Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

FN u sv.Anny - I.dermatovenerologická klinika

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás FN u sv.Anny - I.dermatovenerologická klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - FN u sv.Anny - I.dermatovenerologická klinika

Uvítání

Vítejte na profilu I.dermatovenerologické kliniky Nemocnice u svaté Anny v Brně. Součástí kliniky je jak ambulantní část, tak lůžkové oddělení.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Zaměřujeme se na prevenci, diagnostiku i léčbu  kožních a pohlavních nemocí. Jedná se například o péči o aknózní pleť, léčbu světlem například při ekzémech nebo nádorových onemocněních, diagnostiku nejrůznějších alergií, korektivní dermatologii, komplexní péči o pokožku diabetiků, poradenství a léčbu psoriázy, diagnostiku a léčbu lymfedému i celkovou péči o pacienty s kožními a venerickými problémy.

Naše klinika

V čele kliniky stojí prof. MUDr. Vladimír Vašků, CSc. Zástupcem přednosty je MUDr. Miroslav Nečas Ph.D. Jako vrchí sestra u nás pracuje Marie Kyjovská.

Pracoviště se dále dělí na několik samostatných oddělení. Tvoří jej ambulance pro fototerapii a fotochemoterapii, ambulance dermatoalergologie, ambulance dermatoonkologie, ambulance flebologie, korektivní dermatologie, diabetologická poradna, ambulance lymfologie, všeobecná ambulance, poradna pro problémy s akné apod.

Vedoucími lůžkového oddělení jsou MUDr. Veronika Slonková, Ph.D. a MUDr. Eva Březinová, Ph.D.

Dermatovenerologická klinika pro zajištění co nejlepš péče přímo spolupracuje s dalšími pracovišti nemocnice, například s imunologií, alergologií apod.

Konzultace u nás

Na vyšetření je nutné se telefonicky předem objednat, nejlépe ve všední dny mezi 13. a 15. hodinou, do ambulance mezi 13. a 14. hodinou. S akutními obtížemi je možné přijít bez objednání.

Návštěvní hodiny lůžkového oddělení probíhají každý všední den odpoledne. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete se na sekretariát dermatovenerologické kliniky obrátit také e-mailem.

Více o nás

V areálu nemocnice najdete I. Dermatovenerologickou kliniku v budově D2 ve druhém patře. Lůžkové oddělení se nachází ve stejné budově na prvním poschodí. Nemocnice u svaté Anny Brno  sídlí ve Starém Brně v ulici Pekařská. Dostanete se k nám pohodlně hromadnou dopravou. Přímo u areálu je zastávka tramvaje a autobusu Nemocnice u svaté Anny. Využít můžete i některé z placených parkovišť.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Hybešova 43
60200 Brno
Česká republika

Jste FN u sv.Anny - I.dermatovenerologická klinika? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com