Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Žádné recenze
Ohodnotit
Orlí 488, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
Centrum ambulantní gynekologie a primární péče
Centrum ambulantní gynekologie a primární péče
Žádné recenze

Informace

  • 249 návštěv profilu

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče je nestátním zdravotnickým zařízením, které se nachází v Brně. Zaměřuje se na oblast gynekologie a porodnictví, praktické lékařství, praktické lékařství pro děti a dorost. Centrum obdrželo Certifikát BS EN ISO 9001:2008.

Centrum nalezneme na 4 místech v Brně. Hlavní pracoviště pak najdeme v centru Brna, na ulici Orlí.

Dá se říci, že toto zařízení je v mnohém výjimečné. Jako velké pozitivum můžeme označit velmi dlouhou ordinační dobu – navštívit nás můžete od časného rána až do pozdních večerních hodin. Samozřejmostí je možnost objednat se na konkrétní čas. Mnohé služby, které jsou u nás standardem, jsou v jiných zařízeních chápány jako nadstandard.

Nutno zmínit, že jako jedno z mála zařízení provádíme ambulantní operační léčbu přednádorových změn děložního čípku. Pacientka pak odchází domů zhruba 15 minut po zákroku. Kromě tohoto ošetření však provádíme celou řadu dalších operačních zákroků v ambulantním režimu. Díky tomu není nutné, aby pacientka trávila dlouhé dny v nemocnici, ale může již zhruba 2 hodiny po ošetření odejít domů.

Všechny naše ordinace jsou moderně vybaveny, v každé z nich najdeme ultrazvukové přístroje.

Nutno zmínit, že provádíme (na základě přání pacientky) i některé kosmetické výkony (plastika labií, atd.).

Centrum nabízí řadu služeb zaměřených na primární gynekologickou péči, ambulantní onkologickou prevenci, prenatální péči či urogynekologii.

PRENATÁLNÍ PÉČE

Zařízení nabízí řadu služeb i pro ženy, které se připravují na příchod potomka. Budoucí maminky mohou počítat s komplexní péčí při fyziologickém i rizikovém těhotenství, zároveň se centrum zaměřuje i na předporodní přípravu, ultrazvuková vyšetření a prenatální diagnostiku (kombinovaný test 1.trimestru, standardní test 2. trimestru).

LASEROVÁ OŠETŘENÍ

Specializací centra jsou i laserové zákroky, při nichž je využíván frakční CO2 laser. Ten je skvělým pomocníkem při zmírnění symptomů lehkého stupně stresové inkontinence, zároveň je velmi účinný pro omlazení pochvy či ošetření poševní sliznice u opakovaných zánětů.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Obrázky (20)

Spolupracuje s

MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D.

MUDr. Vladimír Dvořák Ph.D.

Požádejte: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!