Prsa po dvou dětech, implantáty a malinká jizvička

Nina123

Abych to zkrátila, o zvětšení prsou jsem nikdy dřív neuvažovala. Měla jsem ráda svoje malá prsa a nijak tím netrpěla. Nicméně po dvou dětech a kojení obou cca rok nezůstalo prakticky nic co by připomínalo aspon trochu ženské tvary.
Prvotním impulsem byla v podstatě 3D animace, kterou jsem si nechala ze srandy udělat a když jsem ji ukázala doma otázka zněla... kdy máš termín? Ne to je samo sranda, ale tak nějak bylo rozhodnuto a já začala shánět všechny možné informace a studovat fotky. Hodně jsem řešila velikost i implantát a jeho vlastnosti a nechtěla jsem, aby bylo vidět, že mám prsa "udělaná".

Jako svého doktora jsem si vybrala dr. Petra Hýžu, protože se mi líbily jeho výsledky a jsem z Moravy. A také proto, že pan doktor je mikrochirurg a pracuje precizně a po operacích prsou nepoužívá např drény, jejichž vyndání je nepříjemné. Takže jsem zavítala na Leticii na konzultaci a pan doktor, musím říct, je zlatý. Za tohle rozhodnutí jsem moc ráda.

Na konzultaci mi pan doktor doporučil anatomický implantát, nicméně já si přála ergonomický implantát od Motivy. Hodně jsem toho načetla a líbilyse mi jeho vlastnosti a přirozenost a hlavně to, že je vhodný pro sportovně založené ženy. Následně mě přesvědčilo osahání dvou kamarádek, kdy jedna Motiva druhá myslím Mentor a fakt nesrovnatelný rozdíl. Mentor tvrdý, implantát šel v prsu cítit, Motiva paráda. Takže jsme se dohodli s panem doktorem takto.

V den pálení čarodejnic jsem nastoupila na kliniku cca okolo poledne a na řadu jsem šla až okolo 18 hod večer, což bylo super, protože jsem se po probuzení z narkózy hezky dospala do rána.

Musím říct, že na klinice byli všichni moc super, včetně sestřiček a vesměs se vtipkovalo až než přišlo na věc. A ráno jsem dostala super snídani jako v hotelu a že jsem měla hlad!!! Bolesti jsem neměla téměř žádné, pouze to stažení v obvazu bezprostředně po operaci bylo nepříjemné... pocit jako když se nemůžete úplně nadechnout.

Moje zhodnocení po 5 měsících od augmentace:
- už při prvním pohledu do zrcadla ráno na převazu na klinice jsem věděla že ty kozy miluju
- jsem moc ráda za naprosto přirozený jak tvar, tak na omak jsou perfektní (dokonce můj muž říká, že kdyby nevěděl, tak nepozná, že nejsou moje)
- pan doktor mi implantáty vkládal nějakou speciální metodou se sáčkem, takže mám fakt mini jizvičku (viz foto) cca 3 cm - je skoro neviditelná
- s rychlou chůzí jsem začala 3 týdny po operaci
- běhat a ostatní sporty jsem přidávala po 2 měsících (ikdyž ze začátku jsem nosila na doporučení 2 podprsenky najednou)
- auto jsem řídila po 6 dnech od operace (automat)
- už druhý den jsem byla schopna si např. uvařit, nicméně na první 4 dny po operaci jsem si zajistila hlídání dětí a opravdu se snažila odpočívat. Pracovala jsem trochu z domu.
- do kanceláře jsem se vrátila cca druhý týden po operaci
- nosila jsem pooperační podprsenky od Maam garments první fázi i druhou a obě nosím dodnes. Jedničku na sport a dvojku normálně pod trička. Doporučil mi je pan doktor a musím pochválit.

Dnes už ani nevím, že jsem na nějaké operaci byla, už jsou prostě moje. Léto jsem si užila už s plnými plavkami a je to fakt příjemný pocit. Tímto chci moc poděkovat panu doktorovi i celému týmu na klinice a dávám 100% Motivě! Takže maminy, jestli váháte a nevíte, tak není o čem :)

Zobrazit příspěvky10 Skrýt příspěvky10
Bettyna

Prsa máte luxusní. Opravdu pecka☺

Zobrazit odpověď
Nina123

Dekuji moc 😉

Lucie

a jakou máte velkost implantátu? O kolik se prsa zvětšovaly?

Zobrazit odpovědi 3
Nina123

Mám Motiva Ergonomix 360 ml, Mini profil. Velikost podprsenky C až D jak která a původně jsem měla A až B ...

Reakce na Nina123
Blanka

Dobry den, mohu se zeptat jaká byla cena?

Reakce na Blanka
Motiva implantáty

Blanko ceník kliniky je uveden na webu www.leticia.czKrásný den

Viwwiens

Vloženy pod sval?

Zobrazit odpověď
Nina123

Ano pod svalem.

sarvyko

Dobrý den. Prsa máte krásná! Můžu vědět, z kama máte tu šedou podprsenku? Ta je naprosto senzační! A jak dlouho po zákroku jste ji začala nosit. Děkuji a at se daří 😉

Zobrazit odpověď
Nina123

Dobrý den, jéé děkuju:) poprsenka je z Lindexu a nosila jsem běžné podprsenky všeho možného typu od 7. týdne po operaci. Na noc ještě pak kompresní Maam delší dobu, byla pohodlná, takže mi to nijak nevadilo.

Blanko, cena byla okolo 90 tis. chtěla…

Nina123

Blanko, cena byla okolo 90 tis. chtěla jsem "dražší" ergonomix implantáty a minimální jizvičku, za to je příplatek za vložení implantátu tím spešl sáčkem. Ale myslím, že ok, peněz vůbec nelituji. Dnes víc než půl roku po operaci si už nedovedu představit je nemít :))

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Blanka

Dekuji za odpoved. Prsa mas moc hezky :-D taky bych nelitovala ;-)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí