MUDr. Martin Bortlík

MUDr. Martin Bortlík

Žádné recenze
Ohodnotit
Bolzanova 1679/3, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Martin Bortlík
MUDr. Martin Bortlík
Žádné recenze

Informace

MUDr. Martin Bortík je specialistou na estetickou a korektivní dermatologii, který v současnosti působí na klinice CAN Clinic v Praze. Specializuje se na nejmodernější metody anti-aging medicíny. Je pro něj důležitý individuální přístup ke svým klientům. Ošetření jakékoliv tělesné části je v jeho ordinaci komplexní a zároveň citlivě provedené. Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a zároveň Fakultu vojenského zdravotnictví na Univerzitě obrany. V rámci specializačního výcviku v Ústřední vojenské nemocnici absolvoval mnoho zahraničních stáží a pobytů, například ve Spojených státech, Švýcarsku, Francii nebo na Tchajwanu.

Je držitelem velkého množství certifikátů estetické medicíny. Absolvoval školení a kurzy pro práci s nitěmi Aptos, aplikaci kyseliny hyaluronové, přípravků Juvederm, výplňových materiálů Saypha nebo také aplikaci PRP (léčba vlastní krevní plazmou) v estetické dermatologii.

Ve své klinické praxi se soustředí především na léčbu atopického ekzému, lupénky, akné, ale i nadměrného vypadávání vlasů. V rámci estetické dermatologie se věnuje aplikaci výplňových materiálů, botulotoxinu, liftovacích nití Aptos, PDO i mezonití, provádí ošetření laserem. Mezi používané typy laseru patří CO2, Nd:YAG, Er:YAG a Pico laser. Svým klientům nabízí MUDr. Martin Bortík také aplikaci dermálních výplní, miniinvazivní rhinoplastiku, aplikaci tekutého filtingu, mesoterapii, ošetření Skinbooster nebo injekční lipolýzu. Jeho specialitou jsou zákroky modelace rtů a liftingová řešení v rámci obličejových měkkých struktur, např. ženský contouring či mužský sculpting.

MUDr. Martin Bortík získal řadu ocenění, ze kterých lze vyjmenovat cenu Alberta Schweitzera za lékařství v roce 2016, cenu Josefa Hlávky nebo ocenění Bronze Mayo Quality Fellow v USA. Je držitelem ocenění Studentská hlava z let 2011 a 2013. Věnuje se také publikační činnosti.

CAN Clinic, na které lékař působí, se zaměřuje na plastickou chirurgii a estetickou medicínu a nabízí zákroky invazivního a miniinvazivního charakteru. Tým kliniky si zakládá na individuálním přístupu a vysokém standardu péče o své pacienty. CAN Clinic se nachází v ulici Bolzanova v blízkosti Hlavního nádraží v Praze a zařízení můžete navštívit každý den od 9 do 19 hodin.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.