MUDr. Pavel Havránek

MUDr. Pavel Havránek

Žádné recenze
Ohodnotit
Riegrova 1802, Havířov, Moravskoslezský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Pavel Havránek
MUDr. Pavel Havránek
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Křečové žíly (které se odborně nazývají varixy) vznikají z různých důvodů – často je příčinou genetika, stejně tak se však může jednat o důsledek nezdravého životního stylu. Klinika PRIMED Clinic se specializuje na moderní metody léčby tohoto zdravotního problému, a to ve všech stádiích onemocnění.

Moje jméno je Pavel Havránek a pracuji jako lékař již od roku 1983. Většinu své lékařské praxe mám spojenu s Fakultní nemocnicí v Ostravě, kde působím od roku 1994. Mou specializací je od počátku transplantační chirurgie, od roku 2016 zastávám post vedoucího lékaře Transplantačního centra ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Kromě oblasti transplantací se specializuji rovněž na cévní chirurgii, ve které jsem atestovaným odborníkem s mnohaletou praxí.

Mé působení na klinice estetické chirurgie PRIMED Clinic je spojeno právě s cévní chirurgií a léčbou křečových žil. Pokud Vás tyto obtíže také potkaly, neváhejte a objednejte se na nezávaznou konzultaci, na které Vám vysvětlím vše, co Vás bude zajímat a ukážu Vám možná řešení tohoto nepříjemného a nevzhledného problému.

Vystudoval jsem Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor Všeobecné lékařství. Následně jsem nastoupil na Chirurgickou kliniku Městské nemocnice Ostrova, v roce 1989 jsem pak začal působit na chirurgické klinice Městské nemocnice v Havířově.

Absolvoval jsem také celou řadu odborných seminářů a kurzů. Dalšímu vzdělávání se průběžně věnuji i v současnosti, abych mohl svým pacientům poskytnout jen ty nejmodernější a nejefektivnější metody léčby.

Mou specializací je cévní chirurgie a léčba křečových žil. Nabízím Vám možnost léčby křečových žil v lokální či celkové anestezii či oblíbenou metodu sklerotizace.

Hlavní pozornost věnuji vždy tomu, aby výsledek mé práce klientům přinesl spokojenost z dlouhodobého hlediska. K tomu je potřeba ke každému klientovi přistupovat individuálně a snažit se poradit i s tím, co dělat po samotném zákroku.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2001

První návštěva zdarma:

  • Ano

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky