ARS Clinic

ARS Clinic

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 1219/2, Praha, Praha (kraj)
ARS Clinic
ARS Clinic
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Ars Clinic je zdravotnické zařízení poskytující širokou škálu zákroků a služeb estetické medicíny. Na klinice působí tým vysoce vzdělaných lékařů, kteří absolvují pravidelná školení v zahraničí, díky čemuž mohou ve své praxi využívat ty nejmodernější technologie. Můžete se tak spolehnout, že na Ars Clinic budete v dobrých rukou. Jak již sám název kliniky napovídá, jedná se o koncept, který kombinuje estetickou medicínu a umění. Cílem je pro zákazníka vytvořit stylové, příjemné a pohodové prostředí, aby pro něj byl pobyt na klinice opravdovým zážitkem. Klinika Ars si zakládá na individuálním přístupu ke každému pacientovi, kterému navrhuje estetická řešení šitá přímo na míru. Všechny postupy jsou zcela bezpečné a provedené v té nejvyšší kvalitě. Pacienti ocení bezbolestnost zákroků bez nutnosti rehabilitace. Posláním kliniky Ars je dosažení perfektního výsledku, který splňuje očekávání klienta.

Zařízení se zaměřuje na vzdělávání nejen svých lékařů, ale i lékařských profesionálů mimo svou organizaci. Pořádá totiž pravidelné vzdělávací programy v oblasti estetické medicíny, a to nejen pro začátečníky v oboru, ale i pro pokročilé. Do zkušeného týmu kliniky patří korektivní dermatoložka Dr. Iryna Kovel, PR ředitelka Diana Alexandrova a ředitelé Iryna Chaikouskaya a Daniel Hoang.

Klinika nabízí ty nejmodernější a nejefektivnější metody k udržení mladistvého a krásného vzhledu a zdraví. To vše při dodržení nejvyšších standardů bezpečnosti, dostupnosti a kvality dosažených výsledků. Mezi poskytované zákroky patří zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou, aplikace obličejových výplní nebo výplní pod oči, biorevitalizace Skinbooster, plazmaterapie Regen Lab, vektorový lifting Radiesse, mikrojehličkování, chemický peeling, lipolýza, léčba vypadávání vlasů, kolagenová terapie Nythia nebo aplikace botulotoxinu.

Klinika Ars se nachází na Praze 2 na Vinohradech v blízkosti stanice Náměstí Míru. Termín vaší první konzultace si můžete zarezervovat buď přímo na internetových stránkách přes online formulář, nebo na telefonním čísle. Těšíme se na vás!

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Paní doktorka mi udělal krásné rty, kterých jsem se tak moc bála a teď jsem spokojená, že jsem na ně šla. Skvělá práce, určitě se vrátím! A doporučuji! ♥

Kompletní příběh (Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou):
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Lékaři z pracoviště

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.