MUDr. Andrej Berkeš

MUDr. Andrej Berkeš

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jakubská 156/2, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Andrej Berkeš
MUDr. Andrej Berkeš
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Andrej Berkeš je plastický chirurg a specialista na injekční výplně. V současnosti se věnuje estetické chirurgii na klinice Perfect Clinic v Brně

MUDr. Andrej Berkeš je absolvent Lékařské Fakulty univerzity Karlovy v Bratislavě, kde vystudoval obor všeobecného lékařství. Jako student absolvoval kurz urgentní medicíny a poté kurz mikrochirurgie na Klinice Plastické Chirurgie ve Fakultní nemocnici sv. Anny v Brně. MUDr. Andrej Berkeš má za sebou také zahraniční stáže, a to konkrétně v Pius Branzeu Center v Rumunsku.

MUDr. Andrej Berkeš působil jako sekundární lékař na Klinice plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie v Košicích, v Centru plastické chirurgie a chirurgie ruky ve FN Ostrava a na Klinice plastické chirurgie a estetické dermatologie FN u sv. Anny v Brně.

V současnosti se věnuje estetické chirurgii na klinice Perfect Clinic v Brně. Poskytuje zde kompletní spektrum chirurgických zákroků v oblasti obličeje, prsou a břicha včetně kombinovaných výkonů. Mezi vyhledávané populární zákroky prováděné panem doktorem patří zvětšení prsou prsními implantáty, abdominoplastika, rhinoplastika, liposukce a u žen tak i u mužů velmi žádaná operace očních víček. MUDr. Andrej Berkeš se věnuje miniinvazivním zákrokům, mezi které patří například aplikace botulotoxinu, kyseliny hyaluronové a injekčních výplní.

MUDr. Andrej Berkeš rovněž stále působí na klinice Formé clinic Praha a ve Fakultní nemocnici u Svaté Anny v Brně. Je členem české společnosti mikrochirurgie a české lékařské komory. Dělá rekonstrukce mikrochirurgickou technikou, zejména prsou a rekonstrukce dolní končetiny. Působí jako ilustrátor medicínských publikací.

Perfect Clinic je moderně založená klinika se třemi pobočkami v Praze, Brně a Liberci. Na klinikách jsou všem klientům k dispozici moderně vybavené operační sály na kterých pod vedením MUDr. Romana Kufy a MUDr. Zdeňka Prose operuje pouze vysoce vzdělaný a vyškolený tým lékařů.V Perfect Clinic byl založen Nadační fond Perfect Clinic For Seniors.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Modelace prsou s augmentací

Uz velmi dlho som uvazovala nad augmentaciou a po odkojeni mojho synceka som si bola ista,ze si musim splnit svoj sen o plnom poprsi. Podla recenzii som si vybrala PerfectClinic v Brne a natrafila na pana doktora Berkeša. Pan doktor mi poradil ohlado...Číst dál

Abdominoplastika

Mala som dvojitý zákrok , modelaciu pŕs a abnomiplastiku. Veľmi som bola spokojná z prístupom už len pri konzultácii ,nadštandardný prístup. Organizácia všetkého bola bezproblémová . Milé recepčne, sestričky aj pan doktor. Hospitalizovaná som bola...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.