Nemocnice Na Homolce - Kožní oddělení

Nemocnice Na Homolce - Kožní oddělení

Žádné recenze
Ohodnotit
Roentgenova 37, Praha, Praha (kraj)
Nemocnice Na Homolce - Kožní oddělení
Nemocnice Na Homolce - Kožní oddělení
Žádné recenze

Informace

Dermatovenerologické oddělení Nemocnice Na Homolce se zaměřuje na poskytování léčebně-preventivní péče se zaměřením na pacienty s kožními chorobami.

Probíhá zde například vyšetření pigmentových projevů, k čemuž je využíván dermatoskop. Jsou zde také realizovány epikutánní testy, kryoterapie či skleroterapie. Také jsou zde odstraňovány kožní projevy – k tomu je využíván elektrokauter.

Současným vedoucím lékařem oddělení je MUDr. Richard Šuraň. Ten je kvalifikovaným specialistou v oboru všeobecné dermatovenerologie.

Nemocnice Na Homolce neposkytuje kompletní spektrum zdravotnických služeb, ale zaměřuje se na kvalifikovanou a technologicky vyspělou léčbu pouze v určitých oborech.

Cílem tohoto zařízení je tvořit špičkové světové centrum se zaměřením na několik oblastí. Mezi ty patří neorologicko-neurochirurgická a kardiovaskulární onemocnění a také speciální diagnostika.

Za zmínku stojí také fakt, že nemocnice vlastní několik certifikátů. Jako příklad můžeme zmínit certifikát ISO 15189, ISO 13485 co certifikáty JCI.

V roce 2018 bylo v tomto zařízení zaměstnáno téměř 1800 zaměstnanců, pro pacienty pak bylo k dispozici 357 lůžek. Proběhlo více než 20 000 hospitalizací a více než 15 000 operací.

Nemocnice byla založena v roce 1990. První magnetická rezonance zde byla pořízena v roce 1995. Důležitým milníkem byl také rok 2004, kdy zde byla jako úplně první provedena léčba zhoubného mozkového nádoru metodou TTF - Optune a zároveň zde proběhla první katetrizační ablace kryobalónkovým katetrem. Jednalo se také o rok, kdy byla zahájena realizace operací plic a hdrudních operací.

O rok později, v roce 2005, zde bylo otevřeno první centrum robotické chirurgie v ČR. V roce 2013 zde proběhla první světová operace srdeční chlopně katetrizační technikou. Zmíníme také fakt, že v roce 2018 byla v tomto zařízení otevřena nová lékárna a jako první na světě zde byla provedena implantace mikrofiltrů do krkavic pro zachycení krevních sraženin. Byla také pořízena nová angiolinka, která je propojitelná s CT.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.