FN u sv.Anny - I.dermatovenerologická klinika

FN u sv.Anny - I.dermatovenerologická klinika

Žádné recenze
Ohodnotit
Hybešova 43, Brno, Jihomoravský kraj
FN u sv.Anny - I.dermatovenerologická klinika
FN u sv.Anny - I.dermatovenerologická klinika
Žádné recenze

Informace

V areálu nemocnice najdete I. Dermatovenerologickou kliniku v budově D2 ve druhém patře. Lůžkové oddělení se nachází ve stejné budově na prvním poschodí. Nemocnice u svaté Anny Brno  sídlí ve Starém Brně v ulici Pekařská. Dostanete se k nám pohodlně hromadnou dopravou. Přímo u areálu je zastávka tramvaje a autobusu Nemocnice u svaté Anny. Využít můžete i některé z placených parkovišť.

Vítejte na profilu I.dermatovenerologické kliniky Nemocnice u svaté Anny v Brně. Součástí kliniky je jak ambulantní část, tak lůžkové oddělení.

Zaměřujeme se na prevenci, diagnostiku i léčbu  kožních a pohlavních nemocí. Jedná se například o péči o aknózní pleť, léčbu světlem například při ekzémech nebo nádorových onemocněních, diagnostiku nejrůznějších alergií, korektivní dermatologii, komplexní péči o pokožku diabetiků, poradenství a léčbu psoriázy, diagnostiku a léčbu lymfedému i celkovou péči o pacienty s kožními a venerickými problémy.

V čele kliniky stojí prof. MUDr. Vladimír Vašků, CSc. Zástupcem přednosty je MUDr. Miroslav Nečas Ph.D. Jako vrchí sestra u nás pracuje Marie Kyjovská.

Pracoviště se dále dělí na několik samostatných oddělení. Tvoří jej ambulance pro fototerapii a fotochemoterapii, ambulance dermatoalergologie, ambulance dermatoonkologie, ambulance flebologie, korektivní dermatologie, diabetologická poradna, ambulance lymfologie, všeobecná ambulance, poradna pro problémy s akné apod.

Vedoucími lůžkového oddělení jsou MUDr. Veronika Slonková, Ph.D. a MUDr. Eva Březinová, Ph.D.

Dermatovenerologická klinika pro zajištění co nejlepš péče přímo spolupracuje s dalšími pracovišti nemocnice, například s imunologií, alergologií apod.

Na vyšetření je nutné se telefonicky předem objednat, nejlépe ve všední dny mezi 13. a 15. hodinou, do ambulance mezi 13. a 14. hodinou. S akutními obtížemi je možné přijít bez objednání.

Návštěvní hodiny lůžkového oddělení probíhají každý všední den odpoledne. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete se na sekretariát dermatovenerologické kliniky obrátit také e-mailem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.