rejuvenace pleti pomocí  aplikace speciálně upravené vlastní... Více 

Odpovědi v diskuzích
 • 92% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď