ARS Clinic

ARS Clinic

Žádné recenze
Ohodnotit
Italská 1219/2, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
ARS Clinic
ARS Clinic
Žádné recenze

Informace

  • 176 návštěv profilu

Ars Clinic je zdravotnické zařízení poskytující širokou škálu zákroků a služeb estetické medicíny. Na klinice působí tým vysoce vzdělaných lékařů, kteří absolvují pravidelná školení v zahraničí, díky čemuž mohou ve své praxi využívat ty nejmodernější technologie. Můžete se tak spolehnout, že na Ars Clinic budete v dobrých rukou. Jak již sám název kliniky napovídá, jedná se o koncept, který kombinuje estetickou medicínu a umění. Cílem je pro zákazníka vytvořit stylové, příjemné a pohodové prostředí, aby pro něj byl pobyt na klinice opravdovým zážitkem. Klinika Ars si zakládá na individuálním přístupu ke každému pacientovi, kterému navrhuje estetická řešení šitá přímo na míru. Všechny postupy jsou zcela bezpečné a provedené v té nejvyšší kvalitě. Pacienti ocení bezbolestnost zákroků bez nutnosti rehabilitace. Posláním kliniky Ars je dosažení perfektního výsledku, který splňuje očekávání klienta.

Zařízení se zaměřuje na vzdělávání nejen svých lékařů, ale i lékařských profesionálů mimo svou organizaci. Pořádá totiž pravidelné vzdělávací programy v oblasti estetické medicíny, a to nejen pro začátečníky v oboru, ale i pro pokročilé. Do zkušeného týmu kliniky patří korektivní dermatoložka Dr. Iryna Kovel, PR ředitelka Diana Alexandrova a ředitelé Iryna Chaikouskaya a Daniel Hoang.

Klinika nabízí ty nejmodernější a nejefektivnější metody k udržení mladistvého a krásného vzhledu a zdraví. To vše při dodržení nejvyšších standardů bezpečnosti, dostupnosti a kvality dosažených výsledků. Mezi poskytované zákroky patří zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou, aplikace obličejových výplní nebo výplní pod oči, biorevitalizace Skinbooster, plazmaterapie Regen Lab, vektorový lifting Radiesse, mikrojehličkování, chemický peeling, lipolýza, léčba vypadávání vlasů, kolagenová terapie Nythia nebo aplikace botulotoxinu.

Klinika Ars se nachází na Praze 2 na Vinohradech v blízkosti stanice Náměstí Míru. Termín vaší první konzultace si můžete zarezervovat buď přímo na internetových stránkách přes online formulář, nebo na telefonním čísle. Těšíme se na vás!

Lékaři z pracoviště

Dr. Iryna Kovel

Dr. Iryna Kovel

Požádejte: ARS Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!