MUDr. Pavel Havránek

MUDr. Pavel Havránek

Žádné recenze
Ohodnotit
Riegrova 1802, Havířov, Moravskoslezský kraj
MUDr. Pavel Havránek
MUDr. Pavel Havránek
Žádné recenze

Informace

Křečové žíly (které se odborně nazývají varixy) vznikají z různých důvodů – často je příčinou genetika, stejně tak se však může jednat o důsledek nezdravého životního stylu. Klinika PRIMED Clinic se specializuje na moderní metody léčby tohoto zdravotního problému, a to ve všech stádiích onemocnění.

Moje jméno je Pavel Havránek a pracuji jako lékař již od roku 1983. Většinu své lékařské praxe mám spojenu s Fakultní nemocnicí v Ostravě, kde působím od roku 1994. Mou specializací je od počátku transplantační chirurgie, od roku 2016 zastávám post vedoucího lékaře Transplantačního centra ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Kromě oblasti transplantací se specializuji rovněž na cévní chirurgii, ve které jsem atestovaným odborníkem s mnohaletou praxí.

Mé působení na klinice estetické chirurgie PRIMED Clinic je spojeno právě s cévní chirurgií a léčbou křečových žil. Pokud Vás tyto obtíže také potkaly, neváhejte a objednejte se na nezávaznou konzultaci, na které Vám vysvětlím vše, co Vás bude zajímat a ukážu Vám možná řešení tohoto nepříjemného a nevzhledného problému.

Vystudoval jsem Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor Všeobecné lékařství. Následně jsem nastoupil na Chirurgickou kliniku Městské nemocnice Ostrova, v roce 1989 jsem pak začal působit na chirurgické klinice Městské nemocnice v Havířově.

Absolvoval jsem také celou řadu odborných seminářů a kurzů. Dalšímu vzdělávání se průběžně věnuji i v současnosti, abych mohl svým pacientům poskytnout jen ty nejmodernější a nejefektivnější metody léčby.

Mou specializací je cévní chirurgie a léčba křečových žil. Nabízím Vám možnost léčby křečových žil v lokální či celkové anestezii či oblíbenou metodu sklerotizace.

Hlavní pozornost věnuji vždy tomu, aby výsledek mé práce klientům přinesl spokojenost z dlouhodobého hlediska. K tomu je potřeba ke každému klientovi přistupovat individuálně a snažit se poradit i s tím, co dělat po samotném zákroku.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Obrázky (5)

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky