G-MEDA s.r.o.

G-MEDA s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Pražská 1662/23, Znojmo, Jihomoravský kraj
G-MEDA s.r.o.
G-MEDA s.r.o.
Žádné recenze

Informace

Najdete nás v Pražské ulici ve Znojmě. Dostanete se k nám pohodlně hromadnou dopravou, sídlíme asi 5 minut pěšky od zastávky Pražská, Policie ČR. Pokud pojedete vlastním vozem, v okolí byste neměli mít problém najít parkovací místo.

Vítejte na profilu G-meda s. r. o., gynekologické ambulance ve Znojmě, která se zaměřuje nejen na gynekologickou péči o ženy všech věkových kategorií.

Provádíme preventivní prohlídky včetně stěrů a vyšetření ultrazvukem, očkování proti rakovině děložního čípku i nejrůznější laserové zákroky (léčba inkontinence či plastická korekce vagíny), denziometrii atd.

Na pracovišti je nejen ambulantní část, ale také sál určený pro zákroky jednodenní chirurgie. Pracují u nás atestované lékařky s mnohaletými zkušenostmi MUDr. Anita Rozvadovská a MUDr. Šárka Pavková. MUDr. Anita Rozvadovská ordinuje každý všední den, MUDr. Šárka Pavková je v ordinace v pondělí, úterý a ve čtvrtek. K první z lékařek je možné se objednat přes online rezervační systém.

MUDr. Anita Rozvadská vystudovala lékařství na UK Hradec Králové. Promovala roku 1994. Atestaci z oboru gynekologie a porodnictví složila v roce 1997. Je členkou České Gynekologicko-porodnické společnosti JEP a dalších oborových organizací. Praxi získala například v nemocnici Znojmo nebo ve Fakulntní nemocnici Obilný trh v Brně.

MUDr. Šárka Pavková je absolventkou Masarykovy univerzity v Brně, kterou úspěšně dokončila v roce 2000. Atestaci z gynekologie a porodnictví získala roku 2003. Praxi má nejen z nemocnic ve Znojmě a v Brně, ale například i z Centra prenatální diagnostiky v Brně. Obdržela mezinárodní certifikaci ultrazvukové diagnostiky FMF.

Dále v naší ordinaci pracuje MUDr. Arnošt Růžička a zdravotními sestrami jsou Jana Polická, Jana Sokolovská, Dis. a Kristýna Janoušková.

G-Meda disponuje špičkovým vybavením a moderním interiérem laděným do příjemných barev. Kompletní fotogalerii si můžete prohlédnout na webu pracoviště, stejně tak tam najdete přehledný ceník služeb.

Je nutné se předem objednat, a to telefonicky nebo online.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Obrázky (1)

Spolupracuje s

MUDr. Anita Rozvadovská

MUDr. Anita Rozvadovská

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.