doc. MUDr. Libor Streit, Ph.D.

(5.0) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Ve městě Jihomoravský kraj se nacházejí 2 kliniky
MUDr. Libor Streit, Ph.D.Specializace:Rekonstrukční plastická chirurgie:operace při obrně lícního nervurekonstrukce prsumikrochirurgie, chirurgie rukyEstetická plastická chirurgie:liposukceplastika břicha (abdominoplastika)operační výkony za použití techniky přenosu vlastního tuku (lipofilling obličeje, lipomodelace prsou)plastika prsouestetická chirurgie v oblasti obličeje (operace dolních i horních očních víček, facelift, operace obočí)Dosažené vzdělání:MUDr... (odnětí prsu Brno)

Doc. MUDr. Oldřich Coufal, Ph.D.

Žádné recenze
Brno
Doc. MUDr. Oldřich Coufal, Ph. D. se narodil v Brně, kde také později studoval na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity obor všeobecné lékařství. Studium v roce 1999 úspěšně dokončil. Od roku 1999 do roku 2001 působil jako lékař na Chirurgické klinice Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a také ve Fakultní nemocnici. Stáž absolvoval na dalekém západě. V roce 2001 měsíc studoval na Mayo Clinic v USA. V roce 2002 získal atestaci... (odstranění mléčné žlázy Brno)

MUDr. Zdeněk Dvořák Ph.D.

(4.7) 100 % doporučuje
Brno
MUDr. Zdeněk Dvořák Ph.D. Dosažené vzdělávní: Lékař v roce 2001 úspěšně absolvoval studium na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Praxe: Záhy po promocích, v roce 2001, nastoupil do základní vojenské služby jako lékař pro posádkovou ošetřovnu v Bučovicích, kde zůstal do roku 2002. Od roku 2002 až do dnešní doby pracuje jako sekundární lékař na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv... (odnětí prsu Brno)