MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D.

(19 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina 1220/69, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Evidenční číslo v ČLK 1165268187
MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D.
(19 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D. je lékařem v oboru plastické chirurgie. Vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy.

Svou lékařskou kariéru započal na klinice všeobecné chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, kde strávil 4 roky. Poté se stal součástí lékařského kolektivu na oddělení plastické a estetické chirurgie v Sanatoriu Sanus s místem působení Hradec Králové. Své vzdělání si rozšířil o pregraduální studiumpedagogiky, které úspěšně absolvoval. Následně synchronně se studiem medicíny pokračoval s postgraduálním studiem, ve své dizertační práci parametrizoval mechanické děje vznikající v měkkých tkáních při extrémním zatížení lidského organismu.

V průběhu uplynulých let absolvoval stáže na zahraničních institucích – klinika plastické a maxilofaciální chirurgie ve švédské Uppsale - Akademiska sjukhuset, rekonstrukční chirurgii v australském Brisbane - Royal Brisbane and Women's Hospital a v neposlední řadě v kanadském Lethbridge – Chinook Regional Hospital. Mezi tuzemské instituce spadá odborná stáž v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou. Je aktivním účastníkem konferencí, workshopů a odborných seminářů v České republice, ale i na mezinárodní úrovni. Je také členem odborných společností -The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS),Česká společnost chirurgie ruky (ČSChR),Česká lékařská společnost J.E.P. (ČLS JEP).

Dle rozsahu výkonu je délka konzultace v průměru okolo 30 minut. Konzultace operací v celkové anestezii nehrazených ze zdravotního pojištění je zpoplatněna částkou 500 Kč, v místním znecitlivění 300 Kč.

Sanatorium Sanus má v Hradci Králové tradici již více než 27 let. Svou lokací je pohodlně dostupné městskou hromadnou dopravou, ale i osobním vozem. Jsou zde prováděny operační výkony ambulantní, ale i operační výkony větší, které jsou nutné provádět za hospitalizace.

Většina prováděných výkonů je hrazena zdravotními pojišťovnami České republiky - jedná se o zákroky ze zdravotní indikace, např. nezhoubné a zhoubné nádory kůže, okno-chirurgie prsu, operace odstátých ušních boltců u dětí do 10 let, úžinové syndromy končetin a mnohé další.

Nedílnou součástí jsou zákroky kosmetické, tyto výkony jsou hrazeny pacientem samotným. Mezi nejčastější zákony v oblasti prsu patří - zvětšení, zmenšení, modelace prsou, zmenšení mužských prsou, rekonstrukce prsou a korekce vpáčených prsních bradavek. Problematika tvarování postavy může být řešena plastikou břicha, liposukcí, zmenšením kožních valů paží a stehen. Velkou škálu operačních výkonu zde zaujímají estetické zákroky v oblasti obličeje. V neposlední řadě zde provádíme operace v oblasti intimních partií žen.

Prioritou je zajištění kontinuity péče – od prvního vzájemného kontaktu, přes konzultaci a indikaci k výkonu, předoperační management, pooperační péče vedoucí až k úspěšnému propuštění. Následné plánované kontroly a individuální přístup v případě jakýchkoli dotazů. Samozřejmostí je příjemné prostředí v krásné a klidném místě nedaleko řek Orlice a Labe, nejmodernější technologie a nadstandardní vybavení lůžkové části, včetně restauračního zařízení nacházejícího se v přízemí budovy.

Toto privátní zdravotnické zařízení může svým klientům dále nabídnout služby z oblastí ortopedie, gynekologie, anesteziologie, urologie. Součástí pracoviště gynekologie je navíc CAR – centrum asistované reprodukce, které se specializuje na problematiku neplodnosti a její léčbu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (19)

5.0
19 Recenzí · 100 % doporučuje
Zvětšení prsou

Před půl rokem jsem podstoupila zvětšení prsou u pana doktora Richarda Billicha. Pan doktor je neskutečně empatický, trpělivý a hlavně jeho lidský přístup ocení úplně každý. Jde vidět, že ho práce moc baví a tak ke své práci také přistupuje. Léčba pr...Číst dál

Abdominoplastika

Díky báječnemu přístupu pana doktora bylo vše snazší, lepší, jeho práci hodnotím jako vynikající včetně jeho přístupu, díky vám pane doktore a díky operaci se mi změnil život. Jsem ráda, že jste mi dal příležitost ke změně, která mi tak dlouho nešla...Číst dál

MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D. · 6. 5. 2024

Velice děkuji za milá slova, jsem rád, že jsem Vám mohl být napomocný ke změně, kterou jste v životě chtěla udělat. Děkuji za "díky" našim sestrám v nemocnici, vážíme si i my jejich práce.

Zmenšení prsou

Ze zdravotních důvodů jsem se rozhodla.pro zmenšení prsou. Kontaktovala jsem kliniku Sananim a obratem se mi ozval pan doktor Billich. Domluvili jsme konzultaci a já se na ni dostavila. Nejprve jsem musela odložit svůj ostych, protože svá prsa jsem n...Číst dál

MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D. · 6. 5. 2024

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi, velice mě těší, že jste v pořádku a spokojena s pooperačním výsledkem, budete-li cokoli potřebovat ohledně pooperační problematiky, neváhejte se ozvat.

Kompletní příběh (Zmenšení prsou):
Zmenšení prsou - Mudr. Billich
Zmenšení prsou

U pana doktora Billicha jsem podstoupila operaci zmenšení prsou a modelaci. Pan doktor je úžasný! Skvělý, empatický. ❤️ Všechno krásně vysvětlí, je trpělivý, uklidní vás, věnuje vám nadstandardní péči. Díky němu byla pro mě operace a následná rekonva...Číst dál

MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D. · 6. 5. 2024

Hezký den paní Morava, děkuji za Vaše slova díků, jsem rád že jste se cítili u nás hezky. Vždy záleží i na přístupu a naladění pacienta k operačnímu zákroku a vy jste byla vždy naprosto spolupracující. Za což já velice děkuji. Jsem také rád, že Vás moderní technologie (PREVENA V.A.C.) neodradily a vy nyní žijete život s novými prsy, jak jste si vysnila.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (3)

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.