MUDr. Zdeněk Dvořák Ph.D.

MUDr. Zdeněk Dvořák Ph.D.

(10 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Berkova 34, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Zdeněk Dvořák Ph.D.
MUDr. Zdeněk Dvořák Ph.D.
(10 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Zdeněk Dvořák Ph.D.
Dosažené vzdělávní:

Lékař v roce 2001 úspěšně absolvoval studium na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Praxe:

Záhy po promocích, v roce 2001, nastoupil do základní vojenské služby jako lékař pro posádkovou ošetřovnu v Bučovicích, kde zůstal do roku 2002.

Od roku 2002 až do dnešní doby pracuje jako sekundární lékař na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně.

Pedagogická činnost:

Od roku 2007 působí také jako odborný asistent na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Postgraduální studium:

Lékař v roce 2010 úspěšně dokončil postgraduální studium věnované chirurgii. Jeho téma disertační práce bylo zaměřeno na pacienty s rozštěpem patra a jejich funkční vývoj obličeje.

Kurzy a odborné stáže:

MUDr. Zdeněk Dvořák, Ph. D. se v roce 2003 zúčastnil stáže na II. interní klinice ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Mezi lety 2003 a 2005 působil na zdejší I. chirurgické klinice. O čtyři roky později, v roce 2009, absolvoval studijní pobyt v Centru popáleninové a rekonstrukční chirurgie ve Fakultní nemocnici Brno a také na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. V roce 2010 působil na oddělení ortognátní chirurgie ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.

Absolvoval také řadu kurzů zaměřených například na plastickou chirurgii, chirurgické postupy, lékařskou první pomoc nebo skeletální ortodontické vady.

Zahraniční studijní pobyty:

Lékař během své praxe působil na řadě zahraničních pracovištích, jako je třeba Rozštěpové centrum ve FNsP Ružinov v Bratislavě, University of Minnesota and VA Medical Center v Minneapolis nebo American Hospitál v Istanbulu.

Granty:

MUDr. Zdeněk Dvořák spolupracoval mezi lety 2005 a 2009 na projektu, který se zabýval cévními křečemi (vasospasmus).

Specializace:

Lékař se specializuje především na oblast mikrochirurgie, replantace, chirurgie ruky, obličejové chirurgie, také ortognátní chirurgie, vrozených vývojových vad, rozštěpových vad nebo estetické chirurgie.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (10)

4.9
10 Recenzí · 100 % doporučuje
Zvětšení prsou

K panu doktorovi jsem šla na plastiku prsou, která dopadla skvěle! Prsa jsou přesně tak, jaká byla moje představa, dokonce ještě lepší. Personál kliniky je moc milý, sestřičky jsou ochotné a trpělivé. Myslím, že v určité době po operaci jsem byla tro...Číst dál

Abdominoplastika

Hodně spokojená s abdominoplastikou

Operace břicha, Brno, MUDr. Zdeněk Dvořák

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (3)

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.