Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum ambulantní gynekologie a primární péče a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Uvítání

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče je nestátním zdravotnickým zařízením, které se nachází v Brně. Zaměřuje se na oblast gynekologie a porodnictví, praktické lékařství, praktické lékařství pro děti a dorost. Centrum obdrželo Certifikát BS EN ISO 9001:2008.

Centrum nalezneme na 4 místech v Brně. Hlavní pracoviště pak najdeme v centru Brna, na ulici Orlí.

Naše klinika

Dá se říci, že toto zařízení je v mnohém výjimečné. Jako velké pozitivum můžeme označit velmi dlouhou ordinační dobu – navštívit nás můžete od časného rána až do pozdních večerních hodin. Samozřejmostí je možnost objednat se na konkrétní čas. Mnohé služby, které jsou u nás standardem, jsou v jiných zařízeních chápány jako nadstandard.

Nutno zmínit, že jako jedno z mála zařízení provádíme ambulantní operační léčbu přednádorových změn děložního čípku. Pacientka pak odchází domů zhruba 15 minut po zákroku. Kromě tohoto ošetření však provádíme celou řadu dalších operačních zákroků v ambulantním režimu. Díky tomu není nutné, aby pacientka trávila dlouhé dny v nemocnici, ale může již zhruba 2 hodiny po ošetření odejít domů.

Všechny naše ordinace jsou moderně vybaveny, v každé z nich najdeme ultrazvukové přístroje.

Nutno zmínit, že provádíme (na základě přání pacientky) i některé kosmetické výkony (plastika labií, atd.).

Centrum nabízí řadu služeb zaměřených na primární gynekologickou péči, ambulantní onkologickou prevenci, prenatální péči či urogynekologii.

Prenatální péče

Zařízení nabízí řadu služeb i pro ženy, které se připravují na příchod potomka. Budoucí maminky mohou počítat s komplexní péčí při fyziologickém i rizikovém těhotenství, zároveň se centrum zaměřuje i na předporodní přípravu, ultrazvuková vyšetření a prenatální diagnostiku (kombinovaný test 1.trimestru, standardní test 2. trimestru).

Laserová ošetření

Specializací centra jsou i laserové zákroky, při nichž je využíván frakční CO2 laser. Ten je skvělým pomocníkem při zmírnění symptomů lehkého stupně stresové inkontinence, zároveň je velmi účinný pro omlazení pochvy či ošetření poševní sliznice u opakovaných zánětů.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Neinvazivní zákroky estetické gynekologie
   Laserová rejuvenace vagíny
Odstranění znamének, kožních výrůstků
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Orlí 10
60200 Brno
Česká republika