Nemocnice - Chirurgické oddělení Pardubice

Nemocnice - Chirurgické oddělení Pardubice

Žádné recenze
Ohodnotit
Kyjevská 44, Pardubice, Pardubický kraj
Nemocnice - Chirurgické oddělení Pardubice
Nemocnice - Chirurgické oddělení Pardubice
Žádné recenze

Informace

Nemocnici Pardubice najdete v samém centru Pardubic v Kyjevské ulici. Pokud se rozhodnete pro dopravu vlastním vozem, parkovat můžete přímo v areálu. Pohodlnš se k nám dostanete i MHD. Na zastávky Nemocnice a K Nemocnici jezdí hned několik autobusových linek. Na vlakovou zastávku Pardubice-Pardubičky je to také jen několik minut pěšky.

Vítejte na profilu Chirurgického oddělení Nemocnice Pardubice, které patří k nejstarším oddělením a má zde velkou tradici. Vedle všeobecné chirurgie se specializuje na hrudní a abdominální chirurgii i na endokrinochirurgii.

Věnujeme se všeobecné a hrudní chirurgii, onkochirurgii i koloproktochirurgii. Preferujeme miniinvazivní laparoskopické a toraskopické metody před klasickými. Operujeme nádory horního zažívacího traktu, ošetřujeme také pacienty s onemocněním prsní žlázy, dutiny hrudní, kůže apod.

Léčíme také onemocnění prsu, všechny druhy kýl, onemocnění měkkých tkání, resekci střev atd.

Laparoskopicky řešíme například operaci žlučníku, odstranění slepého střeva, plastiku kýly apod.

Primářem oddělení je MUDr. Lukáš Sákra, Ph.D.. Jako jeho zástuce pracuje MUDr. Jan Flašar a vrchní sestrou je Bc. Blanka Hošková. 

Lůžková část má kapacitu 40 lůžek.Důležitou součástí chirurgického pracoviště je i ambulance, která funguje nepřetržitě.

Chirurgické oddělení vzniklo v pardubické nemocnici už v roce 1903, kdy tehdejší starosta města Jan Markalous otevřel novou nemocnici. Chirurgie byla umístěná v jedné z šesti samostatných budov. První nemocnice tu totiž stála už v polovině 16. století.

Zakládáme si na neustálém vzdělávání našich lékařů i zdravotních sester. Postgraduální výchova je u nás samozřejmostí. Spousta odborníků z našich řad se navíc pravidelně věnuje výzkumné činnosti, pravidelně přednáší na konferencích, kongresech a dalších akcích a také publikuje v odborných médiích. Sami také pořádáme lékařské workshopy a konference v Pardubicích a okolí.

Je možné využít ubytování na některém z našich nadstandardních pokojů s moderním vybavením a Wifi připojením.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Skutečné příběhy (1)

Redukční mammoplastika

V březnu 2012 jsem absolvovala pro diagn.hypertrofie prsů redukční mammoplastiku na odd. plastické chrirurgie. Operaci prováděl a až do vyléčení se o mne staral MUDr. Janeček se svým kolektivem ,t.j. i MUDr. Hošek a obě sestřičky. Všem jim ještě...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky