Centrum cévní a miniinvaz. chirurg., Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a. s.
Centrum cévní a miniinvaz. chirurg., Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a. s.

Centrum cévní a miniinvaz. chirurg., Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a. s.

Premium
Žádné recenze
Ohodnotit
Konská 453, Třinec, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
IČP nebo IČO 48401129
Centrum cévní a miniinvaz. chirurg., Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a. s.
Centrum cévní a miniinvaz. chirurg., Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a. s. Premium
Žádné recenze

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 1484 návštěv profilu

Centrum cévní a miniinvaz. chirurg., Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a. s. je největším cévním centrem v Moravskoslezském regionu (i daleko za jeho hranicemi) jak v počtu operačních výkonů, tak v počtu erudovaných specialistů - atestovaných cévních chirurgů. 

V Centru cévní a miniinvazivní chirurgie každoročně operujeme na 600 pacientů s varixy dolních končetin, což je vůbec nejvíce v Moravskoslezském kraji a v rámci republiky se tak pracoviště řadí k absolutní špičce. Operační výkony nezahrnují pouze operaci křečových žil, ale zejména operace na tepenném systému celého těla. Dále provádíme vysoký počet laparoskopických operací žlučníků a kýl a množství urologických výkonů.

Specializujeme se na operace křečových žil dolních končetin

Kromě klasického chirurgického řešení varixů dolních končetin, rozvíjíme již řadu let miniinvazivní endovenozní metody operace křečových žil, které jsou v moderní medicíně celosvětově na vzestupu. Nabízíme pacientům komfort v podobě operačního výkonu v rámci jednodenní chirurgie. 

Disponujeme jedním z největších souborů pacientů v ČR operovaných pomocí radiofrekvenční ablace kmenových varikozit (Venefit), které patří v Nemocnici AGEL Třinec-Podlesí mezi nejčastěji prováděné zákroky. Tato metoda je velmi šetrná, efektivní, bezpečná a umožňuje časný návrat k běžné zátěži. Výhodou je, že můžeme ošetřit obě dolní končetiny najednou. I tento zákrok je možné absolvovat v rámci jednodenní chirurgie a pacient se může během několika dní vrátit ke svým běžným aktivitám. Metodu provádíme již od roku 2009. Jsme pracovištěm s největšími zkušenostmi s tímto typem operace. V současné době se již blížíme ke dvěma tisícům pacientů operovaných touto moderní metodou, což je v celé České republice unikátní množství. Metoda Venefit je obdobou tzv. laserové operace varixů. Je však o něco bezpečnější a má minimálně stejné, spíše však lepší, dlouhodobé výsledky a je zlatým standardem mezi endovenozními operacemi varixů na světě.

V naší cévní ambulanci vždy pacienta důkladně vyšetříme a individuálně doporučíme typ nejvhodnějšího zákroku odvíjejícího se z řady faktorů, jako je typ žilního postižení, rozsah křečových žil, zhodnocení přidružených onemocnění apod.

Dále nabízíme různé progresivní metody sklerotizací (např. pěnová a ultrazvukem řízená sklerotizace). Poslední zmiňované metody provádíme i ambulantně.

Potřebná vyšetření mohou pacienti absolvovat v našich cévních ambulancích, jak v Nemocnici AGEL Třinec-Podlesí, tak i v detašovaných pracovištích v okolních velkých městech.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Estetická medicína

Křečové žíly

Křečové žíly postihují až 50 procent dospělé populace. Toto onemocnění může přinášet pacientům celou řadu zdravotních komplikací. Od „pouhého“ kosmetického hlediska, které však může mít na psychiku pacienta značně negativní dopad, je to široká škála bolestí, pocitů těžkých nohou, otoků, hyperpigmetnací, ekzému, zánětů kůže a podkoží, flebitid až po závažné bércové vředy, které jsou velmi obtížně léčitelné a pacienta invalidizují. Každoročně operujeme na 600 pacientů s varixy dolních končetin.

Nadměrné pocení

Torakoskopická horní hrudní sympatektomie se provádí v celkové anestezii pomocí několika tenkých tubusů – portů zavedených do hrudníku (ranky na kůži jsou půlcentimetrové), jimiž jsou zavedeny do hrudní dutiny pracovní nástroje a kamera. Pomocí těchto nástrojů přerušíme v hrudníku vegetativní nervový provazec, který vysílá signály, jež mohou mít za následek tyto potíže, jakými je zvýšená potivost – hyperhidróza. velmi efektivní terapie u hyperhidrózy podpaží a dlaní, ale také u tvářové červeně.

Obrázky (1)

Požádejte: Centrum cévní a miniinvaz. chirurg., Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a. s. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!