MUDr. Pavel Coufal

MUDr. Pavel Coufal

Žádné recenze
Ohodnotit
Jakubská 156/2, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Pavel Coufal
MUDr. Pavel Coufal
Žádné recenze

Informace

MUDr. Pavel Coufal je plastický chirurg specializující se na veškeré estetické chirurgické zákroky na známé klinice plastické chirurgie a estetické medicíny Perfect Clinic v Brně a v Praze.

MUDr. Pavel Coufal absolvoval na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde také v roce 2015 v oboru plastické chirurgie úspěšně odpromoval. Po ukončení lékařské fakulty se nadále ustavičně vzdělává na odborných kurzech, seminářích a tuzemských i zahraničních workshopech. MUDr. Pavel Coufal je člen České společnosti chirurgie ruky, České společnosti plastické chirurgie, je držitelem platné licence udělené českou lékařskou komorou k výkonu soukromé praxe a lektora v oboru plastické chirurgie.

Svoji lékařskou praxi MUDr. Pavel Coufal započal ve Fakultní nemocnici v Brně na rekonstrukčním a popáleninovém oddělení. Od roku 2023 je součástí týmu plastických chirurgů na klinice Perfect Clinic v Brně a v Praze. MUDr. Pavel Coufal vykonává veškeré operace estetické medicíny a plastické chirurgie včetně mini-invazivních zákroků. Mezi nejvíce vyhledávané ošetření estetické medicíny patří injekční výplně, aplikace botoxu a kyseliny hyaluronové.

V oboru plastické chirurgie se MUDr. Pavel Coufal zaměřuje na velmi populární zákroky zvětšení, modelace nebo zmenšení prsou, abdominoplastiku a chirurgické zákroky obličeje, jako je operace horních či dolních víček.

MUDr. Pavel Coufal se aktuálně konkrétně specializuje a zaměřuje na estetickou medicínu.

Perfect Clinic patří mezi nejlepší špičkové vybavené kliniky plastické chirurgie a estetické medicíny v České republice. Pobočky kliniky se nacházejí v Praze, Brně a Liberci a ve všech zařízení je pro klienty k dispozici široký výběr estetických zákroků, které provádějí pouze a jedině vysoce kvalifikovaní a vyškolení lékaři. Hlavními plastickými chirurgy v MUDr. Romana Kufy a MUDr. Zdeňka Prose, díky kterým vznikl mimořádný tým špičkových lékařů. Na klinice Perfect Clinic byl založen Nadační fond Perfect Clinic For Seniors, který se zajímá o kvalitu a podporu života seniorů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.