Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Oblastní nemocnice - Cévní chirurgie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Oblastní nemocnice - Cévní chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Oblastní nemocnice - Cévní chirurgie

Uvítání

Cévní chirurgii zajišťuje v Oblastní nemocnici Příbram chirurgické oddělení, to však provozuje i specializovanou ambulanci cévní chirurgie.

Ambulance cévní chirurgie je umístěna v areálu I, pavilonu D3, konkrétně pak v přízemí. Ambulance funguje od pondělí do pátku. Ordinuje zde několik lékařů, kteří se zde pravidelně střídají.

Lůžkové oddělení pak zajišťuje celé spektrum zákroků z oblasti cévní chirurgie. Jsou zde realizovány jak plánované, tak akutní operace. Mezi poskytované zákroky patří například operační léčba nedokrvení dolních končetin. Oddělení realizuje také velmi moderní a šetrnou léčbu varixů – neboli křečových žil. Jedná se o metodu s názvem radiofrekvenční ablace-RFA.

Samotná lůžková část chirurgického oddělení je pak rozdělena na 3 jednotky. Jejich součástí je i několik nadstandardních pokojů. Pobyt na daném pokoji si lze objednat v ambulanci již při plánování hospitalizace. Je však třeba zmínit, že pobyt na těchto pokojích představuje nadstandardní službu a je proto placený (pojišťovna tento pobyt neproplácí).

Chirurgické oddělení se zaměřuje na poskytování komplexní chirurgické péče, a to hned v několika chirurgických odvětvích – konkrétně v oblasti všeobecné, břišní a cévní chirurgie. Ve velké míře je zde také využívána laparoskopická operativa. Na tomto oddělení najdeme moderní technologické vybavení. Pracoviště také spolupracuje s dalšími specializovanými pracovišti.

Naše klinika

Oblastní nemocnice Příbram má dlouholetou historii – pacientům poskytuje zdravotní péči již od roku 1881. Toto zařízení dbá na kvalitu, bezpečí a také na lidský přístup. Pro nemocnici je opravdu důležité, aby se pacienti cítili v nemocnice dobře.

Zmíníme také, že toto zařízení je držitelem akreditace SAK ČR. Co to znamená? Akreditace je jistou garancí pacientova bezpečí a také kvality poskytovaných služeb. Aby nemocnice obdržela akreditaci SAK, musí splňovat desítky důležitých ukazatelů. Nemocnice musí například prokázat, že kontinuálně zvyšuje kvalitu péče. Tato akreditace je udělována na dobu 3 let, po uplynutí této doby se může zařízení o akreditaci ucházet znovu.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Podbrdská 269
26195 Příbram
Příbram V - Zdaboř
Česká republika

Jste Oblastní nemocnice - Cévní chirurgie? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com