MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D.

(17 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina 1220/69, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Evidenční číslo v ČLK 1165268187
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D.
(17 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Mgr. Richard Billich, Ph.D. je lékařem v oboru plastické chirurgie. Vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy.

Svou lékařskou kariéru započal na klinice všeobecné chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, kde strávil 4 roky. Poté se stal součástí lékařského kolektivu na oddělení plastické a estetické chirurgie v Sanatoriu Sanus s místem působení Hradec Králové. Své vzdělání si rozšířil o pregraduální studiumpedagogiky, které úspěšně absolvoval. Následně synchronně se studiem medicíny pokračoval s postgraduálním studiem, ve své dizertační práci parametrizoval mechanické děje vznikající v měkkých tkáních při extrémním zatížení lidského organismu.

V průběhu uplynulých let absolvoval stáže na zahraničních institucích – klinika plastické a maxilofaciální chirurgie ve švédské Uppsale - Akademiska sjukhuset, rekonstrukční chirurgii v australském Brisbane - Royal Brisbane and Women's Hospital a v neposlední řadě v kanadském Lethbridge – Chinook Regional Hospital. Mezi tuzemské instituce spadá odborná stáž v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou. Je aktivním účastníkem konferencí, workshopů a odborných seminářů v České republice, ale i na mezinárodní úrovni. Je také členem odborných společností -The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS),Česká společnost chirurgie ruky (ČSChR),Česká lékařská společnost J.E.P. (ČLS JEP).

Dle rozsahu výkonu je délka konzultace v průměru okolo 30 minut. Konzultace operací v celkové anestezii nehrazených ze zdravotního pojištění je zpoplatněna částkou 500 Kč, v místním znecitlivění 300 Kč.

Sanatorium Sanus má v Hradci Králové tradici již více než 27 let. Svou lokací je pohodlně dostupné městskou hromadnou dopravou, ale i osobním vozem. Jsou zde prováděny operační výkony ambulantní, ale i operační výkony větší, které jsou nutné provádět za hospitalizace.

Většina prováděných výkonů je hrazena zdravotními pojišťovnami České republiky - jedná se o zákroky ze zdravotní indikace, např. nezhoubné a zhoubné nádory kůže, okno-chirurgie prsu, operace odstátých ušních boltců u dětí do 10 let, úžinové syndromy končetin a mnohé další.

Nedílnou součástí jsou zákroky kosmetické, tyto výkony jsou hrazeny pacientem samotným. Mezi nejčastější zákony v oblasti prsu patří - zvětšení, zmenšení, modelace prsou, zmenšení mužských prsou, rekonstrukce prsou a korekce vpáčených prsních bradavek. Problematika tvarování postavy může být řešena plastikou břicha, liposukcí, zmenšením kožních valů paží a stehen. Velkou škálu operačních výkonu zde zaujímají estetické zákroky v oblasti obličeje. V neposlední řadě zde provádíme operace v oblasti intimních partií žen.

Prioritou je zajištění kontinuity péče – od prvního vzájemného kontaktu, přes konzultaci a indikaci k výkonu, předoperační management, pooperační péče vedoucí až k úspěšnému propuštění. Následné plánované kontroly a individuální přístup v případě jakýchkoli dotazů. Samozřejmostí je příjemné prostředí v krásné a klidném místě nedaleko řek Orlice a Labe, nejmodernější technologie a nadstandardní vybavení lůžkové části, včetně restauračního zařízení nacházejícího se v přízemí budovy.

Toto privátní zdravotnické zařízení může svým klientům dále nabídnout služby z oblastí ortopedie, gynekologie, anesteziologie, urologie. Součástí pracoviště gynekologie je navíc CAR – centrum asistované reprodukce, které se specializuje na problematiku neplodnosti a její léčbu.

Členství:

  • Česká lékařská komora
  • The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS)
  • Česká společnost chirurgie ruky (ČSChR)
  • Česká lékařská společnost J.E.P. (ČLS JEP)

Máme k dispozici pooperační pokoje:

  • Ano

Cena za konzultaci:

  • Konzultace operací v celkové anestezii 500 Kč, v místním znecitlivění 300 Kč.

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem

Recenze (17)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Ze zdravotních důvodů jsem se rozhodla.pro zmenšení prsou. Kontaktovala jsem kliniku Sananim a obratem se mi ozval pan doktor Billich. Domluvili jsme konzultaci a já se na ni dostavila. Nejprve jsem musela odložit svůj ostych, protože svá prsa jsem n...Číst dál

Kompletní příběh (Zmenšení prsou):
Zmenšení prsou - Mudr. Billich

U pana doktora Billicha jsem podstoupila operaci zmenšení prsou a modelaci. Pan doktor je úžasný! Skvělý, empatický. ❤️ Všechno krásně vysvětlí, je trpělivý, uklidní vás, věnuje vám nadstandardní péči. Díky němu byla pro mě operace a následná rekonva...Číst dál

O zmenšení prsou jsem dlouho uvažovala a jsem moc ráda, že jsem se k tomuto kroku odhodlala. Měla jsem dlouhodobé potíže se zády, a při pohledu do zrcadla jsem byla opravdu nešťastná. Objednala jsem se k panu dr.Billichovi a hned po první konzultaci...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.