Effect Clinic

Effect Clinic

Žádné recenze
Ohodnotit
Palackého třída 11, Brno, Jihomoravský kraj
Effect Clinic
Effect Clinic
Žádné recenze

Informace

EFFECT CLINIC je klinika, která se nachází v samém srdci městské části Brna Královo pole. Byla založena v roce 2009 paní Evou Braunovou, od této doby jsou na klinice nabízeny kosmetické ošetření spolu s laserovými zákroky. Díky velkému zájmu klientů se nabídka kliniky od roku 2011 rozšířila o zákroky plastické chirurgie.

Lékaři v EFFECT CLINIC pod vedením MUDr. Ivana Justana, PhD nabízejí celou řadu nejžádanějších zákroků plastické chirurgie.

Ošetřující personál má nejenom mnohaletou praxi v oboru plastické chirurgie, ale také v dermatologii a kosmetologii, kde nabízí vysokou míru odbornosti. Mezi nejčastější zákroky patří injekční výplně, mezoterapie nebo odstranění nadměrného pocení.

EFFECT CLINIC disponuje nejmodernějšími laserovými technologiemi a vybavením. Mezi nejvíce používaný je ověřený frakční CO2 laser DREAM PULSE III s elektronickým ovládáním, který během prováděných estetických zákroků pro klientyposkytuje maximální bezpečnost. Soft laser OPTANT 30 Plus svysokou terapeutickou a kosmetickou účinností laserového záření a nízké intenzity je také součástí vybavení na EFFECT CLINIC.

OxyGeneo+ se používá především pro odstranění jemných vrásek, na dehydratovanou a unavenou pokožku bez jasu a na zesvětlení hyperpigmentací.

Pomocí Radiofrekvence se rovnoměrně prohřívají vrstvy pokožky. Toto ošetření je vhodné pro oblasti povadlé kůže na tváři, podbradku či krku,

Výsledkem použití diamantové mikrodermabraze Dream a Peel je hladší, svěží, jednotnější pleť, povrchové pigmentové skvrny a póry se výrazně zjemňují.

V neposlední řadě je na klinice EFFECT CLINIC k dispozici Elektrický epilátor EPI 2000 ZW Epilátor EPI 2000 ZW, který je určen především na kosmetické odstranění nežádoucích chloupků a drobných kožních a cévních defektů.

Během osobní konzultace se zájemce o estetický nebo chirurgickýzákrok dozví veškeré potřebné informace a případně si rovnou dohodne termín zákroku.

Ordinační hodiny:

Pondělí - Pátek 8:00 - 14:30h po domluvě je možná návštěva i mimo ordinační hodiny

Citlivý a individuální přístup je naší prioritou.

Těšíme se na vaší návštěvu

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Skutečné příběhy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.