NsP - Chirurgické oddělení Rakovník

NsP - Chirurgické oddělení Rakovník

Žádné recenze
Ohodnotit
Dukelských hrdinů 200, Rakovník, Středočeský kraj
NsP - Chirurgické oddělení Rakovník
NsP - Chirurgické oddělení Rakovník
Žádné recenze

Informace

Chirurgické oddělení Masarykovy nemocnice v Rakovníku by se dalo charakterizovat jako klasické oddělení okresního typu. Toto pracoviště poskytuje komplexní péči z oblasti všeobecné chirurgie, mimo nejtěžších operací – jako příklad můžeme zmínit například operace slinivky břišní. Velmi významnou částí činnosti je i traumatologie. 

Lůžková část se skládá z 56 lůžek, která jsou umístěna na 2 jednotkách.  

Ambulantní péče pak probíhá v několika ambulancích. Konkrétně se jedná o ambulanci traumatologickou, proktologickou, urologickou či ortopedickou. Nachází se zde i všeobecná chirurgická ambulance, která je charakteristická nepřetržitým provozem. Zde jsou prováděny také ambulantní výkony, mezi které patří odstranění mateřských znamének, kožní biopsie či například operace zarůstajících nehtů. 

Každý rok je na chirurgickém oddělení realizováno zhruba 1200-1500 velkých operací. Nemalá část operací probíhá laparoskopickou cestou – jedná se zejména o operace žlučníku, slepého střeva či operace kýl. Zbývající část tvoří operace tzv. Klasické. Touto cestou probíhá například i poměrně unikátní operační metoda zaměřující se na tříselné kýly – ONSTEP. Zmínit musíme také oblast onkochirurgie – na oddělení probíhají operace nádorů zažívacího traktu. 

Nadstandardní pokoj 

Na oddělení nalezneme celkem 5 nadstandardních pokojů, kde se nachází celkem 6 lůžek. Tyto pokoje jsou vybaveny televizí a vlastním sociálním zařízením. Je zde také dostupné Wi-Fi připojení. Jelikož je jedná o nadstandardní službu, je hospitalizace na těchto pokojích zpoplatněna. U dětí do 6 let věku je za poplatek možné na pokoji ubytovat doprovod. 

Nadstandardní služby 

Součástí nabídky je však i několik dalších nadstandardních služeb. Jejich seznam a ceník naleznete na webu nemocnice. Oddělení nabízí například aplikaci piercingu či turbocast.

Masarykova nemocnice v Rakovníku se skládá celkem z 8 lůžkových oddělení, na nichž najdeme 306 lůžek, a z 21 ambulancí. Vlastníkem zařízení je společnost PRIVAMED Healthia s.r.o., a to již od roku 2007.  

Historie nemocnice sahá až do roku 1920 – právě tehdy začala stavba moderní okresní nemocnice. Ve svých začátcích měla nemocnice 215 lůžek. Ve své době se jednalo o opravdu velmi moderní zařízení.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky