MUDr. Alžběta Voráčková

MUDr. Alžběta Voráčková

(5 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 17, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Alžběta Voráčková
MUDr. Alžběta Voráčková
(5 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Alžběta Voráčková působí od února 2023 v Esthé Laser Clinic sídlící v centru Prahy na adrese Na Příkopě 17. V Esthé Laser Clinic se věnuje zejména zákrokům korektivní dermatologie a také provádí některá laserová ošetření. 

Můžete se k ní objednat na aplikaci botulotoxinu pro zjemnění mimických vrásek, ale také na aplikaci kožních výplní jak pro vyhlazení vrásek, tak pro zvětšení či korekci tvaru rtů. Stav Vaší pleti Vám pomůže zlepšit injekční aplikací mezoterapeutického roztoku, který dodává do pleti kyselinu hyaluronovou zodpovědnou za hydrataci a stimuluje tvorbu kolagenu, nebo laserovou terapií, tzv. laserovou rejuvenací, která stimuluje novotvorbu kolagenu účinkem světla.  

Z laserových ošetření se paní doktorka věnuje zejména odstranění rozšířených žilek (Esthé Laser Clinic pro tento zákrok používá americký Candela V-beam laser) a odstranění kožních výrůstků. Ať už Vás trápí drobné fibromky, nebo větší znaménka, Erbiový laser si poradí s oběma. Na klinice MUDr. Voráčková také provádí chirurgické odstranění znamének s následným zasláním odebraného vzorku na histologické vyšetření. Stejně tak se k paní doktorce můžete objednat na laserové odstranění nechtěného tetování nebo na odstranění pigmentových skvrn

Klienti na paní doktorce pozitivně hodnotí zejména její přátelské vystupování, pečlivost při provádění zákroků a ochotu vše dopodrobna vysvětlit včetně domácí péče či možných komplikací.  

Paní doktorka je absolventkou 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy oboru Všeobecného lékařství a má atestaci v oboru ORL. Kromě Esthé Laser Clinic působí také v nemocnici Na Homolce pod vedením MUDr. Petra Jiráka, se kterým se potkává také v rámci svého působení v Esthé.  

Vzdělání a praxe:

MUDr. Alžběta Voráčková vystudovala na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor všeobecného lékařství. Po úspěšném složení promoce v roce 2017 započala svoji praxi na ORL oddělení v Pardubicích a v Ústí nad Orlicí. Od roku 2020 do dnešního dne působí na ORL oddělení v Nemocnici Na Homolce v Praze.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Recenze (5)

5.0
5 Recenzí · 100 % doporučuje
Odstranění kožních výrůstků

Osetreni bylo profesionalni, bezbolestne a rychle. Pano doktorka byla velmi prijemna.

Odstranění znamének

Empatická a milá paní doktorka. Zákrok proběhl rychle, vše se dobře zahojilo. Zodpověděla trpělivě všechny dotazy. Maximální spokojenost.

Velmi milá s vstřícná paní doktorka,vše dopředu podrobně vysvětlila,zákrok proběhl bez problémů a s výsledkem jsem spokojena.Určitě služeb paní doktorky využiji i nadále.

Milá paní doktorka s příjemným chováním, ale hlavně velmi pečlivá a šikovná. Zákrok dopadl velmi dobře a krásně a rychle se to zahojilo bez viditelné jizvičky.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.