Ambulance Estetické Medicíny

Ambulance Estetické Medicíny

Žádné recenze
Ohodnotit
Bartošova 4393, Zlín, Zlínský kraj
Ambulance Estetické Medicíny
Ambulance Estetické Medicíny
Žádné recenze

Informace

Ambulance estetické medicíny také spolupracuje s dalšími lékařskými zařízeními, klinikami nebo chirurgickými pracovišti.

Prioritou je pro nás spokojenost našich klientů, kteří se k nám rádi vracejí. Snažíme se jim poskytovat maximální komfort nejen během zákroků, ale také při konzultacích.

Najdete nás na Praze 6 ve Vokovicích.

Jedná se o nestátní zdravotnické zařízení. Ambulance estetické medicíny se zaměřuje hlavně na estetiku těla a pleti. Zabývá se ale i dalšími problémy, například regenerací kloubů nebo vypadáváním vlasů. Zakládáme si na maximálním komfortu, který našim klientům poskytujeme. Důležitá je pro nás kvalitně odvedená práce s dlouhodobým účinkem. Právě tyto ověřené metody jsou zárukou nejlepších výsledků, kterých je dosahováno téměř bezbolestně a s důrazem na bezpečnost.

Dlouhodobého efektu se dosahuje díky využití nových technických a technologických možností, aplikovaných pomocí velmi sofistikovaných zdravotnických přístrojů. Nové patentované metody umožňují řešit netradičním a pohodlným způsobem požadavky klientů. Použité podpůrné léčivé látky jsou přesně vyvinuty pro ošetření těmito přístroji. Látky mají složení a strukturu přírodního charakteru. Forma těchto koncentrátů je proto velmi dobře a rychle přijímána lidským organismem, zvyšuje dramaticky účinek ošetření a také prodlužuje jeho trvání.

Ambulance estetické medicíny se snaží o co nejvyšší účinky a kvalitu přístrojů. Tyto představy naplňuje tým specialistů pod vedením paní primářky plastické chirurgie MUDr. B. Goldmannové. Zakládáme si na profesionálním zdravotnickém personálu. Mezi naše lékaře patří odborníci na plastickou chirurgii, estetickou dermatologii i estetickou korektivní medicínu. V našem týmu pracují velmi zkušené lékařky, MUDr. J. Eftimovská, MUDr. Pavlína Šťastná, MUDr. Alena Vičíková, MUDr. H. Skeřilová a další odborníci, vždy ve spolupráci se zkušenými zdravotnickými sestrami Jsou to například Mgr. Hana Kortyšová nebo Mgr. Dominika Mertinková, které se specializují na neinvazivní péči o pleť a velmi dobře se orientují v moderních metodách zdravotnické kosmetologie.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Skutečné příběhy (3)

Obrázky (11)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (5)

Zjizvené nohy
Odpověď odborníka · 12. 12. 2017

Dobrý den, určitě by Vám šlo pomoci. Metod na zjemnění jizev máme velké množství, výsledky však máme nádherné a velmi spokojené klienty. Nejčastěji...

Číst dál
Zjizvené nohy
Odstranění celulitidy - nejefektivnějsí způsob
Odpověď odborníka · 14. 11. 2017

Dobrý den, s celulitidou máme nádherné výsledky s tripolární radiofrekvencí Apollo. Má lékařské klinické testy účinnosti. Je to velmi příjemné ošetření, což Vy požadujete. Máme i jiné metody,ale již jsou na kůži více cítit. Přístroj absolutně...

Číst dál
Jen růžová skvrna po PM obočí
Odpověď odborníka · 5. 5. 2014

Dobrý den, permanentní make-up dělám 12let. Provádím i chloupkové obočí. Určitě Vám doporučuji, abyste na korekci šla. Pokud máte opravdu dobré reference na salón i paní, co Vám obočí prováděla, tak se nebojte, prokonzultujte s ní, kde se stala...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.