Dr. Iryna Kovel

Dr. Iryna Kovel

Žádné recenze
Ohodnotit
Italská 1219/2, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Dr. Iryna Kovel
Dr. Iryna Kovel
Žádné recenze

Informace

  • 156 návštěv profilu

Dr. Iryna Kovel je specialistkou v oblasti dermatologie a estetické medicíny. Vystudovala 1. lékařskou fakultu na Kharkiv National Medical University, svá studia úspěšně zakončila v červnu roku 2016. V České republice byl její lékařský diplom následně nostrifikován a aprobován. Na estetické medicíně ji přitahuje propojení představivosti a jemné manuální práce. Je pravidelnou účastnicí workshopů, kongresů a jiných akcí v oblasti estetické medicíny a dermatovenerologie. Je členkou jak českých společností (Česká lékařská komora, Česká akademie dermatovenerologie), tak i několika odborných klubů v oblasti estetické medicíny. V ordinaci Dr. Iryny Kovel se dorozumíte nejen česky a anglicky, ale také rusky a ukrajinsky.

Své pracovní zkušenosti získala na kožním oddělení v Nemocnici Teplice, kde stále působí jako dermatovenerolog.Zkušenosti s aplikací mezinárodních technik získala od světových lektorů z Paříže, Londýna, Moskvy, Kyjeva a Krakova.

Absolvovala velké množství kurzů estetické medicíny, mezi kterými lze zmínit kurz aplikace botulotoxinu a kyseliny hyaluronové, workshop společnosti Alergan s názvem Praktická aplikace výplňových dermálních výplní Juvederm, workshop TEOXANE s názvem Praktická aplikace výplňových dermálních výplní TEYOSYAL nebo praktický kurz s workshopem týkající se techniky aplikace profesionálních přípravků K-surgery v oblasti estetické medicíny. Na ukrajinské akademii estetické medicíny pak absolvovala kurz mezoterapie, PRP, biorevitalizace, lipolytiky a aplikace botulotoxinu v kosmetologii a neurologii.

Dr. Iryna Kovel v současné době působí na klinice Ars v pražských Vinohradech. Zdravotnické zařízení se vyznačuje využíváním těch nejmodernějších metod estetiky a poskytováním vysokého standardu služeb za dodržení bezpečnostních standardů. Lékaři kliniky jsou pravidelně školeni ohledně nejnovějších technik a postupů. Cílem kliniky je pacientovi poskytnout ten nejvyšší komfort a individuální řešení jeho problému s dosažením očekávaných výsledků.

Kliniky

ARS Clinic

ARS Clinic

Požádejte: Dr. Iryna Kovel o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!