MUDr. Ivana Plecháčová (Bäumeltová)

MUDr. Ivana Plecháčová (Bäumeltová)

Žádné recenze
Ohodnotit
Nedvědovo nám. 3, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Ivana Plecháčová (Bäumeltová)
MUDr. Ivana Plecháčová (Bäumeltová)
Žádné recenze

Informace

MUDr. Ivana Bäumeltová Plecháčová získala svůj titul v roce 2002 na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Po studiu, v témž roce, nastoupila na kožní kliniku Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Tam se v rámci postgraduálního studia věnovala a blíže zkoumala problémy akné. V roce 2005 úspěšně složila 1. stupeň atestace z oboru dermatovenerologie. Má na kontě několik certifikátů, a to k aplikaci výplňových materiálů, botulotoxinu, dále k provádění chemického peelingu i mesoterapie, a k práci s laserovými přístroji. Aktivně se věnuje školící, přednáškové i publikační činnosti v odborné literatuře. Je spoluřešitelkou řady klinických studií a často se účastní domácích a zahraničních kongersů či seminářů. Je členkou České lékařské komory.

V současné době je vedoucí lékařkou centra preventivní a estetické dermatologie LaserMed. Zde se soustředí zejména na obecnou dermatologii pro děti i dospělé, dále na vyšetření pigmentových znamének, sluneční alergii, cévní dermatologii a laserové odstranění lézí. Mezi nejčastěji prováděné zákroky se řadí například korekce jizev, odstranění vrásek, kožních výrůstků a znamének, také laserová epilace nebo prevence vzniku kožních nádorů pomocí dermatoskopu. MUDr. Bäumeltová Plecháčová se od roku 2002 stále věnuje klinice VFN v Praze, kde na částečný úvazek působí na lůžkovém oddělení jako ambulantní specialista v oblasti hojení ran. Také byla od roku 2003 do roku 2009 součástí týmu kožních lékařů pražské MLC - Medical Laser Centre.

Dermatologické centrum LaserMed je nestátní zdravotnické zařízení, které se nachází v Praze 4. Pracoviště klientům nabízí nejmodernější špičkové vybavení, zejména co se týká laserů a digitálního dermatoskopu. Nezbytnou součástí centra LaserMed je i početný specializovaný tým odborníků s dlouhodobou praxí v oboru. Výjimkou není ani útulné prostředí v klidné lokalitě Prahy Podolí nebo bezplatné připojení k WiFi. Klinika se nachází v blízkosti tramvajové i autobusové zastávky, další možností je také parkování přímo před centrem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (17)

Který laser je nejrazantnější?
Odpověď odborníka · 31. 1. 2008
Dobrý den, v našem centru provádíme klasický resurfacing odpařovacím CO2 laserem, jedná se o nejrazantnější typ těchto zákroků, prováděný v celkové anestezii. Více na a eventuelně při konzultaci. S pozdravem za MLC MUDr.Ivana Bäumeltová
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Je UltraContour řešením?

Je UltraContour řešením?

UltraContour™ firmy MedixSysteme je první patentovaný systém duální ultrazvukové technologie s přidanou technologií multisekvenčních ultrazvukových...
10. 11. 2021
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.