MUDr. Issam Al Awa

(124 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Krakovská 581/8, Praha, Praha (kraj)
IČP nebo IČO 08731276
Evidenční číslo v ČLK 1137261168
MUDr. Issam Al Awa
(124 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Issam Al Awa je zkušeným plastickým chirurgem s bohatou praxí. Po vystudování vysoké školy v Damašku, Sýrii, se přestěhoval do České republiky, kde pokračoval svá studia na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Pak doktor Al Awa získal své praktické zkušenosti v mnoha klinikách a nemocnicích, mezi které patří například Klinika plastické chirurgie v nemocnici na Bulovce, Klinika plastické a estetické chirurgie v Brně nebo Čelistní a obličejová chirurgie Ústřední vojenské Nemocnice. Absolvoval též četné české a zahraniční stáže. V Česku to bylo například na Klinice plastické a estetické chirurgie 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. V zahraničí se vzdělával v rámcí významných stáží, praxí a workshopů v Bratislavě, Aténách, Vídni, Pallomaru či Leidenu.

MUDr. Al Awa je členem České, Řecké a Syrské lékařské komory a České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastická chirurgie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Specializace: MUDr. Al Awa má kompletní certifikaci pro aplikaci výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové i pro využití radiofrekvenčních a moderních laserových metod, jichž se využívá například k liftingu obličeje. Provádí zákroky, které jsou v ČR unikátní, například šetrnou laserovou liposukci SlimLipo. K jeho dalším specializacím patří modelace a augmentace prsou, abdominoplastika, zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling) či gynekomastie.

Plastičtí chirurgové Isaam Al Awa a Martin Molitor se rozhodli udělat významný krok ve své kariéře a založili kliniku Art Ethic, která těsně propojuje chirurgickou praxi s uměleckým přístupem a tradičními etickými principy medicíny.

Klinika Art Ethic poskytuje služby ženám i mužům, kteří chtějí vypadat lépe a mladistvěji, zvýšit si sebevědomí a podtrhnout svoji osobnost. Tým kliniky pokrývá kompletní pole plastické, rekonstrukční i estetické chirurgie. Zajišťují se zde veškeré operace prsou, břicha i obličeje a samozřejmě liposukce.

Název kliniky tvoří dva pojmy vyjadřující základní principy plastické chirurgie – umění léčit a tvořit krásu. Doplňuje je závazek věrnosti etickým zásadám medicíny.

Možnost videokonzultace:

  • Ano

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ano

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (124)

5.0
124 Recenzí · 100 % doporučuje
Abdominoplastika

Pro zákrok jsem se rozhodla pro velký převis po třech císařích.Na klinice jsou všichni velice milí a profesionální. Ikdyž je ještě velice brzy už teť musím říct že pan doktor Issam Al Awa má šikovné ruce a je velice příjemný a chápavý.Všem bych chtěl...Číst dál

Kompletní příběh (Abdominoplastika):
Abdomioplastika Issam Al Awa

Od první návštěvy až po finální kontrolu vše proběhlo na výbornou a z výsledku jsem nadšená. Vložila jsem na stránky estheticon.cz i příběh, kde jsem vše detailně rozepsala.

Kompletní příběh (Abdominoplastika):
Dokonalá abdominoplastika, MUDr. Issam Al Awa

Rozhodla jsem sem pro zákrok kvůli kvalitnějšímu a pohodlnějšímu životu. Pan doktor Al Awa mi k tomu pomohl. Jsem moc vděčná a děkuji Vám.

MUDr. Issam Al Awa · 15. 9. 2022

Dobrý den Terezo, moc si vážím vaší zpětné vazby. Děkuji a přeji, ať se Vám daří a ať jste i nadále spokojená a šťastná. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa

Kompletní příběh (Abdominoplastika):
Abdominoplastika a změna života
Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (42)

Plné trojky prsa

Chtěla jsem plné trojky. Pan doktor mi řekl, že 250ml bude stačit a měl pravdu. Mám poměrně malý hrudník a tak i 250ml vyadá jako bych měla opravdu velká prsa. Ze začátku se mi prsa zdála hrozně vysoko, ale postupně se to hezky posunuje a odpuchá....

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (97)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (108)

Pólandův syndrom u muže
Odpověď odborníka · 7. 2. 2022
Dobrý den; pokud se jedná o vrozenou vadu, tak bych doporučil, abyste se dostavili k zhodnocení na konzultaci, eventuálně pak dostanete doporučení. ArtEthicClinic MUDr AL AWA
Jakou liposukci si mám vybrat?
Odpověď odborníka · 10. 1. 2022
Liposukce je jen jedna dále jsou pomocné metody k zlepšení kvalitu kůže nebo k urychlení času procesu odbourávání tuku pri operaci , Otazka je k čemu jste indikovana ? Doporučuji konzultace osobni k zhodnoceni i doporučeni 🙏
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Kliniky

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.