MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D.

Žádné recenze
Ohodnotit
Orlí 10, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D.
Žádné recenze

Informace

  • 617 návštěv profilu

MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D. je vedoucím lékařem Centra ambulantní gynekologie a primární péče. Společně se svým zdravotnickým týmem zajišťuje kompletní spektrum služeb v ambulantní gynekologii a porodnictví. Centrum nabízí také péči praktických lékařů pro dospělé, děti a dorost. Centrum je držitelem Certifikátu BS EN ISO 9001:2008. MUDr. Vladimír Dvořák, Ph.D. zastává několik významných funkcí, je předsedou České gynekologické a porodnické společnosti ČLS JEP, dále je předsedou Sdružení soukromých gynekologů ČR a Sekce pro cervikální patologii a kolposkopii ČGPS ČLS JEP.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D. působí v oblasti gynekologických operačních zákroků v režimu jednodenní chirurgie v celkové anestezii, specializuje se na labioplastiku (úpravu stydkých pysků) a laserová ošetření (zejména omlazení pochvy frakčním CO2 laserem). Na přání pacientek provádí také další kosmetické výkony jako snesení veruk, hymenotomii atp. Zajišťuje odbornost v primární gynekologické péči, prenatální péči, ambulanci onkologické prevence, urogynekologii a denzitometrii.

Naše ordinace

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče má k dispozici tým specialistů v oblasti gynekologie a porodnictví a praktického lékařství pro dospělé a děti a dorost. Kromě MUDr. Vladimíra Dvořáka, Ph.D. zde pracují například:

  • MUDr. Jan Doležel - praktický lékař pro dospělé
  • MUDr. Jan Greguš - gynekologie a porodnictví
  • MUDr. Eva Filová -  gynekologie a porodnictví
  • MUDr. Michaela Sukupová -  gynekologie a porodnictví
  • MUDr. Dagmar Doležalová - praktická lékařka pro dospělé
  • MUDr. Iveta Klimešová - praktická lékařka pro děti a dorost

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče v Brně

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče naleznete v celkem čtyřech oddělených pracovištích v různých částech Brna. Ordinační hodiny jsou od brzkého rána až do večera. Centrum si zakládá na individuálním přístupu a prvotřídní a komplexní péči zajišťující komfort pacientek. Jedná se o jedno z mála center v ČR, které provádí ambulantní operační léčbu přednádorových změn děložního čípku. Nadstandardní péče a spokojenost pacientek jsou jasnou prioritou tohoto centra.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Obrázky (20)

Spolupracuje s

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Požádejte: MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!