Oblastní nemocnice Příbram - Chirurgické a cévní oddělení

Oblastní nemocnice Příbram - Chirurgické a cévní oddělení

Žádné recenze
Ohodnotit
Gen. R. Tesaříka 80, Příbram, Středočeský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
Oblastní nemocnice Příbram - Chirurgické a cévní oddělení
Oblastní nemocnice Příbram - Chirurgické a cévní oddělení
Žádné recenze

Informace

  • 725 návštěv profilu

Cévní chirurgii zajišťuje v Oblastní nemocnici Příbram chirurgické oddělení, to však provozuje i specializovanou ambulanci cévní chirurgie.

Ambulance cévní chirurgie je umístěna v areálu I, pavilonu D3, konkrétně pak v přízemí. Ambulance funguje od pondělí do pátku. Ordinuje zde několik lékařů, kteří se zde pravidelně střídají.

Lůžkové oddělení pak zajišťuje celé spektrum zákroků z oblasti cévní chirurgie. Jsou zde realizovány jak plánované, tak akutní operace. Mezi poskytované zákroky patří například operační léčba nedokrvení dolních končetin. Oddělení realizuje také velmi moderní a šetrnou léčbu varixů – neboli křečových žil. Jedná se o metodu s názvem radiofrekvenční ablace-RFA.

Samotná lůžková část chirurgického oddělení je pak rozdělena na 3 jednotky. Jejich součástí je i několik nadstandardních pokojů. Pobyt na daném pokoji si lze objednat v ambulanci již při plánování hospitalizace. Je však třeba zmínit, že pobyt na těchto pokojích představuje nadstandardní službu a je proto placený (pojišťovna tento pobyt neproplácí).

Chirurgické oddělení se zaměřuje na poskytování komplexní chirurgické péče, a to hned v několika chirurgických odvětvích – konkrétně v oblasti všeobecné, břišní a cévní chirurgie. Ve velké míře je zde také využívána laparoskopická operativa. Na tomto oddělení najdeme moderní technologické vybavení. Pracoviště také spolupracuje s dalšími specializovanými pracovišti.

V rámci chirurgického oddělení se věnujeme plastické chirurgii, předeším pak chirurgii prsu pro zhoubné i nezhoubné onemocnění. Mezi nejčastější výkony patří rekonstrukční operace prsů po ablačních výkonech pro zhoubný nádor prsu a široká škála dalších zákroků z oboru plastické a rekonstrukční chirurgie.

Oblastní nemocnice Příbram má dlouholetou historii – pacientům poskytuje zdravotní péči již od roku 1881. Toto zařízení dbá na kvalitu, bezpečí a také na lidský přístup. Pro nemocnici je opravdu důležité, aby se pacienti cítili v nemocnice dobře.

Zmíníme také, že toto zařízení je držitelem akreditace SAK ČR. Co to znamená? Akreditace je jistou garancí pacientova bezpečí a také kvality poskytovaných služeb. Aby nemocnice obdržela akreditaci SAK, musí splňovat desítky důležitých ukazatelů. Nemocnice musí například prokázat, že kontinuálně zvyšuje kvalitu péče. Tato akreditace je udělována na dobu 3 let, po uplynutí této doby se může zařízení o akreditaci ucházet znovu.

První návštěva zdarma:

  • Ne
Požádejte: Oblastní nemocnice Příbram - Chirurgické a cévní oddělení o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!