MUDr. Libor Man

MUDr. Libor Man

Žádné recenze
Ohodnotit
Kotěrova 5529, Lékařský dům, Zlín, Zlínský kraj
MUDr. Libor Man
MUDr. Libor Man
Žádné recenze

Informace

MUDr. Libor Man, MBA je zkušeným chirurgem, který v současnosti působí v Centru ambulantní chirurgie a endoskopie MUDr. Libor Man endochirurgie s.r.o., které se nachází ve Zlíně. Tento lékař vlastní atestaci 1. i 2. stupně v oboru chirurgie. 1. atestaci získal již v roce 1986, další pak v roce 1994. Vlastní také funkční licenci ČLK pro gastroskopii, kolonoskopii s polypektomií, ERCP a abdominální ultrasonografii.

Má praktické zkušenosti hned z několika zařízení. Mezi ně patří například chirurgické oddělení Atlas Zlín, kde působil již od roku 1983. V letech 1994-1996 zde zastával post vedoucího lékaře endoskopie. Absolvoval stáž například ve FN Bulovka Praha či ÚN FN Brno. Má za sebou však i zahraniční stáže (Hamburg, Amsterdam). V obou případech byla stáž zaměřena na oblast endoskopie.

V roce 2014 také získal titul MBA po absolvování programu Management a řízení ve zdravotnictví. Studium absolvoval v Bussiness Institutu Praha.

Specializací tohoto lékaře je oblast chirurgie a endoskopie.

Zařízení MUDr. Libor Man endochirurgie s.r.o. se zaměřuje na poskytování profesionálních služeb v oborech chirurgie a endoskopie. Toto pracoviště je akreditováno Ministerstvem zdravotnictví České republiky. Je také zapojeno do celostátního programu s názvem Prevence nádorových onemocnění konečníku a tlustého střeva.

Centrum je vybaveno moderní technikou značky Olympus.

Ambulantní chirurgie

Zařízení se věnuje jak všeobecné, tak úrazové chirurgii. Všeobecná chirurgie se věnuje poskytování zákroků v místní anestezii – jedná se například o odstranění mateřských znamének, tukových nádorů, cyst či operace zarostlých nehtů. V rámci úrazové chirurgie pak probíhá ošetření běžných úrazů.

Endoskopie

V rámci endoskopické části je v centru realizována gastroskopie, rektoskopie a také kolonoskopie a polypektomie.

Diagnostika a léčba onemocnění konečníku a tlustého střeva

Pracoviště se specializuje také na odstranění polypů a léčbu trhlin či hemoroidů.

Břišní ultrasonografie

Poslední oblastí služeb, které centrum nabízí, je břišní ultrasonografie.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky