Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

7. 4. 2016 · Aktualizováno: 7. 12. 2019

Rychlá a perfektní práce

Nestojí to za to
Průměrná cena: 56.200 Kč

O lékaři

MUDr. Libor Polák
4 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj...
Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Na konzultaci pan doktor vše perfektně vysvětlí, nic neopomene. Termín jsem dostala až nečekaně rychlý. Pan doktor je opravdu profesionál na svém místě, ochotný, šikovný. Chtěla bych taky vyzdvihnout a poděkovat paní doktorce MUDr. Blaženě Zaoralové za perfektně vedenou epidurální anestezii a v neposlední řadě obrovské díky sestřičkám, které o nás perfektně pečovaly nejen během operace, ale také celou noc a celý den. Jejich péče byla opravdu rovná péči maminky, viz. předchozí komentáře. Bylo to mé nejlepší rozhodnutí a tuto kliniku všem vřele doporučuji, stojí to za to, i přes prvotní bolesti, bez kterých se to bohužel neobejde :)

44

Komentářů (44)

Tak to je bomba !!! Moc provedena práce musím říct !!!! Uz se těším na moje mám navrženy 325ml anatom tak snad to bude podobně :) chtěla jsem také tak aby vše vypadalo jak ma k me postavě a přirozené . Vázne jsou krasne. Musíte mít velkou radost ze jste zákrok podstoupila. Jaké mas teda anatom?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Augmentace anatomickými implantáty

Před téměř 8 týdny jsem podstoupila augmentaci (anatomické implantáty Mentor, 225 ml pod sval, vloženo podprsní rýhou) u pana docenta Ondřeje Měšťáka na klinice Esthé. Výsledek předčil má očekávání. Také velice oceňuji milý přístup a profesionalitu...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.