Effect Clinic

Effect Clinic

Žádné recenze
Ohodnotit
Palackého třída 11, Brno, Jihomoravský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Effect Clinic
Effect Clinic
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

EFFECT CLINIC je klinika, která se nachází v samém srdci městské části Brna Královo pole. Byla založena v roce 2009 paní Evou Braunovou, od této doby jsou na klinice nabízeny kosmetické ošetření spolu s laserovými zákroky. Díky velkému zájmu klientů se nabídka kliniky od roku 2011 rozšířila o zákroky plastické chirurgie.

Lékaři v EFFECT CLINIC pod vedením MUDr. Ivana Justana, PhD nabízejí celou řadu nejžádanějších zákroků plastické chirurgie.

Ošetřující personál má nejenom mnohaletou praxi v oboru plastické chirurgie, ale také v dermatologii a kosmetologii, kde nabízí vysokou míru odbornosti. Mezi nejčastější zákroky patří injekční výplně, mezoterapie nebo odstranění nadměrného pocení.

EFFECT CLINIC disponuje nejmodernějšími laserovými technologiemi a vybavením. Mezi nejvíce používaný je ověřený frakční CO2 laser DREAM PULSE III s elektronickým ovládáním, který během prováděných estetických zákroků pro klientyposkytuje maximální bezpečnost. Soft laser OPTANT 30 Plus svysokou terapeutickou a kosmetickou účinností laserového záření a nízké intenzity je také součástí vybavení na EFFECT CLINIC.

OxyGeneo+ se používá především pro odstranění jemných vrásek, na dehydratovanou a unavenou pokožku bez jasu a na zesvětlení hyperpigmentací.

Pomocí Radiofrekvence se rovnoměrně prohřívají vrstvy pokožky. Toto ošetření je vhodné pro oblasti povadlé kůže na tváři, podbradku či krku,

Výsledkem použití diamantové mikrodermabraze Dream a Peel je hladší, svěží, jednotnější pleť, povrchové pigmentové skvrny a póry se výrazně zjemňují.

V neposlední řadě je na klinice EFFECT CLINIC k dispozici Elektrický epilátor EPI 2000 ZW Epilátor EPI 2000 ZW, který je určen především na kosmetické odstranění nežádoucích chloupků a drobných kožních a cévních defektů.

Během osobní konzultace se zájemce o estetický nebo chirurgickýzákrok dozví veškeré potřebné informace a případně si rovnou dohodne termín zákroku.

Ordinační hodiny:

Pondělí - Pátek 8:00 - 14:30h po domluvě je možná návštěva i mimo ordinační hodiny

Citlivý a individuální přístup je naší prioritou.

Těšíme se na vaší návštěvu

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.