Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Pavel Havránek

Cévní chirurgie Havířov
 • 100% do 1 dne 12
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
  doporučení
  od kolegů

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Pavel Havránek a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doporučení kolegů

Profil - MUDr. Pavel Havránek - Cévní chirurgie Havířov

Motto:

Zvolte kvalitní práci primáře transplantačního centra Fakultní nemocnice v Ostravě.

Uvítání

Moje jméno je Pavel Havránek a pracuji jako lékař již od roku 1983. Většinu své lékařské praxe mám spojenu s Fakultní nemocnicí v Ostravě, kde působím od roku 1994. Mou specializací je od počátku transplantační chirurgie, od roku 2016 zastávám post vedoucího lékaře Transplantačního centra ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Kromě oblasti transplantací se specializuji rovněž na cévní chirurgii, ve které jsem atestovaným odborníkem s mnohaletou praxí.

Mé působení na klinice estetické chirurgie PRIMED Clinic je spojeno právě s cévní chirurgií a léčbou křečových žil. Pokud Vás tyto obtíže také potkaly, neváhejte a objednejte se na nezávaznou konzultaci, na které Vám vysvětlím vše, co Vás bude zajímat a ukážu Vám možná řešení tohoto nepříjemného a nevzhledného problému.

Vystudoval jsem Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor Všeobecné lékařství. Následně jsem nastoupil na Chirurgickou kliniku Městské nemocnice Ostrova, v roce 1989 jsem pak začal působit na chirurgické klinice Městské nemocnice v Havířově.

Absolvoval jsem také celou řadu odborných seminářů a kurzů. Dalšímu vzdělávání se průběžně věnuji i v současnosti, abych mohl svým pacientům poskytnout jen ty nejmodernější a nejefektivnější metody léčby.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Mou specializací je cévní chirurgie a léčba křečových žil. Nabízím Vám možnost léčby křečových žil v lokální či celkové anestezii či oblíbenou metodu sklerotizace.

Profesní filozofie

Hlavní pozornost věnuji vždy tomu, aby výsledek mé práce klientům přinesl spokojenost z dlouhodobého hlediska. K tomu je potřeba ke každému klientovi přistupovat individuálně a snažit se poradit i s tím, co dělat po samotném zákroku.

Více o lékaři

Křečové žíly (které se odborně nazývají varixy) vznikají z různých důvodů – často je příčinou genetika, stejně tak se však může jednat o důsledek nezdravého životního stylu. Klinika PRIMED Clinic se specializuje na moderní metody léčby tohoto zdravotního problému, a to ve všech stádiích onemocnění.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Léčba křečových žil (varixů) Cena za minioperaci... Od 14 000 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) Cena za jednu končetinu Od 2 000 Kč Do 5 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Cévní chirurgie Havířov
Adresa
Na Nábřeží 8B
PRIMED Clinic s.r.o.
736 01 Havířov
Česká republika

Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 17:00 
Úterý
08:00 - 17:00 
Středa
08:00 - 17:00 
Čtvrtek
08:00 - 17:00 
Pátek
08:00 - 17:00