MUDr. Anita Rozvadovská

MUDr. Anita Rozvadovská

Žádné recenze
Ohodnotit
Pražská 1662/23, Znojmo, Jihomoravský kraj
MUDr. Anita Rozvadovská
MUDr. Anita Rozvadovská
Žádné recenze

Informace

Vítejte na profilu MUDr. Anity Rozvadovské, která provozuje gynekologickou ambulanci ve Znojmě. Zaměřuje se na gynekologickou péči o ženy všech věkových kategorií.

Tato lékařka vystudovala Univerzitu Karlovu v Hradci Králové, promovala již v roce 1994. Již v roce 1997 získala I. atestaci z oboru gynekologie a porodnictví, v roce 2002 pa získala i II. atestaci z tohoto oboru.

MUDr. Anita Rozvadovská je členkou několika odborných společností. Mezi ně lze zařadit například Společnost pro akupunkturu a Společnost pro metabolická onemocnění skeletu.

V minulosti působila například ve Fakultní nemocnici Brno (Obilní trh) či v Nemocnici Znojmo.

Tato lékařka se zaměřuje na obor gynekologie a porodnictví. Věnuje se však i realizaci některých zákroků z oblasti plastické chirurgie (korekce v oblasti genitálu).

Společnost G-MEDA s.r.o. – MUDr. Anita Rozvadovská se zaměřuje na komplexní gynekologickou péči zaměřenou na ženy v jakékoli životní etapě.

Zařízení nabízí širokou škálu služeb. Mezi ně patří například realizace preventivních prohlídek, léčba neplodnosti, testování poruch krevní srážlivosti, dále také laserové zákroky či komplexní péče o těhotné ženy.

Centrum využívá moderní technologické vybavení, které napomáhá k časné diagnostice a efektivní léčbě obtíží. Zmíníme také, že v zařízení se nachází zákrokový sálek pro výkony z oblasti jednodenní chirurgie.

Zmíníme také, že zařízení je držitelem Certifikátu kvality ČSN ISO 9001:2008.

V zařízení působí kromě MUDr. Anity Rozvadovské ještě 2 další lékaři – mezi ně patří MUDr. Šárka Pavková a MUDr. Arnošt Růžička.

Laserové výkony

Již od roku 2017 nabízí centrum i několik druhů laserových výkonů. K jejich realizaci využívá zařízení laser Diva Tight Quanta System. V centru jsou prováděny například plastické korekce zevního genitálu, dále zde probíhá laserová terapie stresové inkontinence, odstranění kožních pigmentací či znamének a také omlazení vaginální sliznice. Nutno zmínit, že zákroky zpravidla nehradí zdravotní pojišťovna – cena je stanovena individuálně (v souvislosti s požadovaným rozsahem ošetření).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (2)

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.