MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D.

(12 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina 1220/69, Hradec Králové, Královéhradecký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Evidenční číslo v ČLK 1165268187
MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D.
(12 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 1117 návštěv profilu

MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D. je lékařem v oboru plastické chirurgie. Vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy.

Svou lékařskou kariéru započal na klinice všeobecné chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, kde strávil 4 roky. Poté se stal součástí lékařského kolektivu na oddělení plastické a estetické chirurgie v Sanatoriu Sanus s místem působení Hradec Králové. Své vzdělání si rozšířil o pregraduální studiumpedagogiky, které úspěšně absolvoval. Následně synchronně se studiem medicíny pokračoval s postgraduálním studiem, ve své dizertační práci parametrizoval mechanické děje vznikající v měkkých tkáních při extrémním zatížení lidského organismu.

V průběhu uplynulých let absolvoval stáže na zahraničních institucích – klinika plastické a maxilofaciální chirurgie ve švédské Uppsale - Akademiska sjukhuset, rekonstrukční chirurgii v australském Brisbane - Royal Brisbane and Women's Hospital a v neposlední řadě v kanadském Lethbridge – Chinook Regional Hospital. Mezi tuzemské instituce spadá odborná stáž v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou. Je aktivním účastníkem konferencí, workshopů a odborných seminářů v České republice, ale i na mezinárodní úrovni. Je také členem odborných společností -The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS),Česká společnost chirurgie ruky (ČSChR),Česká lékařská společnost J.E.P. (ČLS JEP).

Dle rozsahu výkonu je délka konzultace v průměru okolo 30 minut. Konzultace operací v celkové anestezii nehrazených ze zdravotního pojištění je zpoplatněna částkou 500 Kč, v místním znecitlivění 300 Kč.

Sanatorium Sanus má v Hradci Králové tradici již více než 27 let. Svou lokací je pohodlně dostupné městskou hromadnou dopravou, ale i osobním vozem. Jsou zde prováděny operační výkony ambulantní, ale i operační výkony větší, které jsou nutné provádět za hospitalizace.

Většina prováděných výkonů je hrazena zdravotními pojišťovnami České republiky - jedná se o zákroky ze zdravotní indikace, např. nezhoubné a zhoubné nádory kůže, okno-chirurgie prsu, operace odstátých ušních boltců u dětí do 10 let, úžinové syndromy končetin a mnohé další.

Nedílnou součástí jsou zákroky kosmetické, tyto výkony jsou hrazeny pacientem samotným. Mezi nejčastější zákony v oblasti prsu patří - zvětšení, zmenšení, modelace prsou, zmenšení mužských prsou, rekonstrukce prsou a korekce vpáčených prsních bradavek. Problematika tvarování postavy může být řešena plastikou břicha, liposukcí, zmenšením kožních valů paží a stehen. Velkou škálu operačních výkonu zde zaujímají estetické zákroky v oblasti obličeje. V neposlední řadě zde provádíme operace v oblasti intimních partií žen.

Prioritou je zajištění kontinuity péče – od prvního vzájemného kontaktu, přes konzultaci a indikaci k výkonu, předoperační management, pooperační péče vedoucí až k úspěšnému propuštění. Následné plánované kontroly a individuální přístup v případě jakýchkoli dotazů. Samozřejmostí je příjemné prostředí v krásné a klidném místě nedaleko řek Orlice a Labe, nejmodernější technologie a nadstandardní vybavení lůžkové části, včetně restauračního zařízení nacházejícího se v přízemí budovy.

Toto privátní zdravotnické zařízení může svým klientům dále nabídnout služby z oblastí ortopedie, gynekologie, anesteziologie, urologie. Součástí pracoviště gynekologie je navíc CAR – centrum asistované reprodukce, které se specializuje na problematiku neplodnosti a její léčbu.

Členství:

  • Česká lékařská komora
  • The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS)
  • Česká společnost chirurgie ruky (ČSChR)
  • Česká lékařská společnost J.E.P. (ČLS JEP)

Máme k dispozici pooperační pokoje:

  • Ano

Cena za konzultaci:

  • Konzultace operací v celkové anestezii 500 Kč, v místním znecitlivění 300 Kč.

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem

Recenze (12)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Plastickou operaci prsou jsem podstoupila v dubnu 2022.Tato operace byla můj sen už pár let, ale dlouho jsem se nemohla odhodlat. Vždycky jsem se za svá prsa styděla, protože jsem žádna prsa neměla a mé okolí mi to nevědomě dávalo najevo. Nikdy jsem...Číst dál

Dobrý den 😉 chtěla bych moc poděkovat MUDr Richard Billich ,před 6 tydny jsem pod jeho vedením podstoupila operaci plastiky břicha a jsem maximálně spokojená.Jsem šťastná že jsem se konečně rozhodla tento krok udělat ..Pan doktor je moc milý a vstříc...Číst dál

Chtěla bych touto cestou doporučit kliniku Sanus v HK a hlavně pana doktora RICHARDA BILLICHA, který mě operoval a u kterého jsem podstoupila estetický zákrok – abdominoplastiku. Zákrok jsem podstoupila v září 2022. V den nástupu (byla neděle, zák...Číst dál

Po velkém úbytku hmotnosti mi zůstal kožní převis .Rozhodla jsem se ,že podstoupím abdominoplastiku. Byla to pro mne cesta do neznáma. Rozhodla jsem se pro Plastickou chirurgii Sanus , kde se mě ujal MUDr. Richard Billich. Hned po první konzultaci js...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (6)

Požádejte: MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!