MUDr. Radoslav Hrivnák

MUDr. Radoslav Hrivnák

Žádné recenze
Ohodnotit
Náměstí Svobody 15, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Radoslav Hrivnák
MUDr. Radoslav Hrivnák
Žádné recenze

Informace

MUDr. Radoslav Hrivnák je chirurg a specialista na laserové liposukce a další techniky týkající se odstranění nežádoucího tuku. Aktuálně působí na brněnské pobočce Kliniky YES VISAGE. Jedná se o jednu z největších a zároveň nejznámějších klinik estetiké medicíny a plastické chirurgie v České republice a na Slovensku.

MUDr. Radoslav Hrivnák vystudoval na Masarykově Univerzitě v Brně obor všeobecné lékařství a na stejné univerzitě poté v roce 2006 v oboru všeobecné chirurgie úspěšně odpromoval. Ihned po studiu započal svoji praxi jako chirurg ve Fakultní nemocnici v Brně na oddělení Chirurgické kliniky kde se posléze dopracoval na pozici vedoucího lékaře. MUDr. Radoslav Hrivnák je držitelem diplomu celoživotního vzdělání udělém Českou lékařskou komorou a platné licence k výkonu soukromé praxe pro výkon vedoucího lékaře a primáře v oboru chirurgie taktéž udělené Českou lékařskou komorou.

MUDr. Radoslav Hrivnák se pravidelně účastní specializovaných školení a kongresů. Je autorem několika odborných textů například O benigním nádoru jater - indikace chirurgické léčby, Erektilní dysfunkce u pacientů po resekcích rekta po karcinom a Erektivní dysfunkce u pacientů s kolorektálním karcinomem.

Aktuálně pracuje na Klinice YES Visage v Brně kde se specializuje na laserové liposukce LipoLife 3G, SlimLipo a další moderní techniky odstranění přebytku tuku. Tato ošetření jsou vhodná a velmi vyhledávaná na vylepšení všech částí těla. SLimLipo je vhodná na odstranění přebytečného tuku na břiše, bocích, zevních a vnitřních stehnech, ale i na dvojitou bradu nebo na přebytečný tuk na zádech jak u žen tak i z mužů. Zásadou MUDr. Radoslava Hrivnáka je individuální přístup, zdraví a hlavně spokojenost každého klienta.

Klinika YES VISAGE je klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v Čechách a na Slovensku. Její pobočky se nacházejí v Praze na Vinohradech a Jinonicích, v Brně, Ostravě a Bratislavě. Veškeré zákroky jsou prováděny vysoce vyškolenými lékaři a specialisty, kteří pracují s nejmodernějším vybavením.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kliniky

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.