MUDr. Libor Man

MUDr. Libor Man

Žádné recenze
Ohodnotit
Kotěrova 5529, Lékařský dům, Zlín, Zlínský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Libor Man
MUDr. Libor Man
Žádné recenze

Informace

  • 732 návštěv profilu

MUDr. Libor Man, MBA je zkušeným chirurgem, který v současnosti působí v Centru ambulantní chirurgie a endoskopie MUDr. Libor Man endochirurgie s.r.o., které se nachází ve Zlíně. Tento lékař vlastní atestaci 1. i 2. stupně v oboru chirurgie. 1. atestaci získal již v roce 1986, další pak v roce 1994. Vlastní také funkční licenci ČLK pro gastroskopii, kolonoskopii s polypektomií, ERCP a abdominální ultrasonografii.

Má praktické zkušenosti hned z několika zařízení. Mezi ně patří například chirurgické oddělení Atlas Zlín, kde působil již od roku 1983. V letech 1994-1996 zde zastával post vedoucího lékaře endoskopie. Absolvoval stáž například ve FN Bulovka Praha či ÚN FN Brno. Má za sebou však i zahraniční stáže (Hamburg, Amsterdam). V obou případech byla stáž zaměřena na oblast endoskopie.

V roce 2014 také získal titul MBA po absolvování programu Management a řízení ve zdravotnictví. Studium absolvoval v Bussiness Institutu Praha.

Specializací tohoto lékaře je oblast chirurgie a endoskopie.

Zařízení MUDr. Libor Man endochirurgie s.r.o. se zaměřuje na poskytování profesionálních služeb v oborech chirurgie a endoskopie. Toto pracoviště je akreditováno Ministerstvem zdravotnictví České republiky. Je také zapojeno do celostátního programu s názvem Prevence nádorových onemocnění konečníku a tlustého střeva.

Centrum je vybaveno moderní technikou značky Olympus.

Ambulantní chirurgie

Zařízení se věnuje jak všeobecné, tak úrazové chirurgii. Všeobecná chirurgie se věnuje poskytování zákroků v místní anestezii – jedná se například o odstranění mateřských znamének, tukových nádorů, cyst či operace zarostlých nehtů. V rámci úrazové chirurgie pak probíhá ošetření běžných úrazů.

Endoskopie

V rámci endoskopické části je v centru realizována gastroskopie, rektoskopie a také kolonoskopie a polypektomie.

Diagnostika a léčba onemocnění konečníku a tlustého střeva

Pracoviště se specializuje také na odstranění polypů a léčbu trhlin či hemoroidů.

Břišní ultrasonografie

Poslední oblastí služeb, které centrum nabízí, je břišní ultrasonografie.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Léčba křečových žil

Požádejte: MUDr. Libor Man o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Související zákroky