Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny Premium

(372 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 14 hodin
IČP nebo IČO 26865831
Perfect Clinic - centrum estetické medicíny Premium
(372 Recenzí)·99% doporučuje

Informace

Perfect Clinic

je špičková soukromá klinika estetické medicíny s pracovišti v Praze, Brně a Liberci. Pod vedením plastických chirurgů MUDr. Romana Kufy a MUDr. Zdeňka Prose vznikl mimořádný tým lékařů, který provádí kompletní škálu estetických plastických operací.

Druhý tým, vedený MUDr. Janem Kučerou, se věnuje miniinvazivním zákrokům estetické dermatologie. Portfolio kliniky zahrnuje také cévní chirurgii, mamologii a v rámci mezioborových návazností klinika spolupracuje také s čelistním a ORL odborníkem.

Protože se Perfect Clinic zajímá o kvalitu života ve všech jeho rozměrech a řadí se k sociálně odpovědným firmám, rozhodla se pro podporu seniorů a založila Nadační fond Perfec Clinic For Seniors.

Široká škála prováděných zákroků

Odborníci Perfect Clinic nabízejí kompletní spektrum klasických operací plastické chirurgie a ošetření estetické a laserové dermatologie. Věnují se miniinvazivním zákrokům a uplatňují nejmodernější metody i technologie v estetické medicíně. Provádí zákroky v oblasti obličeje, prsou, břicha i končetin, nabízejí několik technik liposukce, ale také odstranění varixů nebo chrápání metodou LAOP. Ženy pak mohou v rámci preventivní péče využít i mamologickou péči.

Perfect Clinic svým klientům nabízí vysokou erudici každého pracovníka, maximální komfort a bezpečnost. Díky tomu ručíme za přesnost vstupních informací, skvělé provedení zákroku a zajištění pooperační péče s ojedinělým systémem bezpečnosti pro pacienta. A navíc – klinika podporuje nejen krásu, ale i kvalitu života v každém věku. Z toho důvodu vznikl Nadační fond Perfect Clinic For Seniors.

Perfect Clinic Praha

se nachází v architektonicky propracované budově a zaujímá tři patra. V přízemí s recepcí se nacházejí tři konzultační ambulance, ve druhém patře je pracoviště estetické dermatologie, kde se provádí ambulantní zákroky. V třetím patře jsou k dispozici dva operační sály a luxusní lůžková část. Jednotlivé pokoje v této části jsou vybaveny monitorovací technikou, která zajišťuje nepřetržitý dohled zdravotnického personálu. Tímto ojedinělým způsobem klinika zajišťuje nadstandardní bezpečnost pacienta.

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Praha, Kartouzská ul.

Perfect Clinic Liberec

V září 2011 rozšířila klinika plastická chirurgie Perfect Clinic své působení na Sever Čech a otevřela svou pobočku v Liberci. Klinika plastické chirurgie je vybavena moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací a konzultační ordinací. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci. Operace většího rozsahu jsou pak prováděny v Praze.

Virtuální prohlídka Perfect Clinic Liberec

Perfect Clinic Brno

Klinika se v roce 2014 rozšířila i do Brna. Sídlí v samotném srdci města - ve třetím patře elegantních prostorů Paláce Chlumeckých. Celé pracoviště je situované do atria budovy se zahradou. Při prvním vstupu osloví designová čekárna s recepcí, dále klinika disponuje operačním sálem a moderní ordinací. Brněnské pracoviště nabízí všechny zákroky a ošetření ambulantního typu, kdy není nutná hospitalizace.

Oddělení plastické chirurgie FN Motol

Lékaři týmu Perfect Clinic pod vedením MUDr. Romana Kufy od roku 2012 působí na novém oddělení plastické chirurgie Fakultní nemocnice Motol, kde provádí zákroky celého spektra zdravotní i estetické plastické chirurgie včetně plastických operací hrazených pojišťovnou. Jedná se zejména o korekce vrozených a získaných vad a rekonstrukční operace, jako jsou např. plastiky prsou po jejich ablaci v důsledku onkologického onemocnění.

Kvalita garantovaná jmény

Tým Perfect Clinic je složen z lékařů a specialistů zvučných jmen."Poskytujeme klientům vysoce odborné služby a komfortní servis, ke kterému patří dostatek informací, potřebná péče, individuální a diskrétní přístup i důsledná komunikace. Snažíme se o perfektní služby a chceme, aby se klient cítil perfektně v Perfect Clinic."

MUDr. Roman Kufa, vedoucí lékař

Klinika byla otevřena v lednu roku 2010 v Praze 5. V té době lékaři Roman Kufa a Zdeněk Pros začali budovat špičkový tým, který rozšiřoval spektrum prováděných zákroků.

Později byly otevřené další dvě pobočky, v Brně a Liberci. Obě pobočky jsou vybavené moderním zákrokovým sálem pro výkon ambulantních výkonů a též konzultační ambulancí. Jejich prostory, pojaté v jednotném designu Perfect Clinic, nabízí klientům veškeré pohodlí a komfort.

V roce 2016 klinika rozšířila své služby o miniinvazivní estetickou a laserovou dermatologii, na které se specializuje čistě ženský tým pod odborným vedením MUDr. Jana Kučery.

  • Ke konzultaci na klinice je možné se objednat jak telefonicky, emailem nebo osobně.
  • Konzultace trvá obvykle hodinu a je placená.
  • Během osobní konzultace s lékařem se zájemce o estetický zákrok dozví veškeré potřebné informace k možnostem řešení jeho problému, má možnost se doptat na vše, co mu není jasné a případně si rovnou dohodne i termín zákroku.
  • Vše obdrží také v písemné podobě.

Spojte se s námi na Facebooku

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Recenze (372)

4.9
372 Recenzí · 99 % doporučuje
Modelace prsou s augmentací

Uz velmi dlho som uvazovala nad augmentaciou a po odkojeni mojho synceka som si bola ista,ze si musim splnit svoj sen o plnom poprsi. Podla recenzii som si vybrala PerfectClinic v Brne a natrafila na pana doktora Berkeša. Pan doktor mi poradil ohlado...Číst dál

Modelace prsou s augmentací

K operaci jsem se rozhodla s příchodem 50.tin. Nikdy předtím jsem o ní neuvažovala. Když byla prsa po pooperačních otocích již ve stavu, ve kterém měla zůstat, měla obě nehezké propadliny (důlky) pod bradavkami a prsní dvorce jsem měla každý v jiné v...Číst dál

Abdominoplastika

Mala som dvojitý zákrok , modelaciu pŕs a abnomiplastiku. Veľmi som bola spokojná z prístupom už len pri konzultácii ,nadštandardný prístup. Organizácia všetkého bola bezproblémová . Milé recepčne, sestričky aj pan doktor. Hospitalizovaná som bola...Číst dál

Rhinoplastika

Naprostá spokojenost s klinikou, milé sestřičky, krásné čisté prostředí. Útulné pokoje a starostlivost po operaci na jedničku! Už jediné k Vám milé PERFECT CLINIC !

Kompletní příběh (Rhinoplastika):
Rhinoplastika, mudr. Roman Kufa
Zobrazit další recenze
Požádejte: Perfect Clinic - centrum estetické medicíny o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (53)

Nespokojenost s provedením labioplastiky

Ráda by jsem vyjádřila názor, na tuhle kliniku. Před operaci v celkové narkóze, kdy jsem byla na konzultaci po velmi dobré známosti, jsem se během konzultace nedozvěděla nic , pouze termín výkonu. Nikdo si mě neprohlidl , nezeptal se mě na nic...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (473)