MUDr. Václav Žižlavský

MUDr. Václav Žižlavský

Žádné recenze
Ohodnotit
Vídeňská 1021/6, Brno, Jihomoravský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Václav Žižlavský
MUDr. Václav Žižlavský
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Václav Žižlavský je specialista cévní chirurgie na známé klinice Centrum žilní chirurgie VASCUMED v Brně. Narodil se v Třebíči v roce 1986.

MUDr. Václav Žižlavský vystudoval obor všeobecného lékařství na Masarykově univerzitě v Brně. V roce 2012 pan doktor MUDr. Václav Žižlavský úspěšně odpromoval a ihned po dokončení studia začal pracovat na II. chirurgické klinice ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně, na univerzitním pracovišti specializujícím se na cévní chirurgii i chirugii křečových žil. Kde působí dosud. Pan doktor si je velmi dobře vědom rychlého pokroku a modernizace v medicíně, a proto se i nadále aktivně vzdělává a účastní jak tuzemských, tak i zahraničních seminářů, workshopů a různých kongresů v oblasti estetické medicíny a cévní chirurgie.

MUDr. Václav Žižlavský je členem České lékařské komory, České společnosti kardiovaskulární chirurgie (ČSKVCH), European Society for Vascular Surgery (ESVS) a nově je také aktivním členem České společnosti pro cévní přístupy.

Aktuálně MUDr. Václav Žižlavský pracuje jako zkušený žilní chirurg a specialista na VASCUMED Centru žilní chirurgie v Brně, kde se mimo jiné specializuje na odstranění varixů dolních končetin pomocí radiofrekvence (RFA) a laserem (EVLA). Vyšetření a léčba již viditelných křečových žil je velice důležitá, protože při jejím zanedbání může dojít ke vzniku trombů, bércových vředů nebo poškození lymfatického systému. Klinika VASCUMED si zakládá na individuálním přístupu pro každého klienta. Nabízí maximální flexibilitu a hlavně profesionální a přátelskou atmosféru. VASCUMED Centrum žilní chirurgie má pobočky v Praze a v Brně, kde je vám celý tým specialistů plně k dispozici a rádi vám pomohou s diagnostikou i léčbou křečových žil.

Centrum žilní chirurgie VASCUMED je klinika zaměřená na léčbu křečových žil pomocí nejmodernějších technik různými metodami. Pracoviště využívá nejmodernější a vysoce kvalitní technologie – diagnostické ultrazvuky firmy GE, německý laserové systémy Biolitec s nejúčinější vlnovou délkou 1940 nm, a také kožní laser italské firmy Quanta Systém. Samozřemostí je chladící systém Zimmer, který zajišťuje bezbolestné laserové ošetření i těch nejmenších žilek.

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.