MUDr. Tereza Kadeřábková

MUDr. Tereza Kadeřábková

Žádné recenze
Ohodnotit
Halasovo nám. 597/1, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Tereza Kadeřábková
MUDr. Tereza Kadeřábková
Žádné recenze

Informace

 • 1581 návštěv profilu

Se všemi svými klienty důkladně prokonzultuji jejich přání a možnosti léčby, také průběh ošetření. Má práce se zabývá spíše směrem zachování přirozenosti vzhledu a navrácení mladistvosti ztracené vlivem času, či napravit nedokonalosti, které trápí mé klienty. Po ošetření jsem se svými klienty stálé ve spojení a v případě potřeby i k dispozici.

Věnuji se omlazování obličeje a celkového vzhledu. Specializuji se na výplňový materiál, který pleti navrátí hydrataci a objem ztracený procesem stárnutí. Dále aplikaci botulotoxinu pro vyhlazení mimických vrásek v postižených oblastech a pro zpevnění pleti nesmím zapomenout na aplikaci dermálních nití, které podtrhnou proces omlazovaní. Velmi ráda se věnuji výzvám, proto se snažím plnit všechna přání klientů, např. omlazení ušních lalůčku, modelace a rejuvenace rtu, lícních kostí, brady a vyplňovaní vrásek či jiných nedokonalostí obličeje. Estetické medicíně se plně věnuji 3 roky, před svoji praxí jsem dlouhodobě působila ve všeobecné chirurgické ambulanci, tudíž základy chirurgie, zachovávání sterility a znalost anatomie mi nejsou cizí.

Certifikáty

 • Certifikát kvalifikace opravňující užívání Jett plazma Lift
 • Training course in Mini-Threads PDO Therapy
 • Ethetic Line osvědčení k používání Aptos Liftingových nití
 • Certifikát k oprávnění používat výplně kys. hyaluronovou
 • Mimořádný kurz IPVZ: aplikace botulotoxinu a výplňových materiálu

Zvláštní pozornost věnuji osobnímu přístupu ke klientovi a respektování jeho soukromí. Každému klientovi podrobně a srozumitelně vysvětlím postup a průběh ošetření. Každý zákrok provádím co nejšetrněji v ošetřované oblasti a snažím se, aby výsledek vypadal co nejpřirozeněji.

Má ordinace se nachází v Klinice Campus, v blízkosti Fakultní nemocnice Brno. Klinika Campus je nově vybudované moderní zdravotnické zařízení. Výhodou je i vlastní parkoviště, kde je možné vždy pohodlně zaparkovat. Poloha ambulance mimo centrum města umožňuje maximální diskrétnost.

 • Ukončené studium na Univerzitě Palackého v Olomouci v oboru Všeobecné lékařství
 • Dlouhodobá spolupráce s ambulancí všeobecné chirurgie
 • šestiletá praxe v oboru Anestezie a intenzivní medicína FN Brno zakončená atestací v oboru
 • Odborné certifikace v oblasti estetické medicíny s tříletou praxí

Konzultace probíhají vždy po telefonické domluvě a podle přání klienta. Svoji pracovní dobu plně přizpůsobuji svým pacientům. Při konzultaci informuji klienta o všem možných dostupných a nejmodernějších postupech a ošetřeních a po projednáním dokumentů s informovaným souhlasem se domlouváme na dalším postupu.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Plastická chirurgie

Obrázky (6)

Požádejte: MUDr. Tereza Kadeřábková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Požádejte: MUDr. Tereza Kadeřábková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!