MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D.

MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D.

Žádné recenze
Ohodnotit
Orlí 10, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D.
MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D.
Žádné recenze

Informace

MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D. je vedoucím lékařem Centra ambulantní gynekologie a primární péče. Společně se svým zdravotnickým týmem zajišťuje kompletní spektrum služeb v ambulantní gynekologii a porodnictví. Centrum nabízí také péči praktických lékařů pro dospělé, děti a dorost. Centrum je držitelem Certifikátu BS EN ISO 9001:2008. MUDr. Vladimír Dvořák, Ph.D. zastává několik významných funkcí, je předsedou České gynekologické a porodnické společnosti ČLS JEP, dále je předsedou Sdružení soukromých gynekologů ČR a Sekce pro cervikální patologii a kolposkopii ČGPS ČLS JEP.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D. působí v oblasti gynekologických operačních zákroků v režimu jednodenní chirurgie v celkové anestezii, specializuje se na labioplastiku (úpravu stydkých pysků) a laserová ošetření (zejména omlazení pochvy frakčním CO2 laserem). Na přání pacientek provádí také další kosmetické výkony jako snesení veruk, hymenotomii atp. Zajišťuje odbornost v primární gynekologické péči, prenatální péči, ambulanci onkologické prevence, urogynekologii a denzitometrii.

Naše ordinace

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče má k dispozici tým specialistů v oblasti gynekologie a porodnictví a praktického lékařství pro dospělé a děti a dorost. Kromě MUDr. Vladimíra Dvořáka, Ph.D. zde pracují například:

  • MUDr. Jan Doležel - praktický lékař pro dospělé
  • MUDr. Jan Greguš - gynekologie a porodnictví
  • MUDr. Eva Filová - gynekologie a porodnictví
  • MUDr. Michaela Sukupová - gynekologie a porodnictví
  • MUDr. Dagmar Doležalová - praktická lékařka pro dospělé
  • MUDr. Iveta Klimešová - praktická lékařka pro děti a dorost

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče v Brně

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče naleznete v celkem čtyřech oddělených pracovištích v různých částech Brna. Ordinační hodiny jsou od brzkého rána až do večera. Centrum si zakládá na individuálním přístupu a prvotřídní a komplexní péči zajišťující komfort pacientek. Jedná se o jedno z mála center v ČR, které provádí ambulantní operační léčbu přednádorových změn děložního čípku. Nadstandardní péče a spokojenost pacientek jsou jasnou prioritou tohoto centra.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Obrázky (33)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.