MUDr. Hana Skeřilová

MUDr. Hana Skeřilová

(14 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
K Sopce 30, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Hana Skeřilová
MUDr. Hana Skeřilová
(14 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Hana Skeřilová je certifikovaným odborníkem a chirurgem s atestací z plastické a všeobecné chirurgie. Tato zkušená lékařka je členkou Společnosti plastické chirurgie a také Společnosti estetické chirurgie. Provádí širokou škálu zákroků z oblasti dermatologie a estetické medicíny, a to například injekční dermální výplně kyselinou hyaluronovou, aplikace botulotoxinu, kolagenu, laserové zákroky, niťové liftingy nebo transplantace mikrotuku a makrotuku.

MUDr. Hana Skeřilová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, na které promovala v roce 1995. Působila na chirurgické klinice Fakultní nemocnice Ostrava-Poruba. Pracovala také na pozici vedoucího lékaře Laserového centra Ústavu lékařské kosmetiky v Ostravě-Hrabůvce nebo také na zlínské klinice estetické medicíny či oddělení plastické chirurgie Nemocnice Hranice.

Během své kariéry měla možnost pracovat po boku nejlepších chirurgů u nás a získat tak bohaté dovednosti a zkušenosti, které nyní využívá na soukromých klinikách. Klienti oceňují její profesionální, přátelský a empatický přístup.

Paní doktorka se pravidelně účastní sympozií a odborných workshopů. Absolvovala také řadu stáží z oboru plastické chirurgie nejen u nás, ale i v zahraničí. Je pravidelně zvána na setkání estetické medicíny a dermatologie díky svému estetickému cítění. Zúčastnila se například mezinárodních workshopů pro aplikaci dermatologických výplní, workshopů niťového liftingu nebo mezinárodního laserového kongresu v Salisbury (Velká Británie).

Aktuálně MUDr. Hana Skeřilová působí na Klinice YES VISAGE na pozici plastického chirurga.

Klinika YES VISAGE je největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie u nás a na Slovensku, má celkem pět poboček. Nabízí zákroky v oblasti plastické chirurgie, dermatologie, estetické, laserové a preventivní medicíny.

Svým klientům nabízí individuální a diskrétní přístup, komplexní řešení s důrazem na bezpečnost a nadstandardní péči. Moderní ubytovací zařízení poskytuje svým klientům klidné a komfortní prostředí.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Operace intimních partií

Recenze (14)

5.0
14 Recenzí · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Za mě dobrá zkušenost s paní doktorkou. Podstoupila jsem výplň rtů a výsledek je velice pěkný a hlavně rty působí přirozeně.

Paní doktorka je velice šikovná a zákrok vykonala s citem a hlavně s krásným výsledkem. Taky sestřička byla velice hodná. Péče byla skvělá a na kliniku se budu ráda vracet.

MUDr. Hana Skeřilová
MUDr. Hana Skeřilová · 14. 6. 2022

Dobrý den, moc Vám děkuji za skvělé hodnocení mé práce, vážím si toho a těším se, až mě opět navštívíte. Budeme se Vám věnovat s největší péčí. Přeji hezký den. Hana Skeřilová

Operace horních víček

Paní doktorka mi dělala operaci horních víček. S výsledkem jsem spokojená a taky s přístupem paní doktorky. Po asi čtyřech dnech jsem to měla docela zahojený a ty otoky taky zmizely.

Skvělá doktorka, velice zkušená a hlavně výsledek splnil má očekávání.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.