Plastika víček

Plastika víček

(8 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Bělidle 910/20, Praha, Praha (kraj)
Plastika víček
Plastika víček
(8 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Plastika víček vznikla jako alternativa k pracovištím poskytujícím široké spektrum služeb plastické chirurgie. Naše pracoviště se specializuje výhradně na plastiku očních víček.

Díky spolupráci s MUDr. Martinem Ouzkým jsme využili jeho zaměření na plastickou chirurgii obličeje a cíleně se věnujeme výhradně problematice estetických výkonů v krajině očních víček a očního okolí. Jde o plastiky horních i dolních očních víček, včetně redukce periokulárního tuku (tukových váčků, xantelazmat).

Pacienti k nám přícházejí nejen pro estetické obtíže jakými jsou prolaps, či ptoza obočí, ale přivádějí je i doprovodné symptomy, mezi které nejčastěji patří únavnost očí, zhoršení zrakové vady, poruchy vizu, šilhání, poruchy slzné žlázy či zhoršení tzv. suchého oka.

Při samotném chirurgickém zákroku neprovádíme pouze odstranění nadbytečné kůže, ale plastiku víček doplňujeme i o redukci tukových prolapsů. Naše zákroky jsou prováděny ambulantně, v lokální anestezii a po dohodě v analgosedaci.

Samotný efekt plastiky očních víček (event. s redukcí tukových váčků) je viditelný již po 1 týdnu od operace a definitivní pak po 6 měsících (po vyblednutí jizviček).

Provedení operace vždy předchází individuální konzultace s lékařem, pro posouzení indikace a doporučení nejvhodnějšího řešení. Vstupní konzultace, stejně tak i pooperační kontrola, jsou započtené do ceny výkonu.

Domluvení konkrétního termínu konzultace je možné po předchozí telefonické či písemné domluvě.

Klientům nabízíme ošetření v komfortních diskrétních prostorách v širším centru Prahy, na pražském Smíchově, s velmi dobrou dopravní dostupností.

Představení lékaře

MUDr. Ing. Martin Ouzký aktuálně pracuje jako plastický chirurg ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady - 3. lékařská fakulta UK v Praze, Klinika plastické chirurgie.

Je absolventem 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze a má též absolvované i vysokoškolské vzdělání s titulem Ing. Od roku 2013 se věnuje mikrochirurgii, rekonstrukční chirurgii a chirurgii ruky.

absolvované stáže v rámci neurochirurgického a chirurgického kmene (jako člen týmu Neurochirurgické kliniky FNKV a též I. chirurgické kliniky VNKV v Praze). Aktuálně je účasten předatestační přípravy v oboru plastické chirurgie.

MUDr. Ouzký působí na 3. lékařské fakultě UK v Praze, kde vzdělává studenty medicíny. Na 1. lékařské fakultě UK působil již během studia jako odborný asistent.

Kontinuálně se dále vzdělává v oboru plastické a estetické chirurgie, stejně tak i chirurgie ruky. Úspěšně absolvoval mnohé domácí i zahraniční odborné stáže a kurzy, mimo jiné je absolventem FESSH Academy 2020 pořádanou University of Zürich, pod odborných vedením prof. Maurizia Calcagniho.

MUDr. Ouzký je též autorem a spoluautorem několika odborných publikací.

Dohovoří se několika světovými jazyky (anglicky, francouzsky, italsky a německy).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • Deutsch
  • English
  • Français
  • Italiano

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

  • Ano

Recenze (8)

5.0
8 Recenzí · 100 % doporučuje
Operace horních víček

V listopadu jsem u MUDr. Ouzkého podstoupila operaci horních očních víček. Přístup pana doktora i ostatního personálu je nadstandartní. Během operace ani později jsem necítila žádnou bolest, rána se krásně zahojila a hned po vyndání stehů byl vidět o...Číst dál

Jsem naprosto spokojená, velice milý a proklientský přístup, šikovný, starostlivý a milý pan doktor. Ráda doporučuji!

Plastika víček
Plastika víček · 3. 1. 2023

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za celý tým VenArt.

S pozdravem VenArt.cz

Operace očních víček

O operaci víček jsem roky občas zauvažovala, z obavy ze zákroku ale dále neřešila. Koncem ledna jsem musela prodělat plastiku v obličeji ze zdravotních důvodů, kterou provedl MUDr. M. Ouzký. Precizní chirurgická práce, propacientský přístup (lékař...Číst dál

Kompletní příběh (Operace horních víček):
Operace horních víček a plastika na čele
Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Sklerotizace dolní končetiny
Odpověď odborníka · 9. 12. 2021
Dobrý den, doporučuji vyšetření na jiném pracovišti a vyžádání si druhého názoru. Ošetření nemusí být trvalé, nemusí se povést a naopak může vyvolat hlubokou žilní trombózu. Radek Vysohlid

Spolupracuje s

MUDr. Radek Vyšohlíd

MUDr. Radek Vyšohlíd

MUDr. Ing. Martin Ouzký

MUDr. Ing. Martin Ouzký

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.