Vasmedic

Vasmedic

Žádné recenze
Ohodnotit
Moulíkova 3286/1b, Praha, Praha (kraj)
Vasmedic
Vasmedic
Žádné recenze

Informace

Multioborová klinika Vasmedic se nachází v Praze 5 na Smíchově, jen dvě stanice tramvají od centra společenského dění Anděl. Pod jednou střechou zde naleznete 15 oborů, od fyzioterapie, ORL, neurologie přes kardiologii, sonografii, interní lékařství až po nutriční terapii. Nové obory se budou otevírat v letošním roce, již probíhá další fáze rozšiřování ambulancí i operačních sálů.

Vlajkovou lodí je oddělení žilní a cévní chirurgie, kterým se může Vasmedic bez falešné skromnosti pochlubit. Tým vysoce kvalifikovaných lékařů vede MUDr. Libor Dvořáček, renomovaný žilní a cévní chirurg, jehož prokazatelné výsledky si chválí stovky spokojených klientů. I další chirurgové - MUDr. Daniel Pilous, MUDr. Khaled El Samman, MUDr. Tomáš Briatka vynikají odbornou erudicí, mnohaletými zkušenosti v oboru a v neposlední řadě lidským přístupem.

Můžete se na nás obrátit při potížích cévního systému, a to jak žil, tak tepen. Zaměřujeme se zejména na cévní problémy dolních končetin. Nejčastěji k nám přichází klienti s varixy (křečovými žílami). Umíme odstranit varixy bez nutnosti celkové anestezie, bez hospitalizace a s výborným estetickým výsledkem. Využíváme metody flebektomie, ClariVein, EVLA, sklerotizaci. Nebojíme se ani reoperací v případě, že nejste spokojeni s výsledkem operace na jiné klinice.

Spektrum zákroků v oborech plastické chirurgie a estetické medicíny je na klinice Vasmedic široké. Kromě operací očních víček provádíme minifacelift, odstranění podbradku (lipolýzu), aplikaci botoxu, výplně kyselinou hyaluronovou. Veškeré metody laserového ošetření jsou na programu na denní bázi. Spolupracující lékaři Vasmedic MUDr. Miloš Ondruš, MUDr. Jan Štěpánek a MUDr. František Fornůsek jsou vám plně k dispozici.

Ve Vasmedic uplatňujeme progresivní, miniinvazivní techniky, používáme nejmodernější technologie, sledujeme nejnovější trendy. Individualizovaná péče, krátké objednací termíny, dostatek času na každého klienta - zkrátka v duchu našeho motta „Abyste byli rychle fit”. Moderní stylové prostředí kliniky s bezplatným parkováním v garážích budovy jsou příjemné bonusy navíc.

Neváhejte se objednat na konzultaci ještě dnes, těšíme se na vás!

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Zkušenost:

  • 2 roky

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English
  • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.