Dr. Iryna Kovel

Dr. Iryna Kovel

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 1219/2, Praha, Praha (kraj)
Dr. Iryna Kovel
Dr. Iryna Kovel
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Dr. Iryna Kovel je specialistkou v oblasti dermatologie a estetické medicíny. Vystudovala 1. lékařskou fakultu na Kharkiv National Medical University, svá studia úspěšně zakončila v červnu roku 2016. V České republice byl její lékařský diplom následně nostrifikován a aprobován. Na estetické medicíně ji přitahuje propojení představivosti a jemné manuální práce. Je pravidelnou účastnicí workshopů, kongresů a jiných akcí v oblasti estetické medicíny a dermatovenerologie. Je členkou jak českých společností (Česká lékařská komora, Česká akademie dermatovenerologie), tak i několika odborných klubů v oblasti estetické medicíny. V ordinaci Dr. Iryny Kovel se dorozumíte nejen česky a anglicky, ale také rusky a ukrajinsky.

Své pracovní zkušenosti získala na kožním oddělení v Nemocnici Teplice, kde stále působí jako dermatovenerolog.Zkušenosti s aplikací mezinárodních technik získala od světových lektorů z Paříže, Londýna, Moskvy, Kyjeva a Krakova.

Absolvovala velké množství kurzů estetické medicíny, mezi kterými lze zmínit kurz aplikace botulotoxinu a kyseliny hyaluronové, workshop společnosti Alergan s názvem Praktická aplikace výplňových dermálních výplní Juvederm, workshop TEOXANE s názvem Praktická aplikace výplňových dermálních výplní TEYOSYAL nebo praktický kurz s workshopem týkající se techniky aplikace profesionálních přípravků K-surgery v oblasti estetické medicíny. Na ukrajinské akademii estetické medicíny pak absolvovala kurz mezoterapie, PRP, biorevitalizace, lipolytiky a aplikace botulotoxinu v kosmetologii a neurologii.

Dr. Iryna Kovel v současné době působí na klinice Ars v pražských Vinohradech. Zdravotnické zařízení se vyznačuje využíváním těch nejmodernějších metod estetiky a poskytováním vysokého standardu služeb za dodržení bezpečnostních standardů. Lékaři kliniky jsou pravidelně školeni ohledně nejnovějších technik a postupů. Cílem kliniky je pacientovi poskytnout ten nejvyšší komfort a individuální řešení jeho problému s dosažením očekávaných výsledků.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Paní doktorka mi udělal krásné rty, kterých jsem se tak moc bála a teď jsem spokojená, že jsem na ně šla. Skvělá práce, určitě se vrátím! A doporučuji! ♥

Kompletní příběh (Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou):
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.